Penzion Krabička

Ubytování v objektu Penzion Krabička, Albrechtice v Jizerských horách, Jizerské hory. Kapacita je 24 lůžek. Stravování formou . Cena ubytování od 150 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Pension Pustiny - Desná - Pustiny, Penzion Hejna - Horní Polubný, Chata Panorama - Kořenov – Rejdice, Pension Javorka - Desná - Černá říčka, Hotel Emilka - Desná v Jizerských horách, Penzion Hospůdka U Rudolfa - Horní Polubný, Hotel Příchovice - Kořenov, Horská chata U Čápa - Příchovice, Pension Karlos - Kořenov, Pension Koukal - Desná v Jiz. horách, Horský hotel U můstků - Desná v Jizer. horách I, Horská chata Bludička - Josefův Důl, Smrková chaloupka - Příchovice, Chata COMENIA - Desná II-Pustiny, Penzion Maják - Nová Ves nad Nisou, Penzion na výsluní - Železný Brod, Penzion U Čápa - Příchovice, Chata Jizerka - Jizerka, chata Lučanka - Horní Maxov, Penzion U Tenisu - Tanvald, Penzion \" U Soudu \" - , Penzion Za Větrem - Horní Lučany, Apartmány Bedřichov - Bedřichov, okr. Jablonec nad Nisou, Penzion Selský dvůr - Raspenava, Chata Nuselská - Desná, Jarmila - Josefův Důl okres Jablonec n/N, Chalupa pod protrženou přehradou - Desná , Privat Apartma Ulrych - Liberec, CHATA BARBORKA - Horní Maxov, HORO chata - Bedřichov u Janova n.Nisou, Penzion Mája - Josefův Důl, Penzion Krabička - Albrechtice v Jizerských horách, CHata Lužanka - Raspenava, Chalupa pod Bramberkem - Horní Maxov, Chata Peklo - Josefův Důl, Roubenka - Železný Brod, Chata Harmonie - Bedřichov,

Penzion Krabička

Vítá Vás nově kompletně zrekonstruovaný penzion KRABIČKA, který se nachází v Albrechticích v Jizerských horách. Ideální na sjezdovky, běžky i snowboard. Útulné prostředí celkově zrekonstruovaného penzionu. Čtyřsedačková lanovka a vleky různých obtížností. Večerní a celodenní lyžování hned za penzionem. Vleky i ubytování vhodné pro děti (hračky…). Přátelské ceny - možnost skupinové slevy. Penzion 2x5lůžkový, 2x4lůžkový pokoj se spol.sociálkou a kuchyňkou, 1x4lůžkový pokoj s vl.sociálkou a kuchyňkou, apartmán 2pokojový (2+3lůžka) s vl.sociálkou a kuchyňkou. Velká společenská místnost, jídelna, vybavená kuchyně, lyžárna, bez stravování.

Penzion » Jizerské hory » Albrechtice v Jizerských horáchCena od: 150 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Albrechtice v Jizerských horách 121/ Obec:46843 Albrechtice v Jizerských horách
Telefon: Email:Napište nám zde
Mobil:+420 721 983 270 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Penzion Krabička

Více o objektu Základní informace o objektu

Vítá Vás nově zrekonstruovaný penzion KRABIČKA, který se nachází v Albrechticích v Jizerských horách.

Přímo v Albrechticích se nachází nejoblíbenější lyžařský areál v Jizerských horách Tanvaldský špičák, který nabízí 6 km sjezdových tratí s umělým zasněžováním. Areál je vyhlášen kvalitní údržbou - po ránu Vás budou očekávat „vyžehlené“ sjezdovky.

V létě i v zimě lze využít bezpočet turistických tratí, můžete vyrazit buď pěšky, na běžkách či na kole.

Penzion má kapacitu 24 pevných lůžek a je nově kompletně zrekonstruován. Máme plně zařízené pokoje se sociálním zařízením i kuchyňkou, můžete ale zvolit i ekonomickou variantu se společnými toaletami a kuchyní. Pokud si nebudete chtít vařit, je možné vyrazit do jedné z albrechtických restaurací. V našem penzionu je velká společenská místnost, proto je vhodný i pro větší skupiny na pořádání semináře či jiných setkání.

Více o stravování Stravování

Vlastní v nově zrekonstruované kuchyni. V okolních restauracích.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

V zimě:

• čtyřsedačková lanovka

• 7 lyžařských vleků v různých stupních náročnosti vhodných i pro děti

• možnost celodenního i večerního lyžování pár kroků od penzionu

• udržované dlouhé běžecké trasy

• půjčovna zimního vybavení ve skiareálu (pro hosty předjednány přátelské ceny)

• kvalitní lyžařské školy pro děti i dospěléNa jaře a v létě:

• čtyřsedačková lanovka i pro cyklisty

• v Albrechticích volejbalové i nohejbalové hřiště a tenisové kurty

• dlouhé a krásné cyklotrasy

• projížďky na koních

• několik míst pro koupání

• muzea skla, bižuterie a mincovny v Jablonci nad Nisou

• zoologická a botanická zahrada v Liberci

• krápníkové jeskyně Božkov

• rozhledny a jiné historické památky a přírodní zajímavosti

Více o firemních akcích Firemní akce

V našem penzionu je velká společenská místnost, proto je vhodný i pro větší skupiny na pořádání semináře či jiných setkání.

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Silvestr 26. Prosince - 1. Ledna 430,- Kč os/noc.

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace