Chata Myšák

Ubytování v objektu Chata Myšák, Malá Morávka, Jeseníky. Kapacita je 20 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, vlastního stravování .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy.Vlastní toalety na pokoji. Koupelny jsou společné.Sociální zařízení společné - toalety a sprchy.Vlastní sprcha na pokoji. Toalety jsou společné. Cena ubytování od 290 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Penzion Formanka v Hanušovicích - Hanušovice, Chalupa Hejnov - Holčovice - Hejnov, Koňská farma v Dolní Moravici BR21 - Dolní Moravice, U Bartošů - Horní Lipová 220, Chata Na Mlýně - Bělá pod Praděděm, Ubytování u Rohelů - Karlova Studánka, Horský Hotel VIDLY - Vrbno p. Pradědem, Pension U Nováků - Karlova Studánka, Pension Grizzly - Vrbno pod Pradědem, Pension U Jiřího - Ludvíkov pod Pradědem, Penzion pod Šerákem - p. Branná, Horská chata KASTE Petříkov - Ostružná - Petříkov, Penzion Alenka - Jeseník, Horská chata ESTY - Bělá pod Pradědem, Chata Klepáčov - Klepáčov, Horský hotel Červenohorské sedlo - Domašov u Jeseníku, Apartmán paní Jurečkové - Domašov u Jeseníku, Penzion Zálesí - Loučná nad Desnou, Chalupa u Lesa - Jindřichov u Krnova, Penzion Trattoria - Huzová, Pension U Julka - Domašov, Chata Myšák - Malá Morávka, Ubytování u Loupanců - Velké Losiny, Chata Staré sedlo - Ramzová, Chata Sokolka - Kouty nad Desnou, Rekreační domek WALDENBURG - Bělá pod Pradědem, Penzion U Kosků - Branná, Ubytování U Kostků - Loučná nad Desnou, Chalupy pod Pyšnou loukou - Horní Lipová, Hájenka Domašov - Bělá pod Pradědem, penzion KLASA - Leskovec nad Mor. 60, Jesenka - Lipová Lázně, Jesenická Chalupa - Olšany, PENZION ANENSKÁ HUŤ - Stará Ves u Rýmařova, Chata Sara - Filipovice, penzion Pepa - Malá Morávka, Chata Svoboda - Rejvíz 1, Zlaté Hory, Ubytování v Bělé pod Pradědem - Bělá pod Pradědem, Hotel Na Trojce ** ubytování Jeseníky - Jindřichov, Chata Jesenka Bobrovník - Bobrovník, Ubytování Malíkovi - Loučná nad Desnou, chalupa Pohoda - Branná, PENSION KOSANDA - Branná, Chalupa u kapličky - Ludvíkov, Ztracenka - Sobotín, Zámeček Grohmann - Vrbno pod Pradědem, Apartmány Praděd - Karlov pod Pradědem,

Chata Myšák

Chata Myšák leží v centru Malé Morávky. Náš penzion má 7 pokojů. Z toho 4 pokoje se sociálním zařízením, ostatní pokoje mají soc. zařízení společné. Všechny pokoje mají televizní příjímač. Chata má vlastní parkoviště.

Chata / Chalupa » Jeseníky » Malá MorávkaCena od: 290 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 57/ Obec:79336 Malá Morávka
Telefon:+420 554 273 197 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 603 510 468 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chata Myšák

Více o objektu Základní informace o objektu

Chata Myšák leží v centru Malé Morávky. Náš penzion má 7 pokojů. Z toho 4 pokoje se sociálním zařízením, ostatní pokoje mají soc. zařízení společné. Všechny pokoje mají televizní příjímač. Chata má vlastní parkoviště. Chata Myšák je v provozu od roku 1997 a nese jméno po Václavu Myšákovi, který byl prvním náčelníkem horské služby v Jeseníkách.

Kromě Chaty Myšák nabízíme také ubytování v chaloupce Myšák s celkovou kapacitou 6 lůžek, rozdělených do dvou pokojů. K dispozici je zde plně vybavená kuchyňka, televize a jídelna. Pronájem pouze celé chaloupky.

Více o stravování Stravování

Stravování je možné formou snídaně, polopenze nebo plné penze dle vlastního výběru přímo v objektu. Bar je otevřen v době 10 - 22 hod. K dispozici je venkovní terasa a ohniště.

Stravování v Chaloupce Myšák je možné vlastní v plně vybavené kuchyňce.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Jak strávit čas v létě

Turistika a cykloturistika

Pozoruhodnosti: Ztracené kameny (1250 m)  - výhled do údolí říčky Merty a na Sobotínsko; bizarní skaliska Pec a Pecný; Jelení studánka - přístřešek a vodní pramen; Petrovy kameny (1438 m); Praděd (1492 m) - televizní věž s kruhovým výhledem; Červenohorské sedlo - lyžařské centrum a místo nástupu na hřebenové túry v obou směrech hlavního hřebene.

Jak strávit čas v zimě

Lyžařský areál Malá Morávka a Karlov má 28 vleků. Nejbližší začínají 300 m od chaty. V okolí je spousta upravených běžeckých tratí.

Tipy pro dny se špatným počasím

Bruntál - založen roku 1213, jedno z nejstarších měst. Jeho zajímavostí je zámek, který vznikl v roce 1579 přestavbou gotického hradu. V zámku sídlí okresní muzeum. V Bruntále je denně otevřený krytý bazén.

Jeskyně na Pomezí - V krystalických vápencích se vyvinuly jeskyně, které jsou známy již od r. 1936. Zpřístupněny byly v r. 1950. Přístupné jeskyně s délkou chodeb 410 m vynikají bohatou krápnikovou výzdobou. Sintr se vnich stále tvoří. Jsou nejnavštěvovanějšími jeskyněmi tzv. Jesenického krasu.

Velké Losiny - lázně se sirovodíkovými prameny. Zámek z let 1580 - 1590 patří k nejzachovalejším památkám pozdní renesance u nás. Ruční papírna z konce 16. století stále v provozu. Termální koupaliště

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace