Chalupa U Zvonka

Ubytování v objektu Chalupa U Zvonka, Frenštát pod Radhoštěm, Beskydy. Kapacita je 15 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 280 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Chata Třeštík - Bílá - St. Hamry, Penzion Beskyd - Dolní Bečva, Horský hotel Ostrá - Ostravice, Penzion Diana - Teplice nad Bečvou, Pension Karolína - Trnava u Zlína, Hotel Čertův hrádek - Staré Hamry, Chaty Oaza a Penzion Babička - Trojanovice, Horská chata Prašivá - Dobrá, Hotel Charbulák - Staré Hamry, Hotel Pokrok - Bílá - Staré Hamry, privat U Maků - Čeladná, Rekreační areál Morávka - Ostrava - Martinov, chata ZUZANA - Mosty u Jablunkova, Mečová - Horní Bečva, Sruby u Razuly - Velké Karlovice, Chata 623 - Prostřední Bečva, Apartmán 624 - Prostřední Bečva, Apartmán 529 - Prostřední Bečva, Chata pod Červeným kamenem - Lichnov, Chata Karolínka - Horní Bečva, chalupa Světluška - Velké Karlovice, Penzion Na Lomné - Trojanovice, Pod nebem - Staré Hamry, Chalupa Zlatník - Krásná, Chalupa U Zvonka - Frenštát pod Radhoštěm,

Chalupa U Zvonka

Chalupa U Zvonka leží v podhůří Radhošťských Beskyd 2 km od dolní stanice lanové dráhy Ráztoka – Pustevny. Nabízíme celoroční ubytování ve zrekonstruovaných prostorách prvního patra staré vesnické usedlosti u historické zvoničky, podle které je stavení pojmenováno.

Pohodlí naleznete ve 3 velkých samostatných pokojích a rozsáhlém apartmánu, vše o celkové maximální kapacitě 23 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a lednicí, příjemné posezení je možné také na balkónech přístupných přímo z pokojů. WiFi připojení k internetu zdarma. Z bezprostředního okolí chalupy je krásný výhled na panorama Radhošťských Beskyd. Klidné prostředí vám zajistí velká zahrada s posezením a ohništěm a malý park s antukovým hřištěm pro míčové hry. Dostatečná parkovací plocha je k dispozici přímo před chalupou. 5 minut chůze vám postačí, abyste dorazili k restauraci, 2 obchodům se smíšeným zbožím nebo autobusové zastávce na frekventované autobusové lince Frenštát pod Radhoštěm – Trojanovice, Ráztoka. Ráztoka je hlavním výchozím místem pro turistické a sportovní aktivity v Radhošťských Beskydech. Novinka - antukový tenisový kurt s tenisovou zdí pro trénink, nově jsme ho vybudovali, od dubna 2013 je plně v provozu...

Chata / Chalupa » Beskydy » Frenštát pod RadhoštěmCena od: 280 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Trojanovice - Lomná 205/ Obec:74401 Frenštát pod Radhoštěm
Telefon: Email:Napište nám zde
Mobil:+420 603 746 351 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chalupa U Zvonka

Více o objektu Základní informace o objektu

Chalupa U Zvonka leží v podhůří Radhošťských Beskyd 2 km od dolní stanice lanové dráhy Ráztoka – Pustevny. Nabízíme celoroční ubytování ve zrekonstruovaných prostorách prvního patra staré vesnické usedlosti u historické zvoničky, podle které je stavení pojmenováno. Pohodlí naleznete ve 3 velkých samostatných pokojích a rozsáhlém apartmánu, vše o celkové maximální kapacitě 23 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a lednicí, příjemné posezení je možné také na balkónech přístupných přímo z pokojů.

Hostům je k dispozici vybavená kuchyň s barovým posezením, jídelní stoly a oddychový kout se sedací soupravou a televizí. V objektu poskytujeme WiFi připojení k internetu zdarma. Z bezprostředního okolí chalupy je krásný výhled na panorama Radhošťských Beskyd. Klidné prostředí vám zajistí velká zahrada s posezením a ohništěm a malý park s antukovým hřištěm pro míčové hry.

Dostatečná parkovací plocha je k dispozici přímo před chalupou. 5 minut chůze vám postačí, abyste dorazili k restauraci, 2 obchodům se smíšeným zbožím nebo autobusové zastávce na frekventované autobusové lince Frenštát pod Radhoštěm – Trojanovice, Ráztoka. Ráztoka je hlavním výchozím místem pro turistické a sportovní aktivity v Radhošťských Beskydech. Novinka - antukový tenisový kurt s tenisovou zdí pro trénink, nově jsme ho vybudovali a od dubna 2013 je plně v provozu...

Horskou obcí v Beskydech jsou Trojanovice. Nacházejí se pod horami Velký Javorník 918 m.n.m., Radhošť 1129 m.n.m. a Noříčí horou 1047 m.n.m.

RADHOŠŤ 1129 m n. m., je hora nazývána památná. V Moravskoslezských Beskydech je nejvýznamnější horou, protože zde najdeme Kapli sv. Cyrila a Metoděje a sousoší této svaté dvojce. Za dobrého počasí uvidíte Jeseníky a Vysoké Tatry. Výstup z Pusteven je nenáročný.

PUSTEVNY 1018 m n. m.

Jsou navštěvovaným místem, protože zde najdeme Jurkovičovy srubové stavby Maměnka a Libušín postavené v lidovém slohu, v interieru můžete vidět malby Mikoláše Alše. Kamenná chata Šumná a hotel Tanečnica patří k nejstarším stavbám na Pustevnách. Na Pustevnách směrem na Radhošť stojí rozhledna Cyrilka. Můžete se kochat krásným výhledem na Lysou horu, Čertův mlýn, Trojanovice, Frenštát p.R. a při dobré počasí i Velkou Fatru.

Do roku 1874 zde žili poustevníci, proto název Pustevny.

Pro ty, kteří nemají rádi výšlap do kopce, je zde z Ráztoky na Pustevny sedačková lanovka. Nebo vyjedete po hlavní příjezdové cestě přes Dolní a Prostřední Bečvu směrem z Rožnova pod Radhoštěm.

VELKÝ JAVORNÍK 918 m n. m.,

také velmi oblíbený turisty pro svůj krásný výhled na horu Radhošť, Lysou horu, Ondřejník a do Frenštátské kotliny. Na vrcholu startují rogala a také je oblíbený pro paraglaiding. Na vrcholu můžete využít dřevěnou chatu s restaurací. Kromě pondělí je otevřeno denně od 9 do 17 hod.

HOREČKY = malé hory,

na Horečkách v r. 1932 vznikla chatová osada a v r. 1934 rekreační středisko Pantáta v r. 1938 Mariánka a Panímáma s letním koupalištěm. Staly se tak v té době velmi oblíbenou destinací. Areál čeká dodnes ale na rekonstrukci.

Na horečkách najdete z r.1973 také skokanský můstek K 90. Byl postaven na počest nejslavnějšího českého skokana na lyžích - Jiřího Rašky, který se pyšní z Grenoble v r. 1968 první zimní zlatou olympijskou medailí v historii naší republiky. Byl to největší skokanský můstek té doby s umělou hmotou na světě.

PAMÁTNÍK BRATŘÍ STRNADLŮ A JANA KNEBLA,

postaven obcí Trojanovice v letech 1985-1989 podle návrhu Ing. arch. Aleše Krkošky. Památník najdete v místní části Karlovice. V přízemí shlédnete v krátkosti historii obce Trojanovice, také kopie pečeti z roku 1766 a způsob života v minulosti. Uvidíte dvě sochy Jana Knebla (alegorie hospodářské krize a busta spisovatele Bohumíra Četyny, ) a historický kroj, od Josefa Knězka Valašský betlém z r. 1930. Dřevěná chalupa z roku 1757 stála na místě dnešního památníku. Narodil se v ní v r. 1866 sochař Jan Knebl i jeho synovci: v roce 1906 spisovatel Bohumír Četyna, 1910 malíř Antonín Strnadel, v roce 1912 spisovatel Josef Strnadel a v r. 1919 Václav Strnadel. Poblíž památníku byla postavena roubená zvonička. A v r. 2002 roubenka na místě stodoly, která stojí v místě plánované hospodářské budovy. Konají se zde posezení a výstavy. Otevírací doba je každý čtvrtek 14.00 - 17.00

Více o stravování Stravování

Hostům je k dispozici vybavená kuchyň s barovým posezením a jídelní stoly.. Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem se sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnkou, varnou konvicí a veškerým běžným kuchyňským nádobím, čistícími prostředky a utěrkami. U chalupy je velká zahrada s posezením a ohništěm.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Klidné prostředí vám zajistí velká zahrada s posezením a ohništěm a malý park s antukovým hřištěm pro míčové hry.

Na požádání půjčujeme zahradní stoly, židle a opékací pruty k posezení u ohně na zahradě za chalupou, kolečka palivového dříví máme nachystané za poplatek 100 Kč. Antukové hřiště je k dispozici zdarma všem ubytovaným hostům. Sloupky, síť a rozměry hřiště jsou určeny na nohejbal, event. volejbal, po ukončení hry je potřeba hřiště zamést hrablem a kartáčem a uvést do původního stavu. Z bezprostřední blízkosti chalupy se otvírají krásné výhledy na panorama Radhošťských Beskyd od Velkého Javorníku přes Radhošť, Pustevny, Okruhlé, Noříčí horu, Velkou Stolovou, Ondřejník, Lysou horu a další.

Ski areál Pustevny. Tratě jsou s převýšením 220 metrů o délce 3440 m. Všechny obtížnosti tratí tento areál nabízí. 1090 m dlouhá je nejdelší červená sjezdovka. Najdete zde 9 sjezdovek, 9 vleků, 1 sedačková lanovka, půjčovna lyží, lyžařská škola, umělé zasněžování, občerstvení a restaurace.

O celkové délce 53 km jsou v areálu také běžecké.

Cyklotrasy jsou různých obtížností a délek.

Pustevny – chata Zmrzlý – údolí Bystrého potoka – Maralův kopec Délka: 8,8 km Jednoduchá trasa.

Horečky – sedlo Velkého Javorníku – vrchol Velkého Javorníku – sedlo Velkého Javorníku – sedlo Pindula – Ráztoka – Pustevny Délka: 26,2 km Náročnější trasa.

Maralův kopec – Sportovní areál Bystré – Díla – Lomná centrum – Karlovice – místní část Pod Radhoštěm – místní část Pod Javorníkem – Horečky Délka: 12,8 km JEDNODUCHÁ TRASA VHODNÁ PRO RODINY S DĚTMI.

Trojanovský cyklookruh Délka: 47,8 km. Spojením všech tří tras.

Více o firemních akcích Firemní akce

Pro 15-23 lidí.

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace