Mečová, levné ubytování

Mečová

Ubytování v objektu Mečová, Horní Bečva, Beskydy. Kapacita je 61 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, . Cena ubytování od 250 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Chata Třeštík - Bílá - St. Hamry, Penzion Beskyd - Dolní Bečva, Horský hotel Ostrá - Ostravice, Penzion Diana - Teplice nad Bečvou, Pension Karolína - Trnava u Zlína, Hotel Čertův hrádek - Staré Hamry, Chaty Oaza a Penzion Babička - Trojanovice, Horská chata Prašivá - Dobrá, Hotel Charbulák - Staré Hamry, Hotel Pokrok - Bílá - Staré Hamry, privat U Maků - Čeladná, Rekreační areál Morávka - Ostrava - Martinov, chata ZUZANA - Mosty u Jablunkova, Mečová - Horní Bečva, Sruby u Razuly - Velké Karlovice, Chata 623 - Prostřední Bečva, Apartmán 624 - Prostřední Bečva, Apartmán 529 - Prostřední Bečva, Chata pod Červeným kamenem - Lichnov, Chata Karolínka - Horní Bečva, chalupa Světluška - Velké Karlovice, Penzion Na Lomné - Trojanovice, Pod nebem - Staré Hamry, Chalupa Zlatník - Krásná, Chalupa U Zvonka - Frenštát pod Radhoštěm,

Mečová

Horská chata Mečová se nachází v Moravskoslezských Beskydech v Horní Bečvě nedaleko turistické známky Martiňák (běžecká trať mezi Pustevny a Martiňákem - v délce 8 km)ve výšce něco málo přes 800 m. Malebná chata z části roubenka - z části cihlová stavba, vsazená do severozápadní stráně, téměř na samotě s krásným pohledem do údolí a na protější úbočí. Chata Mečová nabízí rodinné rekreace a víkendové pobyty. Možnost pořádání různých rodinných akcí (svatby, promoce atd. ) a firemních večírků. Poskytuje ubytování školám v přírodě.

Horská chata » Beskydy » Horní BečvaCena od: 250 Kč

Sport a zábava

Podmínky pro lyžování
Sjezdovky: Vzdálenost ke sjezdovkám: m
Běž. tratě: Vzdálenost ke běžeckým tratím:od chaty m
    
Podrobné informace:V zimě  příznivci lyžování v Beskydech ocení 250 m vzdálený lyžařský vlek , na který dojedete od chaty už na lyžích a běžecká trať mezi Pustevnami a Martiňákem v délce 8 km.
    
Podmínky pro koupání
Koupání: Vzdálenost ke koupání:2,5 km m
    
Podrobné informace:Koupání v přehradě v Horní Bečvě 2,5 km od chaty. Koupaliště a krytý bazén v Rožnově p.Radhoštěm vzdálený 15 km.
    
Podmínky pro cykloturistiku
Cyklostezky:
    
Podmínky pro pěší turistiku
Pěší stezky:
    
Sportovní zázemí objektu a okolí
Badminton:  
Volejbalový kurt:  
    
Zábava v objektu a okolí
Domácí kino:  
SAT:  
Kulturní sál:  
Konferenční sál:  
    
Dopravní informace
Objekt zde neuvádí specifické informace nebo nejsou v okolí vhodné podmínky. Více informací naleznete na stránce "Informace o objektu" nebo přímo kontaktujte ubytovatele.
    

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace