Penzion Na Lomné

Ubytování v objektu Penzion Na Lomné, Trojanovice, Beskydy. Kapacita je 28 lůžek. Stravování formou .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 200 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Chata Třeštík - Bílá - St. Hamry, Penzion Beskyd - Dolní Bečva, Horský hotel Ostrá - Ostravice, Penzion Diana - Teplice nad Bečvou, Pension Karolína - Trnava u Zlína, Hotel Čertův hrádek - Staré Hamry, Chaty Oaza a Penzion Babička - Trojanovice, Horská chata Prašivá - Dobrá, Hotel Charbulák - Staré Hamry, Hotel Pokrok - Bílá - Staré Hamry, privat U Maků - Čeladná, Rekreační areál Morávka - Ostrava - Martinov, chata ZUZANA - Mosty u Jablunkova, Mečová - Horní Bečva, Sruby u Razuly - Velké Karlovice, Chata 623 - Prostřední Bečva, Apartmán 624 - Prostřední Bečva, Apartmán 529 - Prostřední Bečva, Chata pod Červeným kamenem - Lichnov, Chata Karolínka - Horní Bečva, chalupa Světluška - Velké Karlovice, Penzion Na Lomné - Trojanovice, Pod nebem - Staré Hamry, Chalupa Zlatník - Krásná, Chalupa U Zvonka - Frenštát pod Radhoštěm,

Penzion Na Lomné

Zrekonstruovaný penzion se nachází v krásném prostředí Beskyd cca 400m od lanovky na Pustevny a Radhošť. Nabízí ubytování s kapacitou 28 lůžek, ve 2, 3, 4, 5 a 8 lůžkových pokojích, s vlastním sociálním zařízením. Součástí je kuchyň, jídelna, spol. místnost s krbem a kulečníkem.

Penzion je bezprostředně u lesa. Má vlastní parkoviště. Na pozemku penzionu je několik teras vhodných pro odpočinek na slunci nebo grilování. Pro zábavu je možno využít ruské kuželky. Jen 400m je vzdálena lanová dráha na Pustevny, můžete vyrazit rovnou na běžky a sjezdovky.

Penzion » Beskydy » TrojanoviceCena od: 200 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 463/ Obec:0 Trojanovice
Telefon: Email:Napište nám zde
Mobil:+420 602 709 390 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Penzion Na Lomné

Více o objektu Základní informace o objektu

Předválečná vila po rekonstrukci má 7 pokojů s vlastním sociální zařízením , společenskou místností , 2 kuchyněmi , přípravnou a jídelnou.

Penzion je bezprostředně u lesa . Má vlastní parkoviště . Na pozemku penzionu je několik teras vhodných pro odpočinek na slunci nebo grilování . Pro zábavu je možno využít ruské kuželky.

Více o stravování Stravování

Pro vlastní stravování je možno využít plně vybavenou kuchyni , nebo jen přípravnu s várnými konvicemi a mikrovlnou troubou .

V nejbližším okolí je několik restauraci s celodenním provozem .

Po dohodě můžeme zabezpečit snídaně nebo polopenzi .

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Krásné prostředí moravskoslezských Beskyd nabízí desítky kilometrů turistických a cyklo turistických tras, na které můžete vyrazit přímo z našeho penzionu, nebo z Pusteven, na které Vás vyveze lanová dráha vzdálená cca 400 m. V zimním období můžete stejné trasy projíždět na běžkách a nebo využít kilometry zdejších sjezdovek. Milovníci golfu mají možnost si zahrát na třech golfových hřištích, vzdálených cca 10 km. Čeladná 36 jamek, Ostravice 18 jamek a Rožnov 9 jamek. 9 jamek (public). Vzhledem k tomu, že majitelé jsou aktivní hráči, rádi Vám poradí, popřípadě objednají Váš teetime, nebo dohodnou trenéra. V bezprostřední blízkosti penzionu , cca 200 m se nachází Tarzánie, kde si můžete na „opičí dráze„ vyzkoušet svou odvahu a mrštnost. V letních měsících nabízí koupání 5 km. vzdálený frenštátský aquapark a určitě nezapomeňte navštívit Valašské muzeum v přírodě v Rožnově, Hukvaldy, Štramberk a jiná známá místa Valašského království. 

 

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Silvestr obsazen

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace