Apartmány na rozcestí

Ubytování v objektu Apartmány na rozcestí, Košov, Lomnice nad Popelkou, Český ráj. Kapacita je 8 lůžek. Stravování formou . Cena ubytování od 300 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Kavka - Malá Skála, Bartošova pec - Ondříkovice - Frýdštejn, Penzion Loktuše - Mírová pod Kozákovem, Penzion Podháj - Turnov, Vila Chutnovka - Mírová pod Kozákovem, Chalupa U Fany - Roudný, Frýdštejn, Rodinný penzion Světlá - Světlá - Kozákov, Vila Evička - Sobotka, Apartmány na rozcestí - Košov, Lomnice nad Popelkou,

Apartmány na rozcestí

2 moderní apartmány na hranici Českého ráje a Krkonoš, stojí přímo na rozcestí turistických a cyklistických tras na polosamotě v krásné přírodě. K dispozici jsou 2 čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky v obývacím pokoji na rozkládacím gauči.

Apartmány » Český ráj » Košov, Lomnice nad PopelkouCena od: 300 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Košov, Lomnice nad Popelkou 1314/ Obec:51251 Košov, Lomnice nad Popelkou
Telefon:+420 775 081 472 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 775 081 472 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Apartmány na rozcestí

Více o objektu Základní informace o objektu

2 moderní apartmány na hranici Českého ráje a Krkonoš, stojí přímo na rozcestí turistických a cyklistických tras na polosamotě v krásné přírodě. K dispozici jsou 2 čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky v obývacím pokoji na rozkládacím gauči.

2 nové plně vybavené apartmány WIFI V CELÉM OBJEKTU ZDARMA!
  • 1.apartmán pro 4-5 osob, ložnice se 4mi plnohodnými lůžky a v obývacím pokoji rozkládací gauč, vybavená kuchyň, TV, ručníky, povlečení.
  • 2.apartmán 4-5 osob, ložnice se 4mi plnohodnými lůžky a v obývacím pokoji rozkládací gauč, vybavená kuchyň, TV, ručníky, povlečení.
APARTMÁNY

Nově vybudované apartmány, které nabízí v rámci ubytování dvě oddělená patra. Spodní i vrchní patro je vybaveno stejným nábytkem, rozdíl je pouze v barevném provedení.
Apartmán nabízí pohodlnou ložnici, ve které si zajisté rádi odpočinete po náročných výletech, které Vám přichystá rozmanitá krajina Českého ráje. Dále plně vybavená kuchyň, pohodlný obývací pokoj a stylová koupelna.

Více o stravování Stravování

Plně vybavená kuchyň v každém samostatném apartmánu.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

V Lomnici nad Popelkou necelé 2 km od apartmánů je zrekonstruované koupaliště v pěkném prostředí u lesa.

Nedaleko jsou také Jinolické rybnicky nebo Aquapark v Jičíně.

V Českém ráji můžete navštívit spoustu hradů a zámků.

V zimě vede poblíž apartmánů lomnická lyžařská magistrála a pokud není sníh u nás, tak za půl hodiny vozem jste přímo v Krkonoších, kde si můžete sjezdového a i běžeckého lyžaření užít naplno.

K lokálním výletům patří výšlap na horu Tábor, kde je neobyčejný výhled na hory i Český ráj z Tichánkovi rozhledny.

Apartmány stojí na rozcestí Zlaté stezky Českého ráje, jsou dobrým východiskem turistických a cyklistických výletů.

Apartmány Na Rozcestí se nachází v Lomnici nad Popelkou, konkrétně v části, která se nazývá Košov. Cca 3 km od nás se tyčí hora Tábor s rozhlednou ze které si můžete prohlédnout krásy Českého ráje.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace