Penzion Beskyd

Ubytování v objektu Penzion Beskyd, Dolní Bečva, Beskydy. Kapacita je 25 lůžek. Stravování formou .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 350 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Chata Třeštík - Bílá - St. Hamry, Penzion Beskyd - Dolní Bečva, Horský hotel Ostrá - Ostravice, Penzion Diana - Teplice nad Bečvou, Pension Karolína - Trnava u Zlína, Hotel Čertův hrádek - Staré Hamry, Chaty Oaza a Penzion Babička - Trojanovice, Horská chata Prašivá - Dobrá, Hotel Charbulák - Staré Hamry, Hotel Pokrok - Bílá - Staré Hamry, privat U Maků - Čeladná, Rekreační areál Morávka - Ostrava - Martinov, chata ZUZANA - Mosty u Jablunkova, Mečová - Horní Bečva, Sruby u Razuly - Velké Karlovice, Chata 623 - Prostřední Bečva, Apartmán 624 - Prostřední Bečva, Apartmán 529 - Prostřední Bečva, Chata pod Červeným kamenem - Lichnov, Chata Karolínka - Horní Bečva, chalupa Světluška - Velké Karlovice, Penzion Na Lomné - Trojanovice, Pod nebem - Staré Hamry, Chalupa Zlatník - Krásná, Chalupa U Zvonka - Frenštát pod Radhoštěm,

Penzion Beskyd

Penzion je umístěn v malebném, klidném prostředí v zahradě u horského potoka s přímým výhledem na Radhošť, 4 km od Rožnova pod Radhoštěm.

Penzion » Beskydy » Dolní BečvaCena od: 350 Kč

Informace o objektu

Základní informace
Penzion je umístěn v malebném, klidném prostředí v zahradě u horského potoka s přímým výhledem na Radhošť, 4 km od Rožnova pod Radhoštěm.
    
Podrobné informace
Ubytování: a) ve 2-4 lůžkových pokojích.Pokoje jsou vybaveny chladničkou, varnou konvicí a hrníčky. Sociální zařízení jsou společná vždy pro dva pokoje. Penzion má terasu s možností příjemného posezení, útulnou společenskou místnost s krbem, venkovní posezení u ohně. b) ve 2 lůžkovém pokoji s WC a sprchou, terasou. K dispozici je lednice, varná konvice. c) v apartmánu (1 ložnice se dvěma lůžky, obytná místnost - možnost 2 přitýlek) nebo studiu (obytná místnost s dvojlůžkem s možností přistýlky) s balkonem, vlastním soc. zařízením a kuchyňskou linkou s vybavením (vařič, varná konvice, lednice).
    
Ostatní informace
V apartmá a studiu možnost vaření (vařič, varná konvice, nádobí, lednice).

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace