Hotel Pokrok

Ubytování v objektu Hotel Pokrok, Bílá - Staré Hamry, Beskydy. Kapacita je 165 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy.Vlastní toalety na pokoji. Koupelny jsou společné.Sociální zařízení společné - toalety a sprchy.Vlastní sprcha na pokoji. Toalety jsou společné. Cena ubytování od 180 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Chata Třeštík - Bílá - St. Hamry, Penzion Beskyd - Dolní Bečva, Horský hotel Ostrá - Ostravice, Penzion Diana - Teplice nad Bečvou, Pension Karolína - Trnava u Zlína, Hotel Čertův hrádek - Staré Hamry, Chaty Oaza a Penzion Babička - Trojanovice, Horská chata Prašivá - Dobrá, Hotel Charbulák - Staré Hamry, Hotel Pokrok - Bílá - Staré Hamry, privat U Maků - Čeladná, Rekreační areál Morávka - Ostrava - Martinov, chata ZUZANA - Mosty u Jablunkova, Mečová - Horní Bečva, Sruby u Razuly - Velké Karlovice, Chata 623 - Prostřední Bečva, Apartmán 624 - Prostřední Bečva, Apartmán 529 - Prostřední Bečva, Chata pod Červeným kamenem - Lichnov, Chata Karolínka - Horní Bečva, chalupa Světluška - Velké Karlovice, Penzion Na Lomné - Trojanovice, Pod nebem - Staré Hamry, Chalupa Zlatník - Krásná, Chalupa U Zvonka - Frenštát pod Radhoštěm,

Hotel Pokrok

Hotelový komplex má kapacitu 165 lůžek a sestává se z hlavní budovy s kapacitou 90 lůžek a dvou dependancí Hořec s kapacitou 40 lůžek a Javořina s kapacitou 35 lůžek. V hlavní budově jsou pokoje dvou,tří a čtyřlůžkové. Sociální zařízení je umístěno přímo na pokojích nebo na patrech. Ve dependancích jsou pokoje typu studia, kdy pro dva pokoje je sociální zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny přípojkou na kabelovou televizi. Televizory lze zapůjčit za polatek na recepci.

Hotel » Beskydy » Bílá - Staré HamryCena od: 180 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Bílá 148 / Obec:73915 Bílá - Staré Hamry
Telefon:558 690 064 Email:Napište nám zde
Mobil:602 572 670 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Hotel Pokrok

Více o objektu Základní informace o objektu

Hotel Pokrok leží v malebném ůdolí říčky Bílá v nadmořské výšce 521m, v centru lyžařského střediska, přímo u nástupních stanic vleků a centrálního parkoviště a prodeje jízdenek. Hotel je ideálně umístěn z hlediska dostupnosti a to v centru obce Bílá u silnice vedoucí na hraniční přechod se Slovenskou republikou. Příjezd k hotelu je možný přes Frýdek Mítestek a Ostravici, nebo od Rožnova p.Radhoštěm přes Horní Bečvu.

Více o stravování Stravování

K občerstvení je možno využít široké nabídky a to v hotelu je restaurace - pivnice, restaurace s barem, venkovní bufet a venkovní bufet - bar A pre´ski, který je jedinný na celé Moravě. Tento bar je svou atmosférou velmi oblíben návštěvníky a lyžaři přijíždějícími na večerní lyžování. V hotelové restauraci je velkoplošná projekce sloužící všem návštěvníkům. Hoteloví hosté mohou využít další nabídky služeb jako je sauna, solárium, kulečník stolní fotbal, herna pro děti, stolní tenis a malá fit tělocvična.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

 • Lyžování

Hotel Pokrok je v lyžařském areálu Bílá. Je jedním z nejlépe položených hotelů zimních středisek v České republice, neboť je umístěn u nástupních stanic vleků a u dojezdu všech sjezdovek. Toto středisko je zaměřeno především na alpské disciplíny a to pro všechny věkové kategorie a všechny úrovně sportovní vyzrálosti od začátečníků až po závodníky.

Pořádají se zde mezinárodní závody nejvyšší kategorie - FIS.

 • Snowboarding

V lyžařském středisku je budován snowpark zaměřený na velice dynamicky se rozvíjející disciplínu, která je především oblíbená u mladých lyžařů. Tento snowpark je umístěn na sjezdovce-jih a je vybaven množstvím překážek a skoků.V tomto snowparku se pořádají závody a stává se velmi oblíbeným střediskem na Moravě.

 • Běh na lyžích

V rámci rozvoje střediska dochází také k budování běžeckých tratí, které jsou v zimě pravidelně udržovány.V letošním roce budou běžecké tratě opět rozšířeny a zkvalitní se jejich údržba. Běžecké tratě jsou různé délky a náročnosti.

 • Horská kola

Tento sport se stává velice oblíbenou aktivitou celé sportovní populace a proto se naše aktivity zaměřují na zkvalitnění podmínek pro cyklisty. V rámci hotelu je v provozu půjčovna kol, místo pro mytí kol, úschovna a servis. V okolí hotelu jsou nádherné značené cyklistické stesky jak pro rodiny s dětmi tak i pro náročné cyklistiky. V blízké budoucnosti plánujeme budování bike centra se sjezdovýma tratěmi.

 • Tenis

V rámci hotelu je jedno tenisové hřiště s asfaltovým povrchem. Ve vzdálenosti cca 200m je druhé tenisové hřiště s umělým povrchem. Ve Frýdlantu nad Ostravicí (cca 18 km) je profesionální tenisový oddíl s perfektními kurty a halami a zde je možno domluvit rezervaci.

 • Stolní tenis

V rámci hotelu jsou tři tenisové stoly. Dva stoly jsou umístěny v menší tělocvičně a jeden stůl je venkovní. Všechny jsou k dispozici pro hotelové hosty.

 • Míčové hry

V areálu hotelu je univerzální hřiště vhodné jak pro volejbal, nohejbal aj míčové hry.

 • Minigolf

Před hotelem je umístěn minigolf, který je k dispozici hotelovým hostům.

 • Solárium + fitness + sauna

V hotelovém komplexu je solárium, sauna a menší tělocvična vhodná pro aerobic a jiná cvičení.

 • Koupání

V hotelovém komplexu je menší bazén vhodný především pro děti. Větší venkovní bazén je asi 300m od hotelu, otevřený v letních měsících a přístupný našim hostům.

 • Koně + Golf

V obci Čeladná, která je vzdálené asi 20 km od hotelu je možné si domluvit jak vyjížďku na koních tak i golf na profesionálním golfovém hřišti.

 • Další aktivity

Pro hotelové hosty zajišťujeme masáže, masážní vany a krytý bazén v nedalekém Frýdlantě nad Ostravicí. Dle požadavků hostů je možné dohodnout Paintball v našem areálu.

Více o firemních akcích Firemní akce

Ano

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Ano

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace