Chalupa pod Bramberkem

Ubytování v objektu Chalupa pod Bramberkem, Horní Maxov, Jizerské hory. Kapacita je 17 lůžek. Stravování formou .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy.Vlastní toalety na pokoji. Koupelny jsou společné.Sociální zařízení společné - toalety a sprchy.Vlastní sprcha na pokoji. Toalety jsou společné. Cena ubytování od 250 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Pension Pustiny - Desná - Pustiny, Penzion Hejna - Horní Polubný, Chata Panorama - Kořenov – Rejdice, Pension Javorka - Desná - Černá říčka, Hotel Emilka - Desná v Jizerských horách, Penzion Hospůdka U Rudolfa - Horní Polubný, Hotel Příchovice - Kořenov, Horská chata U Čápa - Příchovice, Pension Karlos - Kořenov, Pension Koukal - Desná v Jiz. horách, Horský hotel U můstků - Desná v Jizer. horách I, Horská chata Bludička - Josefův Důl, Smrková chaloupka - Příchovice, Chata COMENIA - Desná II-Pustiny, Penzion Maják - Nová Ves nad Nisou, Penzion na výsluní - Železný Brod, Penzion U Čápa - Příchovice, Chata Jizerka - Jizerka, chata Lučanka - Horní Maxov, Penzion U Tenisu - Tanvald, Penzion \" U Soudu \" - , Penzion Za Větrem - Horní Lučany, Apartmány Bedřichov - Bedřichov, okr. Jablonec nad Nisou, Penzion Selský dvůr - Raspenava, Chata Nuselská - Desná, Jarmila - Josefův Důl okres Jablonec n/N, Chalupa pod protrženou přehradou - Desná , Privat Apartma Ulrych - Liberec, CHATA BARBORKA - Horní Maxov, HORO chata - Bedřichov u Janova n.Nisou, Penzion Mája - Josefův Důl, Penzion Krabička - Albrechtice v Jizerských horách, CHata Lužanka - Raspenava, Chalupa pod Bramberkem - Horní Maxov, Chata Peklo - Josefův Důl, Roubenka - Železný Brod, Chata Harmonie - Bedřichov,

Chalupa pod Bramberkem

Nabízíme ubytování v turisticky atraktivní oblasti CHKO Jizerské hory, v nadmořské výšce 790 n.m. Naše chalupa se nachází uprostřed lesů přímo pod překrásnou rozhlednou Bramberk s krásným výhledem na Jizerské hory a široké okolí. Naše chalupa má celkovou ubytovací kapacitu 17 lůžek. Máme k dispozici 5 dvoulůžkových pokojů, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový. Jeden pokoj má vlastní soc. příslušenství, ostatní pokoje mají vždy příslušenství společné pro dva pokoje. Součástí chalupy je i herna pro děti a krb.

Okolí nabízí kvalitní síť značených a udržovaných běžeckých tratí a je ideální k podnikání výletů do přírody a za místními zajímavostmi. Vyznavači bílé stopy najdou trate Jizerské magistrály, která nabízí okruhy pro náročné i rekreační bežce. Nedaleko jsou zimní lyžarské a snowboardová střediska Severák, Tanvaldský Špicák a Bedřichov ve vzdálenosti 2-5 km. Střediska nabízejí kompletní servis, napr. škola lyžování a snowboard, půjčovna lyžarského vybavení. Pro nenáročné lyžaře nebo deti jsou v místě dvě pěkné sjezdovky s POMA vleky. Jaro na horách Ubytování nabízíme v útulných dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky) se společným sociálním zařízením vždy pro dva pokoje - WC a sprchový kout. Velká společenská místnost s krbem, TV a společenskými hrami nabízí společné posezení. Workoholikům a serfařům umožníme připojení na internet. V zimních měsících podmínkou sněhové řetězy. V objektu je plne vybavená kuchyně s možností vlastního vaření. K dispozici lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, nádobí. Nedaleko restaurace s výbornou kuchyní (cca 200 m). Po dohodě s námi si můžete vzít s sebou i své domácí mazlíčky. Pokud máte zájem o aktivní odpočinek nebo rodinnou dovolenou jsme tu pro Vás.

Horská chata » Jizerské hory » Horní MaxovCena od: 250 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Ulice, čp a čo neuvedeny. Obec:0 Horní Maxov
Telefon:+420 601 347 754 Email:Napište nám zde
Mobil:- Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chalupa pod Bramberkem

Více o objektu Základní informace o objektu

Nabízíme ubytování v turisticky atraktivní oblasti CHKO Jizerské hory, v nadmořské výšce 790 n.m. Naše chalupa se nachází uprostřed lesů přímo pod překrásnou rozhlednou Bramberk s krásným výhledem na Jizerské hory a široké okolí.

Naše chalupa má celkovou ubytovací kapacitu 17 lůžek. Máme k dispozici 5 dvoulůžkových pokojů, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový. Jeden pokoj má vlastní soc. příslušenství, ostatní pokoje mají vždy příslušenství společné pro dva pokoje. Součástí chalupy je i herna pro děti a krb. Wifi Free.

Okolí nabízí kvalitní síť značených a udržovaných běžeckých tratí a je ideální k podnikání výletů do přírody a za místními zajímavostmi. Vyznavači bílé stopy najdou tratě Jizerské magistrály, která nabízí okruhy pro náročné i rekreační běžce. Nedaleko jsou zimní lyžarské a snowboardová střediska Severák, Tanvaldský Špičák a Bedřichov ve vzdálenosti 2-5 km. Střediska nabízejí kompletní servis, např. škola lyžování a snowboard, půjčovna lyžarského vybavení. Pro nenáročné lyžaře nebo děti jsou v místě dvě pěkné sjezdovky s POMA vleky.

Jaro na horách Ubytování nabízíme v útulných dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky) se společným sociálním zařízením vždy pro dva pokoje - WC a sprchový kout. Velká společenská místnost s krbem, TV a společenskými hrami nabízí společné posezení. Workoholikům a serfařům umožníme připojení na internet.

V zimních měsících podmínkou sněhové řetězy. V objektu je plně vybavená kuchyně s možností vlastního vaření. K dispozici lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, nádobí. Nedaleko restaurace s výbornou kuchyní (cca 200 m). Po dohodě s námi si můžete vzít s sebou i své domácí mazlíčky. Pokud máte zájem o aktivní odpočinek nebo rodinnou dovolenou jsme tu pro Vás.

Více o stravování Stravování

V objektu je plně vybavená kuchyně s možností vlastního vaření. K dispozici lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar a nádobí pro více než 18 osob.

Holdujete-li národnímu sportu, lze zajistit soudek (pípa k dispozici – Plzeňské pivovary).

Samozřejmě je k disposici také venkovní ohniště s možností opékání buřtů či rožnění selat, ryb a jiných.

Nedaleko je restaurace s výbornou kuchyní cca 200 m. V případě zájmu možnost polopenze nebo plná penze.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Jizerské hory a jejich Jizerská magistrála je bezesporu nejkrásnějším přírodním cyklisticko – turistickým areálem v Čechách s hustou sítí kvalitně značených tras. Stezky dlouhé přes 100 km jsou v nenáročném terénu v nadmořské výšce kolem 1000 m.n., což zaručuje kvalitní podmínky k odpočinku v krásném prostředí. V létě se tu jezdí tradiční cyklistické závody Jizerská 50 na horských kolech pro mladé i starší vyznavače sportovní horské cyklistiky.

Díky naší poloze zde naleznou i příznivci rekreační cykloturistiky nebo rodiny s dětmi trasy s malou obtížností, které jsou převážně rovinaté (převýšení 150-200 m) a cyklostezky mají z 70% asfaltový povrch. Také je možno využít služeb pravidelné linky cyklobusu – Jablonec n.N. - Bedřichov – - Liberec - Turnov. Zájemci o kulturní vyžití a památky zde najdou mnoho zajímavostí, které stojí za návštěvu.

Jizerské rozhledny: Bramberk, Slovanka, Královka, Černá Studnice, Na Proseči.

Stará dřevařská a sklářská osada Jizerka bývá nazývána královnou Jizerských hor. Je to nádherné místo s neopakovatelnou atmosférou. Safírový potok, který se v Jizerce napojuje na Bílý potok, byl nalezištěm drahokamů a zlata. Jak název napovídá k nejcennějším patřily safíry. Jizerka je nejvýše položená osada v ČR, která je trvale obydlená. V okolí naučná stezka Bukovec, rašeliniště Jizerky.

Kristiánov byl nejvýznamnější sklářskou hutí Jizerských hor. v Liščí boudě najdete expozici sklářství a přírody Jizerských hor pod patronátem Muzea skla a bižuterie v Jablonci n. N.

Jablonec n. Nisou je nazýván město skla a bižuterie. Jistě stojí za návštěvu místní muzeum. Město nabízí veškeré služby - jako divadlo, restaurace, bary, diskotéky. I sportovní vyžití - krytý bazén s dvěma tobogány, vířivkami, umělým vlnobitím, squash, bowling atd.

Starodávné tesané kameny, malované tabulky nebo prosté dřevěné či letité železné kříže najdete u cest i hluboko v lesích, jako by k nim čas ani nedorazil. Tito mlčenliví svědkové připomínají mnohdy i více než sto let staré příběhy, často velice zajímavé, většinou však smutné a tragické. Zajímavou publikací, která o nich pojednává je KNIHA O JIZERSKÝCH HORÁCH M. Nevrlého.

Liberec je krajským městem a nabízí řadu turistických zajímavostí. Mezi nejzajímavější patří botanická zahrada, ZOO nejstarší v Čechách se svými bílými tygry, Aquapark Babylon ve stylu římských lázní, rozhledna Ještěd, Severočeské muzeum.

Tipy na výlet: Boskovské jeskyně. Malá Skála - Pantheon, Suché skály, Žluté lázně, Boučkův statek. Kozákov - naleziště drahokamů. Frýdlant - zámek, hrad. Riegrova turistická stezka - podél Kamenice. Klokočské a Betlémské skály. Hejnice - Centrum duchovní obnovy, klášter.

Český ráj: Valdštejn, Malá Skála,Trosky, Kost, Hrubá Skála, Prachovské skály, Sedmihorky. Popis turistických , přírodních a kulturních zajímavostí v okolí nemůže být nikdy vyčerpávající , takže jsme zde namátkou vybraly pár tipů pro výlety.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

V termínu 26.12.2015 - 2.1.2016. Pronájem celé chalupy 13 lůžek - 35.000,-Kč (385kč os/noc.) Těšíme se na Vaši návštěvu.

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace