Penzion Hraniční bouda

Ubytování v objektu Penzion Hraniční bouda, Jílové-Sněžník, České Švýcarsko. Kapacita je 20 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 325 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Slavie - Horní Podluží, Penzion Rytíř z Ježova - Mikulášovice, Vila U Bulisů - Mikulášovice, Chata Eiland - Ostrov u Tisé , Penzion Falknov - Kytlice, Penzion Hraniční bouda - Jílové-Sněžník, Chalupa Arnoltice - Arnoltice, Penzion Křinice - Krásná Lipa, Penzion Stará Pekárna - Tisá Ostrov, Chata pod Starou pekárnou - Tisá Ostrov,

Penzion Hraniční bouda

Hraniční Bouda je příjemný rodinný penzion s mnohaletou tradicí, který najdete nedaleko severočeského Děčína. Penzion stojí na okraji vesničky Sněžník, v regionu Českosaské Švýcarsko.

Penzion » České Švýcarsko » Jílové-SněžníkCena od: 325 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Sněžník 95 / Obec:40701 Jílové-Sněžník
Telefon:+420 412 551 531 Email:Napište nám zde
Mobil:- Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Penzion Hraniční bouda

Více o objektu Základní informace o objektu

HRANIČNÍ BOUDA

Hraniční Bouda je příjemný rodinný penzion s mnohaletou tradicí, který najdete nedaleko severočeského Děčína. Penzion stojí na okraji vesničky Sněžník, v regionu Českosaské Švýcarsko.UBYTOVÁNÍ

Penzion Hraniční bouda nabízí svým hostům kromě příjemného posezení a ubytování v útulných pokojích, také dobrou výchozí polohu pro nesčetné výlety do okolí. Náš personál Vás rád uvítá každý den od desíti do desíti.

V sekci Restaurace se můžete nechat inspirovat k návštěvě naší dvojjazyčnou nabídkou pokrmů a nápojů, kterými vás rádi uctíme. V sekci Ubytování získáte představu o možnosti korunovat výlet do našeho kraje nocí pod naší střechou.

Více o stravování Stravování

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Oblast Českosaského Švýcarska v sobě skrývá nespočet možností, kam vyrazit na výlet.

V bezprostřední blízkosti penzionu se v nadmořské výšce 726 m nachází rozhledna Děčínský Sněžník.

Nedaleko můžete také navštívit Tiské skály, které jsou jako dělané pro milovníky horolezectví.

Samotné město Děčín může nabídnout několik míst, která stojí za návštěvu – ať už jde o Děčínský zámek, krásnou Zoologickou zahradu nebo vyhlídku na Pastýřské stěně.

Největším lákadlem ale zůstává Národní park České Švýcarsko, který je vzdálen zhruba 25 km od penzionu. Turisty je nejvíce oblíbená Pravčická brána nebo Soutěsky ve Hřensku, kde se projíždějí na pramicích. V létě je oblast oblíbená turisty, horolezci, cyklisty i vyznavači in-line bruslení.

V zimě potkáte běžkaře a přímo na Sněžníku se každoročně konají závody psích spřežení.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace