Chalupy pod Pyšnou loukou

Ubytování v objektu Chalupy pod Pyšnou loukou, Horní Lipová, Jeseníky. Kapacita je 21 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 250 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Penzion Formanka v Hanušovicích - Hanušovice, Chalupa Hejnov - Holčovice - Hejnov, Koňská farma v Dolní Moravici BR21 - Dolní Moravice, U Bartošů - Horní Lipová 220, Chata Na Mlýně - Bělá pod Praděděm, Ubytování u Rohelů - Karlova Studánka, Horský Hotel VIDLY - Vrbno p. Pradědem, Pension U Nováků - Karlova Studánka, Pension Grizzly - Vrbno pod Pradědem, Pension U Jiřího - Ludvíkov pod Pradědem, Penzion pod Šerákem - p. Branná, Horská chata KASTE Petříkov - Ostružná - Petříkov, Penzion Alenka - Jeseník, Horská chata ESTY - Bělá pod Pradědem, Chata Klepáčov - Klepáčov, Horský hotel Červenohorské sedlo - Domašov u Jeseníku, Apartmán paní Jurečkové - Domašov u Jeseníku, Penzion Zálesí - Loučná nad Desnou, Chalupa u Lesa - Jindřichov u Krnova, Penzion Trattoria - Huzová, Pension U Julka - Domašov, Chata Myšák - Malá Morávka, Ubytování u Loupanců - Velké Losiny, Chata Staré sedlo - Ramzová, Chata Sokolka - Kouty nad Desnou, Rekreační domek WALDENBURG - Bělá pod Pradědem, Penzion U Kosků - Branná, Ubytování U Kostků - Loučná nad Desnou, Chalupy pod Pyšnou loukou - Horní Lipová, Hájenka Domašov - Bělá pod Pradědem, penzion KLASA - Leskovec nad Mor. 60, Jesenka - Lipová Lázně, Jesenická Chalupa - Olšany, PENZION ANENSKÁ HUŤ - Stará Ves u Rýmařova, Chata Sara - Filipovice, penzion Pepa - Malá Morávka, Chata Svoboda - Rejvíz 1, Zlaté Hory, Ubytování v Bělé pod Pradědem - Bělá pod Pradědem, Hotel Na Trojce ** ubytování Jeseníky - Jindřichov, Chata Jesenka Bobrovník - Bobrovník, Ubytování Malíkovi - Loučná nad Desnou, chalupa Pohoda - Branná, PENSION KOSANDA - Branná, Chalupa u kapličky - Ludvíkov, Ztracenka - Sobotín, Zámeček Grohmann - Vrbno pod Pradědem, Apartmány Praděd - Karlov pod Pradědem,

Chalupy pod Pyšnou loukou

Chalupy jsou nové, kolaudace 12/2009. Ideální pro dvě rodiny s dětmi. Nabízíme k pronájmu dvě samostatně stojící chalupy se zastřešeným stáním. Každá chalupa nabízí příjemné ubytování pro 8 osob. Ubytovaným hostům je k dispozici posezení s grilem i otevřené ohniště. Vaše děti si vyhrají na dětském hřišti, které je přímo u chalupy a tak máte své ratolesti pod dohledem. Pronajměte si chalupu a přijeďte k nám na letní či zimní dovolenou, nebo víkendový pobyt. Ubytování v apartmánu se samostatným vstupem a zastřešeným stáním pro jedno auto, který se nachází v našem domě. Apartmán nabízí ubytování pro 5 osob. Nacházejí se v klidné části Jeseníků s nádherným výhledem na okolní lesy. Díky své poloze se každý velmi rychle dostane jak do centra města Jeseníku, tak i na nejbližší lyžařské svahy.

Užijte si krásy Jeseníků nebo Rychlebských hor. V zimě vás nadchne nabídka lyžařského vyžití v místních skiareálech Lipová Lázně, Ramzová, Ostružná a Petříkov. Okolí nabízí mnoho značených turistických tras pro běžkaře i pěší turisty.

Chata / Chalupa » Jeseníky » Horní LipováCena od: 250 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 277/ Obec:79063 Horní Lipová
Telefon:+420 739 115 099 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 739 115 099 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chalupy pod Pyšnou loukou

Více o objektu Základní informace o objektu

Chalupy jsou nové, kolaudace 12/2009. Ideální pro dvě rodiny s dětmi. Nabízíme k pronájmu dvě samostatně stojící chalupy se zastřešeným stáním. Každá chalupa nabízí příjemné ubytování pro 8 osob. Ubytovaným hostům je k dispozici posezení s grilem i otevřené ohniště. Vaše děti si vyhrají na dětském hřišti, které je přímo u chalupy a tak máte své ratolesti pod dohledem. Pronajměte si chalupu a přijeďte k nám na letní či zimní dovolenou, nebo víkendový pobyt. Ubytování v apartmánu se samostatným vstupem a zastřešeným stáním pro jedno auto, který se nachází v našem domě. Apartmán nabízí ubytování pro 5 osob. Nacházejí se v klidné části Jeseníků s nádherným výhledem na okolní lesy. Díky své poloze se každý velmi rychle dostane jak do centra města Jeseníku, tak i na nejbližší lyžařské svahy. Užijte si krásy Jeseníků nebo Rychlebských hor. V zimě vás nadchne nabídka lyžařského vyžití v místních skiareálech Lipová Lázně, Ramzová, Ostružná a Petříkov. Okolí nabízí mnoho značených turistických tras pro běžkaře i pěší turisty.

Svými službami (včetně rychlého wi-fi internetu) uspokojíme i ty nejnáročnější hosty. Nabízíme zastřešené posezení s grilem a udírnou pro děti, velké hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm, uzamykatelná kolárna s lyžárnou,velká trampolína, podél obou chalup a apartmánu protéká potok Jesenný, otevřené ohniště.

Více o stravování Stravování

Vlastní nebo v okolních restauracích.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Nabízíme zastřešené posezení s grilem a udírnou pro děti, velké hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm, uzamykatelná kolárna s lyžárnou, velká trampolína, podél obou chalup a apartmánu protéká potok Jesenný, otevřené ohniště.

Užijte si krásy Jeseníků nebo Rychlebských hor. V zimě vás nadchne nabídka lyžařského vyžití v místních skiareálech Lipová Lázně, Ramzová, Ostružná a Petříkov. Okolí nabízí mnoho značených turistických tras pro běžkaře i pěší turisty.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

TÝDENNÍ POBYT 1 CHALUPA Silvestr 25000,- Kč

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace