Penzion Falknov

Ubytování v objektu Penzion Falknov, Kytlice, České Švýcarsko. Kapacita je 18 lůžek. Stravování formou . Cena ubytování od 280 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Slavie - Horní Podluží, Penzion Rytíř z Ježova - Mikulášovice, Vila U Bulisů - Mikulášovice, Chata Eiland - Ostrov u Tisé , Penzion Falknov - Kytlice, Penzion Hraniční bouda - Jílové-Sněžník, Chalupa Arnoltice - Arnoltice, Penzion Křinice - Krásná Lipa, Penzion Stará Pekárna - Tisá Ostrov, Chata pod Starou pekárnou - Tisá Ostrov,

Penzion Falknov

Penzion Falknov - nabízíme ubytování v obci Kytlice na okraji chráněné krajinné oblasti Českosaské
Švýcarsko. Penzion nabízí dostatek soukromí pro rodinný pobyt ale i možnost pořádání společenských akcí. Celková kapacita 18 lůžek.

Penzion » České Švýcarsko » KytliceCena od: 280 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Falknov 91/ Obec:40745 Kytlice
Telefon:+420 412 58 1156 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 737 186 454 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Penzion Falknov

Více o objektu Základní informace o objektu

Penzion Falknov - nabízíme ubytování v obci Kytlice na okraji chráněné krajinné oblasti Českosaské
Švýcarsko. Penzion nabízí dostatek soukromí pro rodinný pobyt ale i možnost pořádání společenských akcí. Celková kapacita 18 lůžek.


UBYTOVÁNÍ

Menší penzion rodinného typu v malebné krajině zaručující takřka nekonečné možnosti pro letní i zimní turistiku a to jak pro výlety do přírody tak okolních obcí a měst. Ideální oblast pro pěší a cyklo turistiku.

Penzion Falknov je rozdělen do 4 pokojů se 4 lůžky a 1 pokoje s 2 lůžky, vždy s vlastním sociálním zařízením a WC. Penzion je řešen jako přízemní objekt s obytným podkrovím. V podkroví je umístěno celkem 5 pokojů se společnou chodbou a vstupem na terasu. Větší část přízemí slouží jako společenská místnost s jídelním koutem, dále svačinová kuchyňka, společné sociální zařízení a skladovací a technické prostory.


CENÍK
  • Ubytování od 1.1.2011: 280 Kč/osobu/noc
  • Snídaně: 50 Kč/osobu/noc
  • Oběd: 80 Kč/osobu/noc
  • Večeře: 80 Kč/osobu/noc

Více o stravování Stravování

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Více o firemních akcích Firemní akce

OSTATNÍ AKCE
  • Firemní akce
  • Svatby
  • Oslavy

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace