chalupa Světluška

Ubytování v objektu chalupa Světluška , Velké Karlovice, Beskydy. Kapacita je 6 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 220 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Chata Třeštík - Bílá - St. Hamry, Penzion Beskyd - Dolní Bečva, Horský hotel Ostrá - Ostravice, Penzion Diana - Teplice nad Bečvou, Pension Karolína - Trnava u Zlína, Hotel Čertův hrádek - Staré Hamry, Chaty Oaza a Penzion Babička - Trojanovice, Horská chata Prašivá - Dobrá, Hotel Charbulák - Staré Hamry, Hotel Pokrok - Bílá - Staré Hamry, privat U Maků - Čeladná, Rekreační areál Morávka - Ostrava - Martinov, chata ZUZANA - Mosty u Jablunkova, Mečová - Horní Bečva, Sruby u Razuly - Velké Karlovice, Chata 623 - Prostřední Bečva, Apartmán 624 - Prostřední Bečva, Apartmán 529 - Prostřední Bečva, Chata pod Červeným kamenem - Lichnov, Chata Karolínka - Horní Bečva, chalupa Světluška - Velké Karlovice, Penzion Na Lomné - Trojanovice, Pod nebem - Staré Hamry, Chalupa Zlatník - Krásná, Chalupa U Zvonka - Frenštát pod Radhoštěm,

chalupa Světluška

Zrekonstruovaná valašská dřevěnice, stojící na samotě u lesa na krásném místě v nedotčeném prostředí valašské přírody. Nachází se 1 km od centra Velkých Karlovic a 1 km od lyžařského areálu. Chalupa je 4+1 s maximálním počtem lůžek 6 + 2 přistýlky. Pronájem je celoroční. Chalupa stojí na volném prostranství. Venku máme posezení s ohništěm, přenosným grilem, zahradním nábytkem i houpačky. Cena za osobu/noc platí při obsazení celého objektu. AKCE 9000 Kč/týden/ + energie + dřevo na krb.

Chata / Chalupa » Beskydy » Velké KarloviceCena od: 220 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Velké Karlovice 595/ Obec:75606 Velké Karlovice
Telefon:+420 608 885 880 Email:Napište nám zde
Mobil:- Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Toto je domovská stránka objektu na Internetu

Více o objektu Základní informace o objektu

Zrekonstruovaná valašská dřevěnice, stojící na samotě u lesa na krásném místě v nedotčeném prostředí valašské přírody. Nachází se 1 km od centra Velkých Karlovic a 1 km od lyžařského areálu. Chalupa je 4+1 s maximálním počtem lůžek 6 + 2 přistýlky. Pronájem je celoroční. Chalupa stojí na volném prostranství. Venku máme posezení s ohništěm, přenosným grilem, zahradním nábytkem i houpačky.

Více o stravování Stravování

vlastní, nebo v okolní restauraci - 400m

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Ski areál Machůzky vzdálen 1km: Malá sjezdovka obtížnost tratě - modrá. Velká sjezdovka obtížnost tratě - modrá,červená,černá.

Machůzky se chlubí nejdelším vlekem v Beskydech a Javorníkách. Sjezdovka je uměle zasněžována, proto jsou zaručeny výborné lyžařské podmínky po celou zimní sezónu a je vhodná pro pokročilé i začátečníky. Nejbližší autobusová zastávka 200 m. Nádraží 700m. Autobusová zastávka 200m.

Provozní doba areálu je od pondělí do neděle a svátky od 9.00 do 16.00 hod. Restaurace s občerstvením s kapacitou pro 70 míst, provozní doba od 9.00 do 22.00 hodin. Parkování je zdarma o kapacitě přes 150 vozidel. Máme skibus do Velkých Karlovic - SKIBUS Razula, zastávka u školy.

Běžkaři mohou využít lyžařského vleku k vyvezení.

Běžecké tratě jsou přímo ve Velkých Karlovicích.

Tenisové kurty 400 m.

Koupaliště je v obci, další je 1 km, vodní nádrž Karolinka je s velmi čistou vodou vzdálena 5 km.

V aquaparku ve Frenštátě pod Radhoštěm najdete: masážní trysky, tobogán 60 m, proudový kanál, šplhací síť, podvodní masáže, vodní hřib, ostrůvek, šplhací síť, dvoudráhová vodní skluzavka, chrlič vody. Wellness hotel Horal Velké Karlovice. Sauna je 500 m. Ski areál Machůzky 1 km, Razula 3 km, běžecké tratě jsou v okolí.

Cykloturistika a turistika - Velký Javorník, Malý Javorník, Soláň, Kyčera a Kohútka.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace