Hotel Charbulák

Ubytování v objektu Hotel Charbulák, Staré Hamry, Beskydy. Kapacita je 88 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy.Vlastní toalety na pokoji. Koupelny jsou společné.Sociální zařízení společné - toalety a sprchy.Vlastní sprcha na pokoji. Toalety jsou společné. Cena ubytování od 210 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Chata Třeštík - Bílá - St. Hamry, Penzion Beskyd - Dolní Bečva, Horský hotel Ostrá - Ostravice, Penzion Diana - Teplice nad Bečvou, Pension Karolína - Trnava u Zlína, Hotel Čertův hrádek - Staré Hamry, Chaty Oaza a Penzion Babička - Trojanovice, Horská chata Prašivá - Dobrá, Hotel Charbulák - Staré Hamry, Hotel Pokrok - Bílá - Staré Hamry, privat U Maků - Čeladná, Rekreační areál Morávka - Ostrava - Martinov, chata ZUZANA - Mosty u Jablunkova, Mečová - Horní Bečva, Sruby u Razuly - Velké Karlovice, Chata 623 - Prostřední Bečva, Apartmán 624 - Prostřední Bečva, Apartmán 529 - Prostřední Bečva, Chata pod Červeným kamenem - Lichnov, Chata Karolínka - Horní Bečva, chalupa Světluška - Velké Karlovice, Penzion Na Lomné - Trojanovice, Pod nebem - Staré Hamry, Chalupa Zlatník - Krásná, Chalupa U Zvonka - Frenštát pod Radhoštěm,

Hotel Charbulák

Hotel Charbulák je nejstarším horským hotelem umístěný přímo v srdci Beskyd. Hotel stojící v v nadmořské výšce 825 metrů, proslulý svou výbornou domácí kuchyní a ležící na křižovatce turistických cest nabízí k ubytování 88 lůžek a bohaté možnosti zimních a letních sportů.

Horská chata » Beskydy » Staré HamryCena od: 210 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Gruň 55/ Obec:73915 Staré Hamry
Telefon:+420 558 437 862 Email:Napište nám zde
Mobil: Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Hotel Charbulák

Více o objektu Základní informace o objektu

Hotel Charbulák je nejstarším horským hotelem v Beskydech a jak nedávno napsal jeden z deníků, vévodí těmto horám svou tradicí. Hotel stojí v nadmořské výšce 825 metrů na křižovatce turistických cest. Právem je toto místo označováno srdcem Beskyd. Objekt nabízí ubytování v 2, 3, 4 a 5-i lůžkových pokojích s teplou a studenou vodou, WC a sprchy s klimatizací jsou na poschodích. K dispozici je společenská místnost, která zároveň slouží jako hotelová jídelna (80 míst u stolu), TV, taneční parket. Pro odložení Vašeho sportovního náčiní je v hotelu k dispozici lyžárna/kolárna. Parkování přímo v areálu hotelu je zdarma.

Více o stravování Stravování

Nabízíme výbornou a návštěvníky velmi chválenou domácí kuchyni, formou výběru z jídelního lístku.  V letních měsících můžete využít venkovního posezení u dubových stolů s lavicemi a deštníky.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Zima

V zimě můžete využít lyžařských center SKI Armaturka a SKI areál Bílá, nejbližší vleky jsou vzdálené pouze 30 metrů od hotelů. V okolí naleznete také rozsáhlou síť dobře upravovaných běžkařských tratí.

Léto

V létě vybízí krásné okolí k podnikání mnoha zajímavých turistických a cykloturistických výletů např. na Bílý kříž, Visalaje, Těšiňoky, Vyšní Mohelnice, Lysou horu, Černou Ostravici a mnoho jiných. Na své si příjdou i milovníci vody, nejbližší bazén je v Bílé, vzdálený 6km, dále pak v Ostravici 15 km, ve Frýdlantu n.O. 18 km, následují aqupark ve Frenštátu p.R 28 km a přehrada Olešná s aquparkem a nočním koupáním 30km.

Více o firemních akcích Firemní akce

Naše prostory jsou ideální místem pro konání nejrůznějších obchodních jednání, zasedání, konferencí, rautů, školení, workshopů. Pro zajištění akcí disponujeme dvěmi místnostmi: velký sál (90 míst) a malý sál (40 míst) vybaven krbem a rustikálním nábytkem.

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Objekt neuvádní specifické podmínky pro silvestrovský pobyt. Informujte se.

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace