Chata Nuselská

Ubytování v objektu Chata Nuselská, Desná, Jizerské hory. Kapacita je 0 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy.Vlastní toalety na pokoji. Koupelny jsou společné.Sociální zařízení společné - toalety a sprchy.Vlastní sprcha na pokoji. Toalety jsou společné. Cena ubytování od 280 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Pension Pustiny - Desná - Pustiny, Penzion Hejna - Horní Polubný, Chata Panorama - Kořenov – Rejdice, Pension Javorka - Desná - Černá říčka, Hotel Emilka - Desná v Jizerských horách, Penzion Hospůdka U Rudolfa - Horní Polubný, Hotel Příchovice - Kořenov, Horská chata U Čápa - Příchovice, Pension Karlos - Kořenov, Pension Koukal - Desná v Jiz. horách, Horský hotel U můstků - Desná v Jizer. horách I, Horská chata Bludička - Josefův Důl, Smrková chaloupka - Příchovice, Chata COMENIA - Desná II-Pustiny, Penzion Maják - Nová Ves nad Nisou, Penzion na výsluní - Železný Brod, Penzion U Čápa - Příchovice, Chata Jizerka - Jizerka, chata Lučanka - Horní Maxov, Penzion U Tenisu - Tanvald, Penzion \" U Soudu \" - , Penzion Za Větrem - Horní Lučany, Apartmány Bedřichov - Bedřichov, okr. Jablonec nad Nisou, Penzion Selský dvůr - Raspenava, Chata Nuselská - Desná, Jarmila - Josefův Důl okres Jablonec n/N, Chalupa pod protrženou přehradou - Desná , Privat Apartma Ulrych - Liberec, CHATA BARBORKA - Horní Maxov, HORO chata - Bedřichov u Janova n.Nisou, Penzion Mája - Josefův Důl, Penzion Krabička - Albrechtice v Jizerských horách, CHata Lužanka - Raspenava, Chalupa pod Bramberkem - Horní Maxov, Chata Peklo - Josefův Důl, Roubenka - Železný Brod, Chata Harmonie - Bedřichov,

Chata Nuselská

Nabízíme Vám ubytování v severním výběžku Města Desná, v části Desná I, vedle řeky Bílá Desná. Ubytování v pokojích se samostatným i společným sociálním zařízením. Možnost parkování přímo u objektu, v zimě doporučujeme zimní pneumatiky.

Chata / Chalupa » Jizerské hory » DesnáCena od: 280 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Ulice, čp a čo neuvedeny. Obec:46861 Desná
Telefon:- Email:Napište nám zde
Mobil:+ 420 608 87 93 35 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chata Nuselská

Více o objektu Základní informace o objektu

Nabízíme Vám ubytování v severním výběžku Města Desná, v části Desná I, vedle řeky Bílá Desná. Ubytování v pokojích se samostatným i společným sociálním zařízením.

Možnost parkování přímo u objektu, v zimě doporučujeme zimní pneumatiky.

Více o stravování Stravování

Stravování formou plné penze, polopenze i snídaně. K dispozici je i bar.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Zima

V zimě se v Jizerských horách a tedy i v Desné přímo nabízí možnost lyžování a to jak sjezdového tak klasického. U sjezdového lyžování k nejlepším sjezdovkám patří Parlament,  Černá říčka a asi 5 km vzdálený  Špičák. Všechny tyto tři sjezdovky mají v noci umělé osvětlení. Pro příznivce klasického lyžování je zde  Jizerská magistrála, jejíž tratě se táhnou přes celé Jizerské hory. Navštívit můžete i  Skokanské můstky Desná.


Léto

V létě je vyhledávaným místem hlavně  Sportovní areál města, který obsahuje fotbalové a nohejbalové hřiště, dva tenisové kurty a běžecký ovál. Pokud je špatné počasí můžete využít tělocvičny a fit-centra. Dále je tu možnost cyklistiky po nádherné krajině Jizerských hor.


Kultura a památky

K nejbližší památce patří  Protržená přehrada, nacházející se asi 5 km od chaty. Přehrada vypadá dobře v létě i v zimě. Přímo v Desné je kulturní středisko. V Tanvaldu se poté nachází Kino a toto město pořádá další kulturní akce. Každoročně se v Tanvaldu pořádá několik akcí

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace