Pension Dita, levné ubytování

Pension Dita

Ubytování v objektu Pension Dita, Adršpach-Teplice nad Metují, Adršpach. Kapacita je 26 lůžek. Stravování formou .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 250 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Pension Dita - Adršpach-Teplice nad Metují, Penzion Terezka - Teplice nad Metují, chalupa Jiráskovy Skály - Teplice nad Metují ,

Pension Dita

Rádi Vás přivítáme v našem rodinném penzionu Dita v Adršpachu - Teplicích nad Metují. Celoročně Vám nabízíme ubytování pro celkem 26 osob v 9 pokojích s vlastním sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyňkou s možností vlastního vaření.Vybavení pokojů: - sociální zařízení – sprchový kout, WC, umyvadlo s teplou vodou - kuchyňka se základním vybavením – nádobí, lednice, vařič, varná konvice, stolek, židle, stůl, skříň, lampička, budík .Vybavení objektu: - Internet WIFI - společenská místnost s (kapacita 20 míst), vinárna – kuřárna – vstup mimo objekt, - prostor pro uložení kol a lyží, stolní tenis, půjčovna sportovních potřeb.

Penzion » Adršpach » Adršpach-Teplice nad MetujíCena od: 250 Kč

Sport a zábava

Podmínky pro lyžování
Sjezdovky: Vzdálenost ke sjezdovkám:1000 m
Běž. tratě: Vzdálenost ke běžeckým tratím:50 m
    
Podrobné informace:Nejbližší sjezdovka SKI-areál Kamenec je vzdálena cca 1 km, dlouhá cca 650 m, upravovaná, umělé zasněžování,snowpark,večerní lyžování,půjčovna lyží a snowboardů, lyžařská škola .Další sjezdovky – Petříkovice (10 km),umělé zasněžování. Radvanice (10 km),umělé zasněžování. Zpestřením může být i bruslení (přírodní). V celém okolí je široká nabídka běžeckých terénů.
    
Podmínky pro koupání
Koupání: Vzdálenost ke koupání:2000 m
    
Podmínky pro cykloturistiku
Cyklostezky:
    
Podrobné informace:V okolí pensionu možnost napojení na značené cyklotrasy.V pensionu možnost uložení kol.
    
Podmínky pro pěší turistiku
Pěší stezky:
    
Podrobné informace:Rozlehlá přírodní rezervace romantických adršpašsko-teplických pískovcových skal je rájem pro příznivce pěších túr a horolezectví. Mnoho značených turistických tras Vás zavede do typických skalních měst i nedalekých Broumovských stěn včetně stolové hory Ostaš.
    
Sportovní zázemí objektu a okolí
Stolní tenis:  
Badminton:  
Golfové hřiště:  
    
Podrobné informace:Půjčovna sportovních potřeb.Dětské hřiště,pískoviště,houpačky,kolotoč.
    
Zábava v objektu a okolí
SAT:  
Konferenční sál:  
    
Podrobné informace:Vybavení objektu: - možnost přístupu k internetu - společenská místnost s TV/SAT (kapacita 20 míst), vinárna – kuřárna – vstup mimo objekt, - prostor pro uložení kol a lyží, stolní tenis, půjčovna sportovních potřeb
    
Dopravní informace
Vlastní parkování:  
    
Podrobné informace:U pensionu zdarma – osvětlené
    

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace