Horská chata Prašivá

Ubytování v objektu Horská chata Prašivá, Dobrá, Beskydy. Kapacita je 30 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 200 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Chata Třeštík - Bílá - St. Hamry, Penzion Beskyd - Dolní Bečva, Horský hotel Ostrá - Ostravice, Penzion Diana - Teplice nad Bečvou, Pension Karolína - Trnava u Zlína, Hotel Čertův hrádek - Staré Hamry, Chaty Oaza a Penzion Babička - Trojanovice, Horská chata Prašivá - Dobrá, Hotel Charbulák - Staré Hamry, Hotel Pokrok - Bílá - Staré Hamry, privat U Maků - Čeladná, Rekreační areál Morávka - Ostrava - Martinov, chata ZUZANA - Mosty u Jablunkova, Mečová - Horní Bečva, Sruby u Razuly - Velké Karlovice, Chata 623 - Prostřední Bečva, Apartmán 624 - Prostřední Bečva, Apartmán 529 - Prostřední Bečva, Chata pod Červeným kamenem - Lichnov, Chata Karolínka - Horní Bečva, chalupa Světluška - Velké Karlovice, Penzion Na Lomné - Trojanovice, Pod nebem - Staré Hamry, Chalupa Zlatník - Krásná, Chalupa U Zvonka - Frenštát pod Radhoštěm,

Horská chata Prašivá

Vážení návštěvníci horské chaty Prašivá. Momentálně připravujeme nový web a samotná chata také prochází rekonstrukcí. Plánované otevření chaty je na konec května 2015. Záleží hodně na postupu prací a počasí.

Pro rezervace ubytování a Vašich akcí /oslavy, svatby apod./ na Prašivé nás samozřejmě již můžete kontaktovat.

Chata leží na hřebeni Beskyd v katastru obced Vyšní Lhoty v nadmořské výšce 705m. Celoroční dojezd až k chatě po asfaltové komunikaci z Vyšních Lhot.

Horská chata » Beskydy » DobráCena od: 200 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Vyšní Lhoty 200/ Obec:73915 Dobrá
Telefon: Email:Napište nám zde
Mobil:+420 604 618 400 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Horská chata Prašivá

Více o objektu Základní informace o objektu

Vážení návštěvníci horské chaty Prašivá. Momentálně připravujeme nový web a samotná chata také prochází rekonstrukcí.

Práce na rekonstrukci chaty jsou poměrně rozsáhlé - zateplujeme jídelnu, měníme několik oken, výčep dostává kompletně nový ráz, kuchyň a sklad získaly krásný nový vzhled, restauruje se Bezručova místnost, natíráme všechna vnitřní futra a dveře, chodba se pyšní novými obklady atd atd. Většinu prací provádí ve svém volném čase parta dobrovolníků a nadšenců i z řad veřejnosti, kterým není osud této jedinečné chaty lhostejný. Během prací se tento team lidiček tak stmelil, že vznikl neformální Klub přátel chaty Prašivá, ke kterému se každý týden připojují další a další. Rádi tedy mezi námi přivítáme právě i Vás.

Plánované otevření chaty je na konec května 2015. Záleží hodně na postupu prací a počasí. Pro rezervace ubytování a Vašich akcí /oslavy, svatby apod./ na Prašivé nás samozřejmě již můžete kontaktovat.

Na setkání s Vámi na Prašivé se těší celý chatařský team a Klub přátel chaty Prašivá.

Více o stravování Stravování

PS: během rekonstrukce chaty je Vám o víkendech k dispozici stánek s občerstvením.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace