Chata Beran

Ubytování v objektu Chata Beran, Hynčice pod Sušinou, Králický sněžník. Kapacita je 12 lůžek. Stravování formou . Cena ubytování od 72 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Balnea - Chrastice u Starého Města p.Sn., Rekreační areál ÚSVIT - Chrastice, Chalupa Mezi potůčky - Vysoký Potok, Chata Beran - Hynčice pod Sušinou, Chalupa Kováčovi - Dolní Morava,

Chata Beran

Kompletně zařízená chata pro jednu až dvě rodiny. Společenská místnost s krbovými kamny, televití, DVD, rádiem, koupelna s vanou, zařízená a vybavená kuchyňka, dvě ložnice (4+3 lůžka), podkroví (5 spacích míst). Cca 400 m od lyžařských vleků.

Horská chata » Králický sněžník » Hynčice pod SušinouCena od: 72 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Ulice, čp a čo neuvedeny. Obec:54983 Hynčice pod Sušinou
Telefon:- Email:Napište nám zde
Mobil:+420 603 825 660 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chata Beran

Více o objektu Základní informace o objektu

Kompletně zařízená chata pro jednu až dvě rodiny. Společenská místnost s krbovými kamny, televití, DVD, rádiem, koupelna s vanou, zařízená a vybavená kuchyňka, dvě ložnice (4+3 lůžka), podkroví (5 spacích míst). Cca 400 m od lyžařských vleků.

CHATA BERAN

Chata Beran je menší chata v horské vesnici.

V přízemí je předsíň, společenská místnost s krbovými kamny, televizí, DVD přehrávačem, rádiem s CD. Z ní je výstup na balkón.

Dále je zde plně vybavená kuchyňka (el. varná deska, mikrovlnka, varná konvice, topinkovač, remoska, dostatek nádobí i příborů).

V přízemí je také koupelna s vanou a WC.

V prvním patře jsou dvě ložnice, menší s dvoulůžkem a lůžkem, větší se dvěma dvoulůžky a dětskou postýlkou s východem na balkon.

V podkroví je pět molitanů s možností pohodlného spaní, oblíbené zejména dětmi. Objekt je podsklepen s možností uložení kol či lyží.

Více o stravování Stravování

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Kolem chaty je menší pozemek s dětským pískovištěm, ohništěm a venkovním posezením.

Přímo u chaty je možnost parkování.

Cca 400m od chaty je lyžařské středisko (www.vlekyhyncice.cz), které jeden vlek provozuje i v létě (horské koloběžky, mounainboardy, horské káry, pásové lyže).

Součástí střediska je hospůdka s možností občerstvení či jednoduchého stravování. Je v provozu celou zimní sezónu, všechny volné dny a všechny prázdninové dny.

V obci jsou další dvě restaurace, bowling, hotelový bazén. 4 km pěšky nebo 7 km autem je Staré Město pod Sněžníkem, kde jsou obchody, restaurace, vinárna, kino atd.

Okolí vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku či běžkaře.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace