Penzion Selský dvůr

Ubytování v objektu Penzion Selský dvůr, Raspenava, Jizerské hory. Kapacita je 15 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 250 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Pension Pustiny - Desná - Pustiny, Penzion Hejna - Horní Polubný, Chata Panorama - Kořenov – Rejdice, Pension Javorka - Desná - Černá říčka, Hotel Emilka - Desná v Jizerských horách, Penzion Hospůdka U Rudolfa - Horní Polubný, Hotel Příchovice - Kořenov, Horská chata U Čápa - Příchovice, Pension Karlos - Kořenov, Pension Koukal - Desná v Jiz. horách, Horský hotel U můstků - Desná v Jizer. horách I, Horská chata Bludička - Josefův Důl, Smrková chaloupka - Příchovice, Chata COMENIA - Desná II-Pustiny, Penzion Maják - Nová Ves nad Nisou, Penzion na výsluní - Železný Brod, Penzion U Čápa - Příchovice, Chata Jizerka - Jizerka, chata Lučanka - Horní Maxov, Penzion U Tenisu - Tanvald, Penzion \" U Soudu \" - , Penzion Za Větrem - Horní Lučany, Apartmány Bedřichov - Bedřichov, okr. Jablonec nad Nisou, Penzion Selský dvůr - Raspenava, Chata Nuselská - Desná, Jarmila - Josefův Důl okres Jablonec n/N, Chalupa pod protrženou přehradou - Desná , Privat Apartma Ulrych - Liberec, CHATA BARBORKA - Horní Maxov, HORO chata - Bedřichov u Janova n.Nisou, Penzion Mája - Josefův Důl, Penzion Krabička - Albrechtice v Jizerských horách, CHata Lužanka - Raspenava, Chalupa pod Bramberkem - Horní Maxov, Chata Peklo - Josefův Důl, Roubenka - Železný Brod, Chata Harmonie - Bedřichov,

Penzion Selský dvůr

Penzion Selský Dvůr se nachází v samém srdci CHKO Jizerské hory s rozsáhlou zalesněnou oblastí a množstvím značených turistických tras a památek. Penzion nabízí ubytování pro 15 osob s vlastním sociálním zařízením. Stravování dle dohody v nové vlastní restauraci.

Penzion » Jizerské hory » RaspenavaCena od: 250 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Jabloňová 678/ Obec:46361 Raspenava
Telefon:+420 482 319 220 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 606 913 163 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Penzion Selský dvůr

Více o objektu Základní informace o objektu

Penzion Selský Dvůr se nachází v samém srdci CHKO Jizerské hory s rozsáhlou zalesněnou oblastí a množstvím značených turistických tras a památek. Penzion nabízí ubytování pro 15 osob s vlastním sociálním zařízením.


Vybavení penzionu
  • 3x2, 3x3 pokoje v prvním patře, každý s vlastním sociálním zařízením, možnost přistýlky
  • menší společenská místnost s TV
  • nově rekonstruovaná restaurace v přízemí penzionu, určená pouze pro ubytované hosty

Okolí penzionu

Krajina CHKO Jizerských hor s rozsáhlou zalesněnou oblastí, zajímavými přírodními atraktivitami, s množstvím značených turistických tras a památek.

Nedaleko hraniční přechody s Polskem.

Ubytovací část pro hosty se nachází v hlavní budově celého areálu, která byla postavena již v první pol. 19.století. Areál se zemědělskými budovami sloužil až do cca 70 let tohoto století. Nyní všechny objekty procházejí postupně citlivou rekonstrukcí s důrazem na zachování tradic i ekologických zásad.


Popis cesty

Liberec-Frýdlant-Raspenava, nebo Jablonné v Podještědí - Chrastava - Raspenava. V Raspenavě po hlavní silnici směr na Hejnice, těsně před mostem přes řeku Smědá odbočit vpravo po zelené turistické značce, u bílého domu a stožáru elektrického napětí odbočit vpravo a jet na konec cesty cca 100m. Objekt se nachází po levé straně.

Vlaková zastávka 15 min. Autobusová zastávka 300 m, směr Liberec zastávka "U mostu".

Více o stravování Stravování

Stravování dle dohody v nově rekonstruované vlastní restauraci, určené pouze hostům penzionu.

Snídaně je v ceně ubytování.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Léto
  • půjčení kol
  • možnost zúčastnit se menších hospodářských prací (menší chov ovcí, kozí, prasat, králíků)
  • jízda na koni přímo na farmě
  • koupání v Raspenavě, v okolí další menší přírodní vodní nádrže

Zima
  • krásné terény na běžky včetně lyžařské Jizerské magistrály
  • sjezdové lyžování - Bedřichov u Liberce

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace