Chalupa Arnoltice

Ubytování v objektu Chalupa Arnoltice, Arnoltice, České Švýcarsko. Kapacita je 9 lůžek. Stravování formou vlastního stravování . Cena ubytování od 150 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Slavie - Horní Podluží, Penzion Rytíř z Ježova - Mikulášovice, Vila U Bulisů - Mikulášovice, Chata Eiland - Ostrov u Tisé , Penzion Falknov - Kytlice, Penzion Hraniční bouda - Jílové-Sněžník, Chalupa Arnoltice - Arnoltice, Penzion Křinice - Krásná Lipa, Penzion Stará Pekárna - Tisá Ostrov, Chata pod Starou pekárnou - Tisá Ostrov,

Chalupa Arnoltice

Pronájem dobře vybavené chalupy s velkou, pečlivě udržovanou zahradou v japonském stylu: zušlechtěné keře, japonská lávka, okrasné prvky na zahradě a mnoho pečlivě udržované zeleně dodává zahradě jedinečnou podobu, u chalupy je k dispozici hřiště, ohniště, dětské pískoviště, houpačky, lavička i altánek. Chalupa se nachází v Děčíně v krásné lokalitě zvané České Švýcarsko ve střediskové obci Arnoltice, 12 km od centra města Děčína. Je zde velká nabídka turisticky zajímavých míst, které v této lokalitě a jejím okolí stojí za shlédnutí. Pravčická brána 7 km od Arnoltic. Cena za os/noc 150Kč při obsazení celého objektu. 1500Kč/den celý objekt.

Chata / Chalupa » České Švýcarsko » ArnolticeCena od: 150 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Arnoltice 62/ Obec:40714 Arnoltice
Telefon: Email:Napište nám zde
Mobil:+420 608 365 600 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chalupa Arnoltice

Více o objektu Základní informace o objektu

Pronájem dobře vybavené chalupy s velkou, pečlivě udržovanou zahradou v japonském stylu: zušlechtěné keře, japonská lávka, okrasné prvky na zahradě a mnoho pečlivě udržované zeleně dodává zahradě jedinečnou podobu, u chalupy je k dispozici hřiště, ohniště, dětské pískoviště, houpačky, lavička i altánek. Chalupa se nachází v Děčíně v krásné lokalitě zvané České Švýcarsko ve střediskové obci Arnoltice, 12 km od centra města Děčína. Je zde velká nabídka turisticky zajímavých míst, které v této lokalitě a jejím okolí stojí za shlédnutí. Pravčická brána 7 km od Arnoltic. Vhodné pro rodiny.

Ubytování v chalupě Arnoltice: Kapacita celkem 9 lůžek. Pokoje 1x4; 2x2; 1x1 + 1 přistýlka. Zahradní altán, zahradní krb. Vlastní parkoviště pro 3 auta.. Japonská zahrada. Volejbalové hřiště. Kostelní zeď. Altán. Gril. Houpačky a pískoviště. Pro nového zákazníka je chalupa vždy vyleštěna včetně parket. Ubytování i mimo sezónu. Možnost víkendových pobytů.

Více o stravování Stravování

El. sporák, lednice, mikrovlnná trouba. Varná konvice, kávovar. Toustovač. Kromě toho, je kuchyň plně vybavena veškerým nádobím potřebným k běžnému domácímu vaření. Mimo kuchyň je i větší lednice pro chlazení nápojů s mrazákem 60L.

V obci Arnoltice 50m od objektu: Restaurace, denní bufet typu závodního stravování. Obchod se smíšeným zbožím.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

České Švýcarsko nabízí:
 • Výborné podmínky pro cyklistiku a pěší turistiku.
 • V letních měsících sběr borůvek a hub.
 • Jízdárna a tenisové kurty.
 • Golfové hřiště v Janově.
 • Rybník ke koupání vzdálený cca 5km.

  Výlet do Děčína či Hřenska:
 • Pravčická brána (7km od Arnoltic)
 • Aquapark a termální koupaliště
 • Zoo Zoologická zahrada
 • Zámek s Růžovou zahradou
 • Muzeum
 • Rozhledna na Děčínském Sněžníku
 • Belveder
 • Tiské skály
 • Soutěsky u Hřenska (7km od Arnoltic)
 • Více o firemních akcích Firemní akce

  Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

  Více o last minute Last minute

  Fotografie objektu a okolí

  Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

  Rezervace