Adršpašsko - teplické skály


doporučujemeLužické horyVíce o objektu
Ubytování20 Vlastní stravováníPP Vlastní sociální zařízeníVL

Hotel Kolínská Bouda Otevřít v novém okně

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí horského hotelu Kolínská Bouda. Hotel nabízí celkem 98 lůžek ve 32 pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením (WC,sprcha), ubytování s polopenzí, vlastní restaurací s výbornou českou kuchyní a množstvím specialit.- více ...

PenzionKrkonoše » Pec pod SněžkouCena od: 585 Kč


Adšpašsko-teplické skály

Adršpašsko-teplické skály jsou vyhledávaným místem především návštěvníky z řad horolezců. Skalní město však nebízí nejen nepřeberné množství horolezeckých stěn, ale také krásné přírodní scenérie pro běžné návštěvníky tohoto unikátního přírodního útvaru a to bez ohledu na roční období. Skalní pískovcové stěny dosahují výšky až 500 metrů a rozkládají se na ploše 20 km čtverečních.

V kategorii katalogu " Adšpašsko-teplické skály " jsem nalezl 3 objektů:

1. doporučujemeVíce o objektu
Ubytování12 Vlastní stravováníVL Společné sociální zařízeníSP

Penzion Terezka Otevřít v novém okně

Nabízíme ubytování v pensionu rodinného typu pro dvě rodiny, i vícečlené s možností přistýlky v oblasti Adršpašsko-teplických skal. Pro každou rodinu jsou k dispozici samostatný pokoj vybavený čtyřmi lůžky s ložním prádlem a prádelníkem. Dále kuchyňka, vybavená elektrickým sporákem, lednicí a kuchyňskou linkou se základním vybavením. 

2. doporučujemeVíce o objektu
Ubytování8 Vlastní stravováníVL Společné sociální zařízeníSP

chalupa Jiráskovy Skály Otevřít v novém okně

Rekreační objekt se nachází v oblasti Teplicko Adršpašských skal ve východních Čechách v nadmořské výšce 550m.n.m. pouhých 200m od vstupu. Objekt je vhodný pro rodiny s dětmi. V zimním období doporučujeme sněhové řetězy. Do objektu není povolen vstup domácím mazlíčkům! Objekt se pronajímá jen celý.

Chata / ChalupaAdršpašsko-teplické skály » Teplice nad Metují Cena od: 250 Kč
3. ubytovací zařízeníVíce o objektu
Ubytování26 Vlastní stravováníVL Společné sociální zařízeníSP

Pension Dita Otevřít v novém okně

Rádi Vás přivítáme v našem rodinném penzionu Dita v Adršpachu - Teplicích nad Metují. Celoročně Vám nabízíme ubytování pro celkem 26 osob v 9 pokojích s vlastním sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyňkou s možností vlastního vaření.Vybavení pokojů: - sociální zařízení – sprchový kout, WC, umyvadlo s teplou vodou - kuchyňka se - více …

PenzionAdršpach » Adršpach-Teplice nad MetujíCena od: 250 Kč