Penzion Loktuše

Ubytování v objektu Penzion Loktuše, Mírová pod Kozákovem, Český ráj. Kapacita je 22 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 300 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Kavka - Malá Skála, Bartošova pec - Ondříkovice - Frýdštejn, Penzion Loktuše - Mírová pod Kozákovem, Penzion Podháj - Turnov, Vila Chutnovka - Mírová pod Kozákovem, Chalupa U Fany - Roudný, Frýdštejn, Rodinný penzion Světlá - Světlá - Kozákov, Vila Evička - Sobotka, Apartmány na rozcestí - Košov, Lomnice nad Popelkou,

Penzion Loktuše

Penzion se nachází ve významné části Českého ráje na úpatí hory Kozákov, 6km od Turnova směr Semily a Železný Brod. Železniční stanice Turnov, dále autobus směr Semily nebo Železný Brod.

Penzion » Český ráj » Mírová pod KozákovemCena od: 300 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Loktuše 37/ Obec:51101 Mírová pod Kozákovem
Telefon:+420 481 324 620 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 723 845 861 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Penzion Loktuše

Více o objektu Základní informace o objektu

Penzion se nachází ve významné části Českého ráje na úpatí hory Kozákov, 6km od Turnova směr Semily a Železný Brod. Kapacita penzionu je 22 lůžek v 5 apartmánech.

Více o stravování Stravování

Stravování formou vlastního vaření ve vybavené kuchyňce každého apartmánu nebo v restauraci penzionu.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

K rekreaci je možné využít spoustu turistických a cykloturistických tras, na kterých navštívíte hrady, zámky, rozhledny, jeskyě a malebné rybníky vhodné ke koupání a rybolovu.

Více o firemních akcích Firemní akce

Objekt neuvádí specifické podmínky, informujte se.

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Objekt neuvádí specifické podmínky, informujte se.

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace