PENSION KOSANDA

Ubytování v objektu PENSION KOSANDA, Branná, Jeseníky. Kapacita je 36 lůžek. Stravování formou . Cena ubytování od 200 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Penzion Formanka v Hanušovicích - Hanušovice, Chalupa Hejnov - Holčovice - Hejnov, Koňská farma v Dolní Moravici BR21 - Dolní Moravice, U Bartošů - Horní Lipová 220, Chata Na Mlýně - Bělá pod Praděděm, Ubytování u Rohelů - Karlova Studánka, Horský Hotel VIDLY - Vrbno p. Pradědem, Pension U Nováků - Karlova Studánka, Pension Grizzly - Vrbno pod Pradědem, Pension U Jiřího - Ludvíkov pod Pradědem, Penzion pod Šerákem - p. Branná, Horská chata KASTE Petříkov - Ostružná - Petříkov, Penzion Alenka - Jeseník, Horská chata ESTY - Bělá pod Pradědem, Chata Klepáčov - Klepáčov, Horský hotel Červenohorské sedlo - Domašov u Jeseníku, Apartmán paní Jurečkové - Domašov u Jeseníku, Penzion Zálesí - Loučná nad Desnou, Chalupa u Lesa - Jindřichov u Krnova, Penzion Trattoria - Huzová, Pension U Julka - Domašov, Chata Myšák - Malá Morávka, Ubytování u Loupanců - Velké Losiny, Chata Staré sedlo - Ramzová, Chata Sokolka - Kouty nad Desnou, Rekreační domek WALDENBURG - Bělá pod Pradědem, Penzion U Kosků - Branná, Ubytování U Kostků - Loučná nad Desnou, Chalupy pod Pyšnou loukou - Horní Lipová, Hájenka Domašov - Bělá pod Pradědem, penzion KLASA - Leskovec nad Mor. 60, Jesenka - Lipová Lázně, Jesenická Chalupa - Olšany, PENZION ANENSKÁ HUŤ - Stará Ves u Rýmařova, Chata Sara - Filipovice, penzion Pepa - Malá Morávka, Chata Svoboda - Rejvíz 1, Zlaté Hory, Ubytování v Bělé pod Pradědem - Bělá pod Pradědem, Hotel Na Trojce ** ubytování Jeseníky - Jindřichov, Chata Jesenka Bobrovník - Bobrovník, Ubytování Malíkovi - Loučná nad Desnou, chalupa Pohoda - Branná, PENSION KOSANDA - Branná, Chalupa u kapličky - Ludvíkov, Ztracenka - Sobotín, Zámeček Grohmann - Vrbno pod Pradědem, Apartmány Praděd - Karlov pod Pradědem,

PENSION KOSANDA

Pension Kosanda se nachází v podhůří Jeseníků v obci Branná ( 570 m.n.m.) na železniční trase mezi Hanušovicemi a Jeseníkem. Od nádraží v Branné cca 5 min. chůze údolím proti proudu říčky Branná, ve směru z nádraží podél trati na Ostružnou. Pension je umístěn na samotě pod hradem Kolštejn. Celková kapacita ubytování je 36 lůžek, která jsou rozdělena do 6 apartmánů ve dvou objektech. V Kosandě A (turistická třída) jsou 4 apartmány s celkovou kapacitou 24 lůžek. Součástí tohoto objektu je také společenská místnost se samoobslužným barem a krbem. V Kosandě B (prvotřídní ubytování) jsou 2 apartmány s celkovou kapacitou 12 lůžek. Se společnou verandou s posezením a výhledem na hrad Kolštejn. V tomto objektu se nachází sauna s ochlazovacím bazénkem a sociálním zázemím.

Penzion » Jeseníky » BrannáCena od: 200 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Branná 34/ Obec:78825 Branná
Email:Napište nám zde Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet: Domovská stránka objektu PENSION KOSANDA

Více o objektu Základní informace o objektu

Pension Kosanda se nachází v podhůří Jeseníků v obci Branná ( 570 m.n.m.) na železniční trase mezi Hanušovicemi a Jeseníkem. Od nádraží v Branné cca 5 min. chůze údolím proti proudu říčky Branná, ve směru z nádraží podél trati na Ostružnou. Pension je umístěn na samotě pod hradem Kolštejn. Celková kapacita ubytování je 36 lůžek, která jsou rozdělena do 6 apartmánů ve dvou objektech. V Kosandě A (turistická třída) jsou 4 apartmány s celkovou kapacitou 24 lůžek. Součástí tohoto objektu je také společenská místnost se samoobslužným barem a krbem. V Kosandě B (prvotřídní ubytování) jsou 2 apartmány s celkovou kapacitou 12 lůžek. Se společnou verandou s posezením a výhledem na hrad Kolštejn. V tomto objektu se nachází sauna s ochlazovacím bazénkem a sociálním zázemím. Ideální dovolená v podhůří Jeseníků, na čerstvém vzduchu.

Akce na Kosandě Od 1. 7. 2014 je pro kolemjdoucí pocestné otevřen samoobslužný "Konibar", kde se může každý občerstvit posedět u ohýnku a odpočinout si na svých toulkách po kraji. Konibar funguje jako bar "dej si co chceš - zaplať kolik chceš". Důležité upozornění: u nás není nic zakázáno!!!

Pro Vaše děti jsme vybudovali nové hřiště se skluzavkou a pískovištěm....V roce 2013 proběhla rekonstrukce sociálních zařízení v objektu Kosanda A, úprava ložnic a jejich vybavení a výměna kuchyňských linek a nábytku. V tomto trendu hodláme i nadále pokračovat.

Parkování před objektem je zdarma.

Psi a jiná zvířata mohou být umístěna v ubytovací části jen se souhlasem majitele a po uhrazení poplatku 70,00 Kč/den/zvíře.

Pro ubytování Vašich miminek máme k dispozici dětskou postýlku za 100,00 Kč na noc.

Více o stravování Stravování

Stravování vlastní s využitím kuchyní. V letním období je možno využít letní kuchyni, která je vybavena udírnou, krbem a roštem na grilování, popř. otevřeného ohniště pro opékání. V objektu se nachází bar s krbem a veškerým potřebným nádobím. Tato místnost může také sloužit jako společná jídelna, pro společné večeře či oslavy. V obci je možno stravování v restauraci Kolštejn, U pytláka nebo Na Kovárně.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Letní rekreace

 • Pro Vaše děti jsme vybudovali nové hřiště se skluzavkou a pískovištěm.

 • Hřiště na volejbal, nohejbal, fotbal (míče, síť, soft tenis, badminton Vám zapůjčíme na vyžádání).

 • Ruské kuželky.

 • Posezení u otevřeného ohniště, dále gril, udírna s posezením pro cca 20 osob jsou umístěny v krytém venkovním přístřešku. Posezení v krytém venkovním altánu.

 • NABÍDKA SAUNY Nabízíme naši soukromou saunu pro menší party do 8 osob. Sauna má svoje sociální zázemí s ochlazovacím bazénkem a výběhem ven. Do sněhu, nebo do potoka. Cena je dohodou podle počtu osob. Je ale nutno dojednat určitou hodinu a den telefonicky dopředu.

 • Turistika Z podhorského turistického střediska Ramzová (železniční a autobusová zastávka) je možno se lanovkou dostat na vrchol Šeráku (1351 m n. m.) na hřebeni Hrubého Jeseníku se stejnojmennou turistickou chatou, zbudovanou r. 1899. Z vrcholu Šeráku lze pokračovat po značených turistických cestách do Lipové a Jeseníku, nebo přes vrchol Keprníku a Červené hory až na nejvyšší vrchol Hrubého Jeseníku - Praděd (1492 m n. m.).

 • Památky v Branné Hrad Kolštejn, Fojtství, Kostel sv. Michaela, Socha sv. Jana Nepomuckého, Sousoší Piety,Fara č.p. 113, Hřbitovní kaple se zvonicí, Boží muka, Kašna s plastikou Hygie.

 • MINIPIVOVAR Kolštej, který byl otevřen v červenci roku 2013, navazuje na již dávno zaniklou tradici pivovaru a pivovarnictví v obci Branná v Jeseníkách.

 • LANOVÉ CENTRUM BRANNÁ Přírodní lanový park má jednu trasu s dvanácti vysokými lanovými překážkami a třemi nízkými tréninkovými lanovými překážkami. Překážky jsou za sebou řazeny tak, že tvoří dráhu na jejichž konci je obří lanovka dlouhá 33 metrů! Trasu lze absolvovat cca za 60-90 minut za účasti vyškoleného instruktora.

 • V okolí jsou výborné terény pro cykloturistiku, velké množství naučných stezek pro pěší turistiku zámky v Javorníku a Velkých Losinách, kde je i ruční papírna s muzeem.
 • Koupání je v Jeseníku - lázně - krytý bazén s masážními proudy s možností zakoupení léčebných procedur, městské koupaliště, krytý bazén v České vsi, v Losinách, termální koupaliště, v širokém okolí množství zatopených lomů a rybníky ( Stachlovice - Vidnava, Vycpálek - Vápenná, Pelnář - Uhelná, Biskupák - Černá voda a další).
 • Horské minikáry Ramzová, bobová dráha Petříkov.
 • Jeskyně na Pomezí a Špičáku.
 • Jízda na koních - Lipová Lázně.
 • Houbaření, sběr borůvek, rybaření v místních říčkách.
 • http://www.adrenalin-park.cz/

  Zimní rekreace

 • Přímo v Branné se nachází vlek POMA 450m a sedačková lanovka 550m s nočním osvětlením a lyžařskou školou.
 • V Ostružné a v Petříkově najdete mnoho vleků pro začátečníky i pro náročné lyžaře s umělým zasněžováním.
 • Na Ramzové je sedačková lanovka na Šerák s nástupní stanicí na Ramzovském sedle, končící ve výšce 1350m.n.m. se sjezdovkou přes 2000m dlouhou.
 • Zde se též nachází dráha pro sněžné čluny.
 • Upravené běžecké tratě jsou v okolí chaty, např. na Keprník, Trojmezí a na opačnou stranu na Paprsek a Kralický Sněžník.
 • V zimním období je na Kosandě B v provozu sauna se soc. zázemín a ochlazovacím bazénkem.

  LYŽAŘSKÉ AREÁLY DO 10KM

 • Ski areál PROskil Branná
 • Ski areál Ostružná
 • Lyžařské středisko Ramzová
 • Ski areál KASTE Petříkov
 • X-Park Františkov
 • Lyžařský areál Přemyslov
 • Areál Kouty
 • Více o firemních akcích Firemní akce

  NABÍDKA SAUNY Nabízíme naši soukromou saunu pro menší party do 8 osob. Sauna má svoje sociální zázemí s ochlazovacím bazénkem a výběhem ven. Do sněhu, nebo do potoka. Cena je dohodou podle počtu osob. Je ale nutno dojednat určitou hodinu a den telefonicky dopředu.

  Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

  Více o last minute Last minute

  Fotografie objektu a okolí

  Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

  Rezervace