Penzion Stará Pekárna

Ubytování v objektu Penzion Stará Pekárna, Tisá Ostrov, České Švýcarsko. Kapacita je 13 lůžek. Stravování formou .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 200 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Slavie - Horní Podluží, Penzion Rytíř z Ježova - Mikulášovice, Vila U Bulisů - Mikulášovice, Chata Eiland - Ostrov u Tisé , Penzion Falknov - Kytlice, Penzion Hraniční bouda - Jílové-Sněžník, Chalupa Arnoltice - Arnoltice, Penzion Křinice - Krásná Lipa, Penzion Stará Pekárna - Tisá Ostrov, Chata pod Starou pekárnou - Tisá Ostrov,

Penzion Stará Pekárna

Penzion „Stará Pekárna“ najdete v romantickém údolí CHKO Labské pískovce, veřejnosti známé pod názvem Českosaské Švýcarsko. Tiské, Briklické, Ostrovské a Rájecké stěny, spolu s Vysokým (Děčínským) Sněžníkem tvoří okolní panorama překrásného údolí – Ostrova. Kapacita penzionu je 13 pevných lůžek + 4 přistýlky ve 5 pokojích. Nejvhodnější pro celé skupiny. Pokoje jsou standardně zařízené, možnost sledování TV/SAT vysílání. Na poschodí sprcha a oddělené umývárny s toaletou.

Penzion » České Švýcarsko » Tisá OstrovCena od: 200 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Ostrov 431/ Obec:40336 Tisá Ostrov
Telefon:+420 475 222 130 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 607 530 513 (slabý signál) Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Penzion Stará Pekárna

Více o objektu Základní informace o objektu

Penzion „Stará Pekárna“ najdete uprostřed lesů u rybníka v romantickém údolí CHKO Labské pískovce, veřejnosti známé pod názvem Českosaské Švýcarsko. Tiské, Briklické, Ostrovské a Rájecké stěny, spolu s Vysokým (Děčínským) Sněžníkem tvoří okolní panorama překrásného údolí – Ostrova.


Pro rezervace volejte prosím nejdříve pevnou linku +420 475 222 130 a teprve následně mobil +420 607 530 513 z důvodu slabého signálu v místě ubytování.


UBYTOVÁNÍ V PENZIONU

Kapacita penzionu je 13 pevných lůžek + 4 přistýlky v 5 pokojích. Kapacitu lze případně rozšířit o ubytovací kapacitu "Chaty pod Starou pekárnou" - Chata pod Starou pekárnou

Nejvhodnější pro celé skupiny. Pokoje jsou standardně zařízené, možnost sledování TV/SAT vysílání.

K dispozici je sprcha na poschodí a oddělené umývárny s toaletou.

Parkovat je možné před penzionem.

V objektu můžete využít také připojení k Internetu pomocí WiFi.

Více o stravování Stravování

Restaurace je v romantické krajině pískovcových skal. Ve „Staré pekárně“ najdete ideální prostředí pro rodinné oslavy, svatby, školení apod. Kapacita restaurace je 35 míst a letní terasa 50 míst. Nabízíme bohatý výběr české kuchyně.


Provozní doba

Pro veřejnost otevřeno pouze v sobotu od 11,00 do 21,00 hod a v neděli od 11,00 do 18,00 hod Restaurační služby pro ubytované mimo uvedené dny dohodou.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Romantické údolí CHKO Labské pískovce, veřejnosti známé pod názvem Českosaské Švýcarsko. Tiské, Briklické, Ostrovské a Rájecké stěny, spolu s Vysokým (Děčínským) Sněžníkem.

Vznik čarokrásných skalních útvarů sahá do doby křídové (druhohory), zhruba před stomiliony lety. Celá oblast je domovem vzácné fauny i flory.

Najdete zde ráj horolezců, cyklistů, houbařů, běžkařů, turistů i gurmáni si zde příjdou na své.
Na milovníky koupání ve volné přírodě zde čeká sedm rybníků.


U penzionu můžete mimo jiné využít:
 • venkovní gril
 • dětské hřiště
 • ohniště
 • molo u rybníka
 • šlapadlo na rybníku
 • v létě parkování přímo u chaty

V okolí pak nejdete široké vyžití pro:
 • cykloturistiku
 • turistiku
 • horolezectví
 • plavání
 • rybaření
 • houbaření
 • v zimě pak výlety na běžkách

Více o firemních akcích Firemní akce

Prosím kontaktujte nás pro více informací.

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Prosím kontaktujte nás pro více informací.

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace