Chata Peklo

Ubytování v objektu Chata Peklo, Josefův Důl, Jizerské hory. Kapacita je 40 lůžek. Stravování formou . Cena ubytování od 300 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Pension Pustiny - Desná - Pustiny, Penzion Hejna - Horní Polubný, Chata Panorama - Kořenov – Rejdice, Pension Javorka - Desná - Černá říčka, Hotel Emilka - Desná v Jizerských horách, Penzion Hospůdka U Rudolfa - Horní Polubný, Hotel Příchovice - Kořenov, Horská chata U Čápa - Příchovice, Pension Karlos - Kořenov, Pension Koukal - Desná v Jiz. horách, Horský hotel U můstků - Desná v Jizer. horách I, Horská chata Bludička - Josefův Důl, Smrková chaloupka - Příchovice, Chata COMENIA - Desná II-Pustiny, Penzion Maják - Nová Ves nad Nisou, Penzion na výsluní - Železný Brod, Penzion U Čápa - Příchovice, Chata Jizerka - Jizerka, chata Lučanka - Horní Maxov, Penzion U Tenisu - Tanvald, Penzion \" U Soudu \" - , Penzion Za Větrem - Horní Lučany, Apartmány Bedřichov - Bedřichov, okr. Jablonec nad Nisou, Penzion Selský dvůr - Raspenava, Chata Nuselská - Desná, Jarmila - Josefův Důl okres Jablonec n/N, Chalupa pod protrženou přehradou - Desná , Privat Apartma Ulrych - Liberec, CHATA BARBORKA - Horní Maxov, HORO chata - Bedřichov u Janova n.Nisou, Penzion Mája - Josefův Důl, Penzion Krabička - Albrechtice v Jizerských horách, CHata Lužanka - Raspenava, Chalupa pod Bramberkem - Horní Maxov, Chata Peklo - Josefův Důl, Roubenka - Železný Brod, Chata Harmonie - Bedřichov,

Chata Peklo

Chata Peklo je moderní penzion v nadmořské výšce 800 mnm, uprostřed Jizerských hor.
Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastní sociálkou, velká společenská místnost s dětským koutkem, společná dobře vybavená kuchyň. WIFI, sauna, dětský vlek.

Penzion » Jizerské hory » Josefův DůlCena od: 300 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Josefův Důl 18/ Obec:46844 Josefův Důl
Telefon:+420 724 232 913 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 724 232 913 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chata Peklo

Více o objektu Základní informace o objektu

CHATA PEKLO
 • Až 40 ubytovacích míst v dvou až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech s kuchyňkami
 • Prostorné pokoje s příslušenstvím v současném standardu, po rekonstrukci
 • Vybavené kuchyně, dvě společenské místnosti
 • Dětský koutek, grily, ohniště, dětské hřiště, venkovní relaxace
 • Wifi, SAT TV v některých pokojích. TV , audio , domácí kino ve společenské místnosti
 • Privátní wellness – sauna, infrasauna, vířivka, posilovna
 • Kolárny a lyžárny s vybavením na mazání lyží
 • Privátní dětský vlek 100m u chaty
 • Rolba na úpravu svahu a lyžařských stop
Chata Peklo je moderní penzion v nadmořské výšce 800 mnm, uprostřed Jizerských hor.
Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastní sociálkou, velká společenská místnost s dětským koutkem, společná dobře vybavená kuchyň. WIFI, sauna, dětský vlek.

Chata Peklo v Josefově Dole je moderní penzion zbudovaný v budově tradiční turistické chaty, která je stále uvedena na řadě turistických map. Chata se nachází v oblasti Peklo, v nadmořské výšce 810 mnm, zhruba 5 minut chůze od nástupního místa Jizerské magistrály.

Svou polohou v geometrickém středu Jizerských hor a dostatečnou výškou je ideálním místem pro výlety jak v zimním , tak letním období. Zhruba tři kilometry od chaty prochází Jizerská magistrála a nachází se několik křižovatek cest. Ty jsou východisky okružních výletů do jakékoliv oblasti Jizerských hor.

VYBAVENÍ CHATY PEKLO

Základy budovy byly položeny v roce 1850, budova prošla několika rekonstrukcemi. V současné době nabízí ubytování v moderně vybavených pokojích a apartmánech.

Pokoje jsou prostorné a nabízí dostatečný komfort pro trávení jak rodinné dovolené, tak i sportovních soustředění. Majitelé jsou bývalí sportovci a snaží se nabídnout to, co sami vyhledávají při pobytu na horách.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, k dispozici je WiFi.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí, v apartmánech je malá kuchyňka. Ostatní mají možnost vaření v kompletně a moderně vybavených společných kuchyních.

Pro ty, kteří nemají kompletně vybavenou kuchyň je k dispozici společná kuchyňka.

Ve dvou společenských místnostech jsou velkoformátové televize, audio i domácí kino. Společenské místnosti lze upravit i jako konferenční.

Více o stravování Stravování

Snídaně formou bufetu, cena je 70,-Kč/osoba. Nutno objednat předem.

Je možné zajistit polopenzi v nedalekém penzionu Hájenka.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

V areálu budov je k dispozici privátní wellness – finská sauna, infrasauna, vířivka, posilovna.

Hosté mohou využít saunu, ohniště, barbeque. Cyklisty potěší možnost mytí kol, lyžaře běžce pak lyžárna s kopyty na mazání lyží. Pokud budou na chatě majitelé, pomohou vám s přípravou lyží. Své oblečení a boty usušíte v případě nepříznivého počasí v sušárně.

Chata je vytápěna biomasou. V zimním období je vždy upravována nástupní trasa k Jizerské magistrále Jizerskou o.p.s nebo vlastní rolbou při změně sněhových podmínek. Po domluvě je možnost úpravy stop pro tréninkové účely.

LÉTO

Okolí chat je charakteristické horskými lesy a loukami, protkanými potůčky, bažinami, vodopády. Posice v II. Pásmu CHKO zaručuje přirozený stav krajiny s minimálními zásahy člověka.

Nekonečné možnosti pro pěší, cyklistické i auto výlety – viz pekelské cyklistické a pěší trasy a řada dalších.

Blízká dostupnost jiných oblastí : Bedřichov, Příchovice Malá Jizerka, Hejnice, Harachov, údolí Kamenice, údolí Jizery, Krkonošské předhůří.

Nekonečné přírodní krásy Pojizeří, Podkrkonoší, Jizerských hor, Lužických hor, Sudet.

Možnosti koupání v koupalištích, přehradách i horských říčkách:

Jablonec Mšeno, Jizera u Malé Jizerky, koupaliště Lučany, Aquapark Liberec, Protržená přehrada a Desná / od 2014/, přehrada Černá Nisa.

Dostupnost cyklistických singl treků pod Smrkem.

ZIMA

Dětský vlekv délce 90 m je k disposici pro samoobslužné užívání. Vhodný pro výuku lyžování dětí i zábavu všech. Cena : 200 kč za půl dne provozu.

Díky své poloze, klimatu a přírodním podmínkám patří Jizerské hory k nejchladnějším územím v České republice, lyžujeme od prosince do poloviny dubna, výjimkou ale nejsou ani květnové lyžovačky.

Chaty Peklo a Josefka jsou vhodným výchozím bodem pro běžkaře i pro sjezdaře.

Mezi chatami je natažen dětský vlek a sjezdovku lze využít i jako cvičnou loučku.

Sjezdaři mohou využít jak blízkého vleku Lucifer nebo se mohou vydat do některého z větších lyžařských středisek:
 • Vlek Lucifer/ Josefův Důl 400 m od chaty
 • Vlek Hromovka/Josefův Důl 2,5 km
 • Areál na Tanvaldském Špičáku 7 km
 • Areál malý Semerink v Hraběticích 6 km
 • Areál Bedřichov 10 km
 • Areál Ještěd 20 km Areál Harachov 22 km
Areály na Tanvaldském Špičáku, v Hraběticích, Bedřichově a vleky v Josefově Dole jsou od zimy 2012 propojeny skibusy.

Běžkaři ocení, že cca 5 minut chůze od chaty začínají strojově upravované stopy. Po třech kilometrech se po nich dostanou na páteřní trasu Jizerské magistrály, která nabízí v závislosti na aktuálních podmínkách velké množství upravených tras( až 170 km).

Od zimní sezony 2012/2013 jsme pořídili i sněžnou rolbu pro úpravu běžeckých stop a vlastního dětského vleku mezi oběma chalupami.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace