Rodinný penzion Světlá

Ubytování v objektu Rodinný penzion Světlá, Světlá - Kozákov, Český ráj. Kapacita je 10 lůžek. Stravování formou polo penze, snídaně, .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 590 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Kavka - Malá Skála, Bartošova pec - Ondříkovice - Frýdštejn, Penzion Loktuše - Mírová pod Kozákovem, Penzion Podháj - Turnov, Vila Chutnovka - Mírová pod Kozákovem, Chalupa U Fany - Roudný, Frýdštejn, Rodinný penzion Světlá - Světlá - Kozákov, Vila Evička - Sobotka, Apartmány na rozcestí - Košov, Lomnice nad Popelkou,

Rodinný penzion Světlá

Rodinný penzion s domácí atmosférou se nachází v klidném prostředí u Kozákova v geoparku Český ráj. Nabízí příjemné ubytování s dobrým jídlem, velkou zahradou, loukou, letní terasou a vyžitím pro děti - houpačka, pískoviště, skluzavka...

Troufáme si i na gurmety. Pokud máte rádi dobré jídlo, připravíme Vám kulinářský zážitek. Dobroty připravuje ( dnes již bývalý šéfkuchař z *****hotelu v Praze ) Martin Hančl člen AKC.

Penzion » Český ráj » Světlá - KozákovCena od: 590 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Světlá 3/ Obec:51301 Světlá - Kozákov
Telefon: Email:Napište nám zde
Mobil:+420 732 852 295 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Rodinný penzion Světlá

Více o objektu Základní informace o objektu

Penzion Světlá s domácí atmosférou se nachází v klidném prostředí u Kozákova v geoparku Český ráj. Nabízí příjemné ubytování s dobrým jídlem, velkou zahradou, loukou, letní terasou a vyžitím pro děti - houpačka, pískoviště, skluzavka...

Našim hostům nabízíme ubytování v Českém ráji ve 2 – 4 lůžkových, útulně zařízených pokojích se sociálním zařízením ( sprcha, WC, fén ).

Nabízíme našim hostům ubytování se snídaní bufetovým způsobem v pokojích se sociálním zařízením.Hostům je k dispozici restaurace s kamny či letní terasou, na které v létě grilujeme - penzion je zaměřen na gastronomii, dále pak k penzionu náleží rozlehlá zahrada s houpačkami pro děti, uvnitř penzionu je pak malý dětský koutek a knihovna, zapůjčíme stolní hry.

Více o stravování Stravování

Rodinný penzion Světlá - je zaměřen na gastronomii a přípravu jídel z kvalitních surovin. V ceně ubytování je snídaně, možnost večerního menu.

Ubytování je poskytováno se snídaní bufetovým způsobem, kde hostům nabízíme domácí produkty vč. chleba či masa od místních farmářů a dále pro naše hosty připravujeme v rámci polopenze večerní menu ( večerní menu není v ceně ubytování, pro inspiraci se podívejte do složky "aktuality" ).

Troufáme si i na gurmety. Pokud máte rádi dobré jídlo, připravíme Vám kulinářský zážitek. Dobroty připravuje ( dnes již bývalý šéfkuchař z *****hotelu v Praze ) Martin Hančl člen AKC.

Pokud máte nějaké speciální přání, je samozřejmě vhodné nás při objednávání pobytu informovat.

Restaurace je otevřena 8.00 - 9.30 a 17.30 - 22.00h.

Restaurace je pro ubytované hosty, ala carte možno objednat den předem, jinak připravujeme pro naše hosty večerní menu.

V prostorech restaurace a terasy není dovoleno konzumovat donesené jídlo či nápoje!

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Při hezkém počasí mohou naši hosté využít i prostornou terasu s výhledem. V patře si děti mohou pohrát v malém dětském koutečku s domečkem a hračkami, venku pak mohou řádit na houpačkách, pískovišti či trampolíně a pohladit si naše ovečky. Pro starší děti ping-pong, kuželky. Wi-fi zdarma.

V letním období vyzývá nejbližší okolí Kozákova k mnoha možnostem výletů, jako je např. Dlaskův statek, hrad Trosky, Frýdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov, či Hrubá Skála se skalním městem, výstavy drahých kamenů. K dalším cílům patří i nedaleké Bozkovské jeskyně, rozhledny, Riegrova stezka, Betlémské a Klokočské skály, Besedice, Malá Skála, Sedmihorky a další.

Ti, kteří preferují sportovnější vyžití jistě ocení síť cyklistických stezek, školu paraglidingu, jízdu na koni, horolezectví nebo golf.

Na své si přijdou i rodiny s dětmi, které zaujme Šťastná země, krásné Muzeum panenek a medvídků, Staré hrady, atrakce města Liberec, jako je ZOO, Dino Park, IQ park či Aquapark nebo jen houpání na houpačce u penzionu, skluzavka či pískoviště v bezpečném prostředí u nás či nedalelké koupaliště s brouzdalištěm.

Na naší přilehlé louce chováme ovečky pro potěšení našich dětských hostů.

V zimním čase rádi přivítáme milovníky zimních sportů a turistiky ( vleky: Kozákov, známé areály Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou, upravené běžecké tratě ) .

Kozákov je moc pěkný areál s lyžařskou školou, půjčovnou a servisem lyží a zasněžováním, večerním lyžováním.....

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace