Chalupa U Fany

Ubytování v objektu Chalupa U Fany, Roudný, Frýdštejn, Český ráj. Kapacita je 0 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy.Vlastní sprcha na pokoji. Toalety jsou společné. Cena ubytování od 120 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Kavka - Malá Skála, Bartošova pec - Ondříkovice - Frýdštejn, Penzion Loktuše - Mírová pod Kozákovem, Penzion Podháj - Turnov, Vila Chutnovka - Mírová pod Kozákovem, Chalupa U Fany - Roudný, Frýdštejn, Rodinný penzion Světlá - Světlá - Kozákov, Vila Evička - Sobotka, Apartmány na rozcestí - Košov, Lomnice nad Popelkou,

Chalupa U Fany

Chalupa U Fany nabízí ubytování až pro 12 osob - 3 pokoje v nekuřáckém  vesnickém stavení na rozhraní Českého ráje - Maloskalsko a podhůřím Jizerských hor.  Společenská místnost, knihovna.  Soc. zařízení a kuch.kouty na pokojích.

Chata / Chalupy » Český ráj » Roudný, FrýdštejnCena od: 120 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:GPS souř: 50°38' 7.37 42/ Obec:46342 Roudný, Frýdštejn
Telefon: Email:Napište nám zde
Mobil:+420 601 251 356 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chalupa U Fany

Více o objektu Základní informace o objektu

Klidné i diskrétní ubytování až pro 12 osob ( 1x 4 lůž.p. ,1x3lůž.p., 1x2lůž.p.,možnost přistýlek ) v nekuřáckém vesnickém stavení na rozhraní Českého ráje - Maloskalsko a podhůřím Jizerských hor : Frýdštejn-Roudný.

Vybavení zařízení: ložnice vybaveny WC a sprch.kout.,TV, kuch.koutem.Společenská místnost, knihovna,  zahrada.
Další vybavení a služby: uzavřené parkování, úschovna kol, možnost ubytování psů a koček.

Více o stravování Stravování

Na všech pokojích vybavené kuchyňské kouty s lednicí, teplou vodou, saponátem a utěrkou. Obchod 200m,  restaurace 400 m, možnost grilování.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Aquaparky v Jablonci n.Nisou, Liberci, Český ráj - horolezectví, rafting, cyklotrasy, pěší turistika, kulturní památky, muzea, bazény, zoo, botanická zahrada, V zimě Jizerské hory - lyžařské možnosti - vše v okruhu cca 20 km. Nákupní centra Liberec.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

SILVESTRY DLOUHODOBĚ OBSAZENY.

Více o last minute Last minute

30.6.2008 - 18.7.2008
ČESKÝ RÁJ... VOLNÉ POKOJE

prázdninové  pobyty  2 x 4 lůžkový pokoj a 1x2 lůžkový pokoj s možností přistýlek.

 více...

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace