Rekreační domek WALDENBURG

Ubytování v objektu Rekreační domek WALDENBURG, Bělá pod Pradědem, Jeseníky. Kapacita je 8 lůžek. Stravování formou .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 180 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Penzion Formanka v Hanušovicích - Hanušovice, Chalupa Hejnov - Holčovice - Hejnov, Koňská farma v Dolní Moravici BR21 - Dolní Moravice, U Bartošů - Horní Lipová 220, Chata Na Mlýně - Bělá pod Praděděm, Ubytování u Rohelů - Karlova Studánka, Horský Hotel VIDLY - Vrbno p. Pradědem, Pension U Nováků - Karlova Studánka, Pension Grizzly - Vrbno pod Pradědem, Pension U Jiřího - Ludvíkov pod Pradědem, Penzion pod Šerákem - p. Branná, Horská chata KASTE Petříkov - Ostružná - Petříkov, Penzion Alenka - Jeseník, Horská chata ESTY - Bělá pod Pradědem, Chata Klepáčov - Klepáčov, Horský hotel Červenohorské sedlo - Domašov u Jeseníku, Apartmán paní Jurečkové - Domašov u Jeseníku, Penzion Zálesí - Loučná nad Desnou, Chalupa u Lesa - Jindřichov u Krnova, Penzion Trattoria - Huzová, Pension U Julka - Domašov, Chata Myšák - Malá Morávka, Ubytování u Loupanců - Velké Losiny, Chata Staré sedlo - Ramzová, Chata Sokolka - Kouty nad Desnou, Rekreační domek WALDENBURG - Bělá pod Pradědem, Penzion U Kosků - Branná, Ubytování U Kostků - Loučná nad Desnou, Chalupy pod Pyšnou loukou - Horní Lipová, Hájenka Domašov - Bělá pod Pradědem, penzion KLASA - Leskovec nad Mor. 60, Jesenka - Lipová Lázně, Jesenická Chalupa - Olšany, PENZION ANENSKÁ HUŤ - Stará Ves u Rýmařova, Chata Sara - Filipovice, penzion Pepa - Malá Morávka, Chata Svoboda - Rejvíz 1, Zlaté Hory, Ubytování v Bělé pod Pradědem - Bělá pod Pradědem, Hotel Na Trojce ** ubytování Jeseníky - Jindřichov, Chata Jesenka Bobrovník - Bobrovník, Ubytování Malíkovi - Loučná nad Desnou, chalupa Pohoda - Branná, PENSION KOSANDA - Branná, Chalupa u kapličky - Ludvíkov, Ztracenka - Sobotín, Zámeček Grohmann - Vrbno pod Pradědem, Apartmány Praděd - Karlov pod Pradědem,

Rekreační domek WALDENBURG

Pronájem pouze celého objektu! RD je  situován v místní části Domašov obce Bělá p. Pradědem. Technická vybavenost je nadstandardní, prostorný interiér nabízí vysoké pohodlí a velmi příjemnou atmosféru.

Chata / Chalupa » Jeseníky » Bělá pod PradědemCena od: 180 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Horní Domašov / Obec:79001 Bělá pod Pradědem
Telefon:+420 585 415 602 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 724 547 175 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Rekreační domek WALDENBURG

Více o objektu Základní informace o objektu

Pronájem pouze celého objektu!

Rekreační domek WALDENBURG
/600 m n.m./, je situován v obci Bělá pod Pradědem – místní části Horní Domašov, v prosluněném údolí říčky Bělá. Poloha v obci je při silnici č. 450 Jeseník – Vidly a to po její levé straně směrem od Jeseníku – za mostem přes říčku.

Domek je vzdálen 10 km od okresního města Jeseník a 2 km od rozcestí Bělá/Domašov – Vidly (Karlova Studánka, resp. Vrbno pod Pradědem) – Červenohorské sedlo (Šumperk) směrem na Vidly.

Na pozemek rekreačního domku WALDENBURG bezprostředně navazují hluboké lesy – horská stráň s nádherným výhledem na masiv Malý klín – Červená Hora – Keprník – Šerák.

V bezprostředním okolí jsou vynikající terény pro turistiku, pohodlně dostupné jsou nejbližší lyžařské areály (Filipovice – necelé 4 km a Červenohorské sedlo – 11 km).

Domek je architekturou blízký historickým jesenickým chalupám. Postaven byl v letech 1975–82 a je průběžně modernizován, takže splňuje všechny nároky komfortní dovolené v létě i v zimě.


UBYTOVÁNÍ

Rekreační domek (chalupa) WALDENBURG je nekuřácký objekt.

Je pronajímán jako celek a to celoročně, s kapacitou v období:
a) listopad - březen ... 6 osob
b) duben - říjen ... 8 osob
    pozn. zvýšená kapacita = zejména v případě obsazenosti dětmi

Z domácích zvířat je akceptován 1 pes malého, až středně velkého plemene.

Nejkratší doba pronájmu činí
- 4 noci (v období květen - září), resp. 5 nocí (v období říjen - duben).Nabízíme velmi vysoký standard ubytování a pobytu:

• prostorný a přitom velice útulný interiér obývací haly, mj. s úložnými prostory, pohodlnou čaluněnou sedací soupravou, otevřeným krbem,
2x SAT-TV, pracovním (psacím) koutem a výtvarnými doplňky
– to vše navozuje jedinečnou a příjemnou domáckou atmosféru
• rustikální, technicky velmi dobře a účelně vybavenou kuchyň s jídelnou
a navazující krytou terasou s posezením a zahradním grilem (grilovat lze
i při deštivém počasí)• sociální zařízení v přízemí (umyvadlo, WC, sprchový kout) i v podkroví (umyvadlo, WC, bidet, pračka)


• 3 podkrovní dvoulůžkové ložnice s možností ubytování dalších dvou osob (jedno skládací lůžko v jedné z ložnic a pohovka v přízemí vedle krbu)• tepelnou pohodu, kterou si dotváří sami ubytovaní (hosté) – všechny prostory jsou z hlediska vytápění dostatečně vybaveny (elektrická AKU kamna a přímotopy, kamna a krby vytápěné dřevem)

• vlastní studnu s velmi kvalitní pitnou vodou

• technické zázemí (dřevníky, sloužící mj. i k uložení lyží, snowboardů, kol)

• pozemek s udržovanou zatravněnou plochou (zahradní odpočivný nábytek je hostům k dispozici), trvalkovými záhony a další okrasnou zelení, upraveným kamenným ohništěm a s udírnou• velmi dobrý přístup k říčce (s možností osvěžení v horkých letních dnech)

• vybavení pro jednoduché rekreační sportování (badminton, kroket, petanque),k dispozici jsou hrací karty a stolní společenské hry

• menším dětem je k dispozici pískoviště a houpačky

Parkování:
přímo na pozemku a na mostě (až 3 osobní vozidla)


DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Velmi dobrá. Nepoužijete-li vlastní dopravu, je možnost využít autobusových spojů z Jeseníku, Šumperku (Brna) nebo z Olomouce (Přerova, Zlína).

V případě vlakového spojení se vydáte z nádraží ČD v Jeseníku na autobusové nádraží a odtud linkou do Bělé – Domašova.

Zastávka "Hájenka" v Bělé – Domašově je od objektu vzdálena cca 200 m.
Další zastávky (viz. dálkové spoje):
   "Zotavovna" ... 1,1 km směrem na Vidly
   "Pošta" ... 2,1 km směrem na Jeseník

Více o stravování Stravování

Nejbližší doporučené externí stravování
• Parkhotel – 0,9 km
• Hotel Eduard – 1,3 km
• Hotel Stará pošta (Filipovice) – 3,8 km
• Pension Pepova bouda (Filipovice) - 4,2 km
• Restaurace U Cimbury – 4,2 km

Nákupy
Obchod (potraviny a smíšené zboží) před rozcestím směrem na Jeseník
– 2 km a další obchody v obci a dále v Jeseníku – 3 až 11 km

Pošta
2,1 km (za rozcestím směrem na Jeseník)

Lékařské ambulance a nemocnice
město Jeseník (11 km)

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

TURISTICKÉ A SPORTOVNÍ AKTIIVITY

• Parkhotel - 0,9 km směrem na Jeseník (tenis, sauna s bazénem, fitness, ruské kuželky, volejbal, půjčovna horských kol)

• Relaxcentrum - 1,7 km směrem na Jeseník (tenis, sauna, fitness, volejbal, solárium, relaxační bazén, squash, stolní tenis, bowling, minigolf, šipky, ruské kuželky a masáže - na objednávku)

• hotel Stará pošta (tenis)

• hotel Eduard - 1,3 km směrem na Vidly (plavecký bazén)

pěší turistika (Vysoký vodopád – chata Švýcárna - Praděd, přírodní rezervace Borek v okolí Zaječího potoka, Sněžná kotlina pod Červenou horou, Videlský kříž - Rejvíz, Červenohorské sedlo - Keprník - Šerák - Ramzovské sedlo, resp. Červenohorské sedlo - Švýcárna - Praděd - Karlova Studánka)

cykloturistické trasy (viz spec. mapa obce Bělá pod Pradědem - hostům k dispozici)

• lyžařské běžecké trasy (viz spec. mapa obce Bělá pod Pradědem - hostům k dispozici)

lyžařská střediska a areály
  Poloha rekreačního domku WALDENBURG je optimální pro lyžaře - sjezdaře,
  kteří při svém pobytu na horách preferují
  - vysoký standard ubytování a není jim na obtíž
    několikaminutové dojíždění za kvalitním lyžováním
  - střídání lyžařských areálů

Filipovice – 4 km  (velmi dobrá dostupnost během 5 - 6 minut)
(690–890 m n. m.)

Skipark Filipovice
Zde platí slogan "lyžování pro každého v každém věku za výhodné ceny". Celý areál zaručuje optimální podmínky pro individuální lyžování i rodinné lyžování, a to hlavně díky rozmanitosti terénu, který uspokojí požadavky
jak vyznavačů nenáročného lyžování, sportovního lyžování, tak milovníky snowboardingu, kteří mohou využít dvou lanových vleků, třech sjezdovek střední obtížnosti o délkách 300, 1000 a 1200 metrů, plus bonus – parkování zdarma. Lyžařům jsou k dispozici  dvousedačková lanovka a dva  vleky. SKIPARK Filipovice svojí nabídkou služeb patří mezi nejdynamičtěji se rozvíjející areály v Jeseníkách.
tel.: +420 605 515 757, http://www.skipark-filipovice.cz


Červenohorské sedlo – 11 km
Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě a je významným silničním přechodem Hrubého Jeseníku. Ale i přesto se sem nevydávejte bez sněhových řetězů, často se do střediska dostanete jen díky nim. Poloha nad 1000 m n. m. dává předpoklad pro kvalitní zimní sezonu od poloviny prosince do konce března. Návštěvník si může vybírat mezi terény od vysloveně lehkých až po prudký slalomový svah, určený nejvyspělejším lyžařům. V prostoru Červenohorského sedla naleznou návštěvníci také veškeré další služby, včetně kvalitního stravovacího zázemí. Běžecké tratě se z Červenohorského sedla rozbíhají na obě strany Hrubého Jeseníku. Mezi nejvyhledávanější patří trasa jižním úbočím Velkého Klínovce, dále na Švýcárnu a do oblasti Pradědu, či trasa směrem na Keprník a Šerák.

tel.: +420 583 215 118
http://www.skiklub-su.cz | http://www.sunski.cz

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace