Sruby u Razuly

Ubytování v objektu Sruby u Razuly, Velké Karlovice, Beskydy. Kapacita je 22 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 230 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Chata Třeštík - Bílá - St. Hamry, Penzion Beskyd - Dolní Bečva, Horský hotel Ostrá - Ostravice, Penzion Diana - Teplice nad Bečvou, Pension Karolína - Trnava u Zlína, Hotel Čertův hrádek - Staré Hamry, Chaty Oaza a Penzion Babička - Trojanovice, Horská chata Prašivá - Dobrá, Hotel Charbulák - Staré Hamry, Hotel Pokrok - Bílá - Staré Hamry, privat U Maků - Čeladná, Rekreační areál Morávka - Ostrava - Martinov, chata ZUZANA - Mosty u Jablunkova, Mečová - Horní Bečva, Sruby u Razuly - Velké Karlovice, Chata 623 - Prostřední Bečva, Apartmán 624 - Prostřední Bečva, Apartmán 529 - Prostřední Bečva, Chata pod Červeným kamenem - Lichnov, Chata Karolínka - Horní Bečva, chalupa Světluška - Velké Karlovice, Penzion Na Lomné - Trojanovice, Pod nebem - Staré Hamry, Chalupa Zlatník - Krásná, Chalupa U Zvonka - Frenštát pod Radhoštěm,

Sruby u Razuly

Sruby u Razuly se nachází ve Velkých Karlovicích - údolí Leskové v chráněné krajinné oblasti romantického podhůří Javorníků a Beskyd. Prostředí je vhodné k odpočinku a k zimním sportům.

Chata / Chalupa » Beskydy » Velké KarloviceCena od: 230 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Ulice, čp a čo neuvedeny. Obec:75606 Velké Karlovice
Telefon:+420 571 643 319 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 607 720 509 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Sruby u Razuly

Více o objektu Základní informace o objektu

Sruby u Razuly se nachází ve Velkých Karlovicích - údolí Leskové v chráněné krajinné oblasti romantického podhůří Javorníků a Beskyd. Prostředí je vhodné k odpočinku a k zimním sportům.


Chalupa 161 a Chalupa 1022
Každá z chalup nabízí ubytování pro 11 osob.
K dispozici jsou dvě ložnice, dětský pokoj, dále pak koupelna se sprchovým koutem a WC. V obývacím pokoji je krb a barevná televize. Kuchyň je vybavena rychlovarnou deskou, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí a lednicí.

Během pobytu na chalupě lze využít gril na dřevěné uhlí a elektronické šipky. V místě je lyžařský areál Razula ( vzdálený 50m), v okolí jsou označené turistické a běžecké trasy, tenis, squash, bowling, golf, jízdárna a koupaliště.

Více o stravování Stravování

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace