Smrková chaloupka

Ubytování v objektu Smrková chaloupka, Příchovice, Jizerské hory. Kapacita je 26 lůžek. Stravování formou .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy.Vlastní toalety na pokoji. Koupelny jsou společné.Sociální zařízení společné - toalety a sprchy.Vlastní sprcha na pokoji. Toalety jsou společné. Cena ubytování od 150 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Pension Pustiny - Desná - Pustiny, Penzion Hejna - Horní Polubný, Chata Panorama - Kořenov – Rejdice, Pension Javorka - Desná - Černá říčka, Hotel Emilka - Desná v Jizerských horách, Penzion Hospůdka U Rudolfa - Horní Polubný, Hotel Příchovice - Kořenov, Horská chata U Čápa - Příchovice, Pension Karlos - Kořenov, Pension Koukal - Desná v Jiz. horách, Horský hotel U můstků - Desná v Jizer. horách I, Horská chata Bludička - Josefův Důl, Smrková chaloupka - Příchovice, Chata COMENIA - Desná II-Pustiny, Penzion Maják - Nová Ves nad Nisou, Penzion na výsluní - Železný Brod, Penzion U Čápa - Příchovice, Chata Jizerka - Jizerka, chata Lučanka - Horní Maxov, Penzion U Tenisu - Tanvald, Penzion \" U Soudu \" - , Penzion Za Větrem - Horní Lučany, Apartmány Bedřichov - Bedřichov, okr. Jablonec nad Nisou, Penzion Selský dvůr - Raspenava, Chata Nuselská - Desná, Jarmila - Josefův Důl okres Jablonec n/N, Chalupa pod protrženou přehradou - Desná , Privat Apartma Ulrych - Liberec, CHATA BARBORKA - Horní Maxov, HORO chata - Bedřichov u Janova n.Nisou, Penzion Mája - Josefův Důl, Penzion Krabička - Albrechtice v Jizerských horách, CHata Lužanka - Raspenava, Chalupa pod Bramberkem - Horní Maxov, Chata Peklo - Josefův Důl, Roubenka - Železný Brod, Chata Harmonie - Bedřichov,

Smrková chaloupka

Horská chaloupka, 200m od lyžařského vleku na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, 7km od Harrachova. I v zimě dostupná autem. Ideální pro skupiny. Velká společenská místnost s krbem. Smrková chaloupka Vám nabízí 7 pokojů pro celkem 26 osob. TV na všech pokojích. Velká společenská místnost s krbem a koutkem pro naše nejmenší hosty. Přijeďte se k nám podívat, je u nás hezky v létě i v zimě.

Chata / Chalupa » Jizerské hory » PříchoviceCena od: 150 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Příchovice 229/ Obec:46848 Příchovice
Email:Napište nám zde Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet: Domovská stránka objektu Smrková chaloupka

Více o objektu Základní informace o objektu

Horská chaloupka, 200m od lyžařského vleku na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, 7km od Harrachova. I v zimě dostupná autem. Ideální pro skupiny. Velká společenská místnost s krbem. Smrková chaloupka Vám nabízí 7 pokojů pro celkem 26 osob. TV na všech pokojích. Velká společenská místnost s krbem a koutkem pro naše nejmenší hosty. Přijeďte se k nám podívat, je u nás hezky v létě i v zimě.

Více o stravování Stravování

Stravování je vlastní. K dispozici je plně vybavená kuchyň s nerezovým nádobím včetně spotřebičů (lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrická trouba, sklokeramická varná deska, myčka nádobí). Po dohodě možno zajistit snídaně (50,-Kč/osoba).

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Obec Kořenov

Za zhlédnutí stojí rozhodně kostel v Příchovicích a kaplička v Tesařově. Pro vyžití ve večerních hodinách nebo za špatného počasí je možná návštěva bowlingu na Tesařově. V obci samotné je velká nabídka běžeckého a sjezdového lyžování. V létě je zde spousta cyklotras, na kterých se postupně vylepšuje značení a zvětšuje se jejich provozovaná délka – ve finále by to mělo být přes 200km značených tras (o lyžování i cyklotrasách najdete na stránkách IC Kořenov podrobné informace). Je zde také množství turistických značených tras, a protože mapový systém je v obci poměrně hustý, není se třeba obávat zbloudění.

Štěpánka

Jedno z turisticky nejzajímavějších míst v obci – rozhledna Štěpánka, leží v katastru obce Příchovice ve výši 959 m.n.m. Při dobrém počasí je rozhled do širokého okolí – jsou vidět celé Krkonoše spolu s nejvyšší horou ČR Sněžkou. Za opravdu dobré viditelnosti lze zahlédnout i Máchovo jezero, vidět je i Ralsko, dále Ještěd, část Lužických a celé Jizerské hory. Povídá se, že byla dříve za dobré viditelnosti vidět i Praha, ale to dnes těžko někdo může potvrdit.

Rozhledna Tanvaldský špičák

Se nachází nad Tanvaldem v nadmořské výšce 831 m.n.m. Samotná věž je vysoká 18 metrů s vyhlídkovou plošinou ve výšce 14 metrů. K výhledu je nutné vystoupat 69 schodů. K rozhledně na vrcholu Špičáku se pohodlně dostanete lanovkou z obce Jiřetín pod Bukovkou.

Osada Jizerka

Tato malebná, kdysi sklářská osada, se nachází až u samých hranic s Polskem. Určitě stojí za návštěvu pro svoji malebnost s dosud neposkvrněnou čistou přírodou a rašeliništi. V zimě nabízí Jizerka přímo ráj pro běžkaře – výborné je její spojení Jizerskou magistrálou se známým střediskem Bedřichov – pro zdatnější lyžaře krásný celodenní výlet. Před několika lety byl nově otevřen i turistický hraniční přechod Jizerka – Orle, který můžete využít k návštěvě našich severních sousedů v letních, ale i v zimních měsících.

Ozubnicová železnice

Výchozí bod – nádraží Kořenov. Při návštěvě Kořenova by žádný turista neměl vynechat návštěvu ozubnicové železnice Tanvald – Harrachov, která je v tomto ohledu raritou v ČR. Dnes již sice původní ozubnicové lokomotivy nahradily stroje s adhézním pohonem, ale projížďka po této trati stojí rozhodně za to.

Paseky nad Jizerou

Obec sousedící s Kořenovem v katastru Rejdic, známá především z Raisových Zapadlých vlastenců. Určitě stojí za návštěvu Krkonošské muzeum, za zhlédnutí stojí i zdejší kostel. V zimě je obec vyhlášeným střediskem sjezdového lyžování.

Harrachov

Známé horské rekreační středisko. Zde se nabízí prohlídka pivovaru spolu se sklářskou dílnou, kde z ochozu shlížíte přímo na výrobu foukaného skla. V Harrachově nabízí projížďku výletním vláčkem, který Vás vyveze až nahoru k můstkům, odkud je z vyhlídkové plošiny nádherný výhled na celý Harrachov. Dále zde můžete navštívit hornické muzeum.

Vlastivědné muzeum ve Vysokém nad Jizerou

Vývoj, výroba a užívání lyží na Vysocku od 19 století, pohyblivý betlém, malovaný nábytek, různé podoby Krakonoše, středověké sklářství,….

Mumlavské vodopády

Nacházejí se poblíž rekreačního střediska Harrachov, na řece Mumlava. Patří k nejvyhledávanějším turistickým cílům západní části Krkonošského Národního Parku. Mumlavský vodopád tvoří až 8 m vysoké stupňovitě uspořádané žulové bloky, u jejichž úpatí se nachází tzv. Čertova oka. Mumlavský vodopád je nejbohatším vodopádem na vodu řítící se s hukotem po celé šířce koryta do hloubky přibližně 10 metrů. Jde o prohlubně, které byly v žulovém podkladu vyhloubeny pohybem vody s kamínky. Jablonec nad Nisou Okresní město vzdálené od Příchovic asi 20km, proslulé především sklářským a bižuterním průmyslem. Ve městě se nachází plavecký bazén s dvěma tobogány a dalším množstvím vodních atrakcí – vhodný výlet v případě špatného počasí. Z Kořenova je do Jablonce nad Nisou velmi dobré autobusové spojení.

Liberec

Krajské město od Příchovic vzdálené cca 30km, z Kořenova s poměrně dobrým autobusovým nebo vlakovým spojením. Liberec nabízí výlet na Ještěd, jeden vodní bazén s tobogánem a množstvím dalších vodních atrakcí, dále Centrum Babylon, které mimo aquacentra nabízí spoustu dalších možností vyžití. Při návštěvě Liberce doporučujeme navštívit i zdejší ZOO, které patří mezi nejlepší v ČR a také velice pěknou botanickou zahradu.

Polsko

Poloha Kořenova sousedícího přímo s Polskem přímo nabádá k návštěvě jeho příhraničního horského rekreačního střediska Sklárská Poreba se spoustou malebných restaurací a obchůdků nebo vzdálenější Jelení Hory, která je zase proslulá hlavně možností levných nákupů, ať už na tržišti nebo přímo v Kamenných obchodech. Ze Sklárské Poreby je možno lanovkou navštívit horu Szrenica česky zvanou Jinonoš. K návštěvě Polska je nutno využít hraniční přechod Harrachov – Jakuszyce.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace