Penzion Za Větrem

Ubytování v objektu Penzion Za Větrem, Horní Lučany, Jizerské hory. Kapacita je 6 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 190 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Pension Pustiny - Desná - Pustiny, Penzion Hejna - Horní Polubný, Chata Panorama - Kořenov – Rejdice, Pension Javorka - Desná - Černá říčka, Hotel Emilka - Desná v Jizerských horách, Penzion Hospůdka U Rudolfa - Horní Polubný, Hotel Příchovice - Kořenov, Horská chata U Čápa - Příchovice, Pension Karlos - Kořenov, Pension Koukal - Desná v Jiz. horách, Horský hotel U můstků - Desná v Jizer. horách I, Horská chata Bludička - Josefův Důl, Smrková chaloupka - Příchovice, Chata COMENIA - Desná II-Pustiny, Penzion Maják - Nová Ves nad Nisou, Penzion na výsluní - Železný Brod, Penzion U Čápa - Příchovice, Chata Jizerka - Jizerka, chata Lučanka - Horní Maxov, Penzion U Tenisu - Tanvald, Penzion \" U Soudu \" - , Penzion Za Větrem - Horní Lučany, Apartmány Bedřichov - Bedřichov, okr. Jablonec nad Nisou, Penzion Selský dvůr - Raspenava, Chata Nuselská - Desná, Jarmila - Josefův Důl okres Jablonec n/N, Chalupa pod protrženou přehradou - Desná , Privat Apartma Ulrych - Liberec, CHATA BARBORKA - Horní Maxov, HORO chata - Bedřichov u Janova n.Nisou, Penzion Mája - Josefův Důl, Penzion Krabička - Albrechtice v Jizerských horách, CHata Lužanka - Raspenava, Chalupa pod Bramberkem - Horní Maxov, Chata Peklo - Josefův Důl, Roubenka - Železný Brod, Chata Harmonie - Bedřichov,

Penzion Za Větrem

Pension "Za Větrem" se nachází v CHKO Jizerských hor v Lučanech nad Nisou. V okolí naleznete krásnou přírodu a veškeré zázemí pro letní a zimní radovánky. K dispozici je apartmán se 4 lůžky a s možností 2 přistýlek, dále kuchyňkou, WC, sprchou, TV a SAT.

Penzion » Jizerské hory » Horní LučanyCena od: 190 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 38/ Obec:46844 Horní Lučany
Telefon:+420 483 300 873 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 728 185 622 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Penzion Za Větrem

Více o objektu Základní informace o objektu

Pension "Za Větrem" se nachází v CHKO Jizerských hor v Lučanech nad Nisou. V okolí naleznete krásnou přírodu a veškeré zázemí pro letní a zimní radovánky. K dispozici je apartmán se 4 lůžky a s možností 2 přistýlek, dále kuchyňkou, WC, sprchou, TV a SAT.

Více o stravování Stravování

Stravování v samostatné vybavené kuchyňce v apartmánu nebo ve vlastní restauraci.

Restaurace je pro 50 hostů, nabízí široký sortiment jídel a nápojů, posezení u baru,v zimě u krbu a v létě na zahrádce.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Zima

V bezprostřední blízkosti se nachází lyžařské centrum Severák, Bedřichov, Špičák a Harrachov.

Jsou zde ideální podmínky pro sjezdové lyžování, snowboarding a běžecké lyžování.

Léto

Horská pěší turistika s nekonečnými možnostmi výletů prakticky po celých Jizerských horách.

Turistika na horských kolech a jízda na koních (jezdecký klub 1 km)

Nedaleko penzionu (80 metrů) se nachází rehabilitační centrum s možností masáže a výřivých koupelí.

Dále nabízí fitness, saunu, tenisové hřiště, minigolf, ping pong a kulečník.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace