Zámeček Grohmann

Ubytování v objektu Zámeček Grohmann, Vrbno pod Pradědem, Jeseníky. Kapacita je 24 lůžek. Stravování formou . Cena ubytování od 250 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Penzion Formanka v Hanušovicích - Hanušovice, Chalupa Hejnov - Holčovice - Hejnov, Koňská farma v Dolní Moravici BR21 - Dolní Moravice, U Bartošů - Horní Lipová 220, Chata Na Mlýně - Bělá pod Praděděm, Ubytování u Rohelů - Karlova Studánka, Horský Hotel VIDLY - Vrbno p. Pradědem, Pension U Nováků - Karlova Studánka, Pension Grizzly - Vrbno pod Pradědem, Pension U Jiřího - Ludvíkov pod Pradědem, Penzion pod Šerákem - p. Branná, Horská chata KASTE Petříkov - Ostružná - Petříkov, Penzion Alenka - Jeseník, Horská chata ESTY - Bělá pod Pradědem, Chata Klepáčov - Klepáčov, Horský hotel Červenohorské sedlo - Domašov u Jeseníku, Apartmán paní Jurečkové - Domašov u Jeseníku, Penzion Zálesí - Loučná nad Desnou, Chalupa u Lesa - Jindřichov u Krnova, Penzion Trattoria - Huzová, Pension U Julka - Domašov, Chata Myšák - Malá Morávka, Ubytování u Loupanců - Velké Losiny, Chata Staré sedlo - Ramzová, Chata Sokolka - Kouty nad Desnou, Rekreační domek WALDENBURG - Bělá pod Pradědem, Penzion U Kosků - Branná, Ubytování U Kostků - Loučná nad Desnou, Chalupy pod Pyšnou loukou - Horní Lipová, Hájenka Domašov - Bělá pod Pradědem, penzion KLASA - Leskovec nad Mor. 60, Jesenka - Lipová Lázně, Jesenická Chalupa - Olšany, PENZION ANENSKÁ HUŤ - Stará Ves u Rýmařova, Chata Sara - Filipovice, penzion Pepa - Malá Morávka, Chata Svoboda - Rejvíz 1, Zlaté Hory, Ubytování v Bělé pod Pradědem - Bělá pod Pradědem, Hotel Na Trojce ** ubytování Jeseníky - Jindřichov, Chata Jesenka Bobrovník - Bobrovník, Ubytování Malíkovi - Loučná nad Desnou, chalupa Pohoda - Branná, PENSION KOSANDA - Branná, Chalupa u kapličky - Ludvíkov, Ztracenka - Sobotín, Zámeček Grohmann - Vrbno pod Pradědem, Apartmány Praděd - Karlov pod Pradědem,

Zámeček Grohmann

Zámeček Grohmann najdete na klidném místě v zámeckém parku na okraji města Vrbna pod Pradědem, asi 25 km severně od okresního města Bruntál. Naše poloha nás předurčuje být vstupní branou do malebného prostředí pohoří Jeseníků a pokud hledáte soukromí a místo, kde se můžete v klidu soustředit na odpočinek. K nejnavštěvovanějším místům v našem okolí patří bezesporu lázně Karlova Studánka pyšnící se mimo jiné nejčistším vzduchem v Evropě.

Penzion » Jeseníky » Vrbno pod PradědemCena od: 250 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Husova /154 Obec:79326 Vrbno pod Pradědem
Telefon:+420 608 618 041 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 608 618 041 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Zámeček Grohmann

Více o objektu Základní informace o objektu

Zámeček Grohmann najdete na klidném místě v zámeckém parku na okraji města Vrbna pod Pradědem, asi 25 km severně od okresního města Bruntál. Naše poloha nás předurčuje být vstupní branou do malebného prostředí pohoří Jeseníků a pokud hledáte soukromí a místo, kde se můžete v klidu soustředit na odpočinek, vítejte u nás.

Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové s možností přistýlky.

Vybavení Součástí každého pokoje je WC, sprchový kout a umyvadlo s teplou vodou. Prostory pokojů jsou nekuřácké. K dalšímu vybavení penzionu náleží úschovna kol a lyží, vlastní parkoviště hned u penzionu, kdy pozemek je oplocen. V objektu penzionu poskytujeme bezplatné WiFi připojení. Možnost sledovat TV ve společenské místnosti. Možnost využití kuchyně v patře penzionu.

Typy pokojů 1 x dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí 1 x dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, kuchyňským koutem a možností přistýlky 1 x třílůžkový pokoj s manželskou postelí 1 x třílůžkový pokoj 1 x čtyřlůžkové apartmá s kuchyňským koutem, manželskou postelí a možností přistýlky (TV, internet)

Více o stravování Stravování

Naše restaurace. K samotné práci v restauraci přistupujeme s úctou a poctivostí tak, abychom nabídkou jídel a nápojů uspokojili všechny naše zákazníky. Otevírací doba Každý den v týdnu (pondělí až neděle) od 10:00 do 20:00. Po předchozí domluvě lze toto uzpůsobit i individuálně.

Pořádání akcí. Uvnitř restaurace disponujeme kapacitou celkem 45 míst. K restauraci náleží nádherné venkovní posezení na nádvoří zámečku s dalšími 60 místy. Stylové a reprezentativní prostředí a stejně tak dobrá a poctivá kuchyně nás předurčují být ideálním místem pro konání rodinných oslav, rautů, firemních večírků, svateb a jiných společenských akcí.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Sportovní aktivity. V těsném sousedství penzionu se nacházejí tenisové kurty pro veřejnost. V samotném městě je možno zahrát si bowling nebo třeba navštívit posilovnu. V lázních Karlova Studánka vzdálených 7 km můžete navštívit krytý plavecký bazén.

Cykloturisitka. Milovníky cykloturistiky jistě uspokojí velké množství značených cyklostezek, které nabízejí možnost zblízka si prohlédnout nádherné scenérie našeho kraje.

Zimní sporty. Vyznavači zimních sportů naleznou v nejtěsnějším okolí našeho penzionu několik významných lyžařských středisek, jako např.: Karlov, Malá Morávka, Ovčárna či Praděd. Přímo ve Vrbně pod Pradědem byl před nedávnem nově vybudován lyžařský svah dlouhý 800m s umělým zasněžováním a možností večerního lyžování. Stejně tak se v nejbližším okolí nachází velké množství v zimě kvalitně udržovaných běžkařských tratí.

Několik tipů na výlety.
    Karlova Studánka. K nejnavštěvovanějším místům v našem okolí patří bezesporu lázně Karlova Studánka pyšnící se mimo jiné nejčistším vzduchem v Evropě. Obdivovat zde můžete uměle vybudovaný vodopád na řece Bílá Opava nebo geologickou expozici. Rovněž můžete ochutnat některý z 8 léčivých minerálních pramenů.

    Rejvíz. Ve vzdálenosti asi 12 km od Vrbna pod Pradědem se rozprostírá horská osada a přírodní rezervace s dochovanou lidovou architekturou. Od roku 2004 je Rejvíz vesnickou památkovou rezervací. Již v roce 1955 byla na rašeliništích u vesnice vyhlášena národní přírodní rezervace, jejímž základem jsou Velké a Malé mechové jezírko ke kterým vede naučná stezka.

    Vodní dílo Slezská Harta. Zde můžete provozovat koupání a vodní sporty, jako například jachting. Stejně tak tato přehrada uspokojí i nejnáročnější milovníky rybolovu.

    Hrad Sovinec. Středověký hrad nabízí v letních měsících bohatý kulturní program.

    Historie rodu Grohmannů. Ta je krásně popsána zde na stránkách Odetky

Více o firemních akcích Firemní akce

Pořádání akcí Uvnitř restaurace disponujeme kapacitou celkem 45 míst. K restauraci náleží nádherné venkovní posezení na nádvoří zámečku s dalšími 60 místy. Stylové a reprezentativní prostředí a stejně tak dobrá a poctivá kuchyně nás předurčují být ideálním místem pro konání rodinných oslav, rautů, firemních večírků, svateb a jiných společenských akcí. Připravíme vám neopakovatelný zážitek.

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace