Chalupa Mezi potůčky

Ubytování v objektu Chalupa Mezi potůčky, Vysoký Potok, Králický Sněžník. Kapacita je 15 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 115 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Balnea - Chrastice u Starého Města p.Sn., Rekreační areál ÚSVIT - Chrastice, Chalupa Mezi potůčky - Vysoký Potok, Chata Beran - Hynčice pod Sušinou, Chalupa Kováčovi - Dolní Morava,

Chalupa Mezi potůčky

Chalupa Mezi potůčky se nachází v horské obci Vysoký Potok, na úpatí masivuKrálického Sněžníku v nadmořské výšce 670 m.n.m. Kapacita chalupy je 15 lůžek + 2 přistýlky.

Chata / Chalupa » Králický Sněžník » Vysoký PotokCena od: 115 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 28/ Obec:78833 Vysoký Potok
Telefon:+420 777 827 698 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 777 827 698 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chalupa Mezi potůčky

Více o objektu Základní informace o objektuPronájem celého objektu!

Cena:

Léto -> 1500,- Kč na den za celou chalupu.
Zima -> 2000,- Kč na den za celou chalupu.

Od 1.1.2017 Léto: 1750,- Kč na den za celou chalupu.


Chalupa Mezi potůčky se nachází v horské obci Vysoký Potok, na úpatí masivuKrálického Sněžníku v nadmořské výšce 670 m.n.m. Kapacita chalupy je 15 lůžek + 2 přistýlky.


Chalupa

Objekt je po rekonstrukci. V přízemí se nachází vybavená kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, el. sporák, americká kamna) společná s jídelnou, obývací pokoj s TV a malá ložnice, dále koupelna s vanou, záchodem a umývadlem. V podkroví jsou dva pokoje s 5 postelemi, koupelna se sprchovým koutem, záchodem a umývadlem. Vytápění je elektrickými přímotopy. Ložní prádlo vlastní, možnost zapůjčení za poplatek 50,-Kč.


Umístění chalupy

Objekt se nalézá v klidném prostředí, v dolíku mezi zalesněnými kopci, je v oploceném prostoru, obklopen velkou zahradou. Přes pozemek protéká horský potůček, jenž příjemně chladí nápoje v letních horkých dnech. V horní části zahrady se nalézá malý rybníček.


Signál na mobilní telefony je dobrý.

Parkovat je možno v zimním období na parkovišti u silnice a v létě u objektu na zahradě.

Doprava nejlépe vlastní, možno přijet i autobusem či vlakem z Hanušovic. Vlaková zastávka je asi 1,5 km a autobusová 100 m.

Více o stravování Stravování

Stravování je vlastní. Obchod asi 900 m od objektu nebo v Hanušovicích, či v Králikách (8 km).

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Koupání

Velké Losiny - lázeňský krytý bazén, termální koupaliště, Šumperk nebo Zábřeh - krytý i venkovní bazén, venkovní bazén v Králíkách.

Lanškrounské rybníky

  (Koupání) Přírodní park (vyhlášený v roce 1990 na ploše 243 ha). Okolí Lanškrouna zaujímá pět rybníků (Dlouhý, Olšový, Sluneční, Plockův a Pšeničkův). Má velkou biologickou (zejména ornitologickou) a estetickou hodnotu. Dlouhý rybník je rekreačně využívaný (koupaliště).

Pastviny

  (Koupání) Údolní přehradní nádrž na Divoké Orlici (dokončená 1938), 7 km od Žamberka, hráz 43 m vysoká a 193 m dlouhá. Možnost koupání, mimo jiné v areálu


Sport a zábava

V zimě - středisko Horní Morava vlek 1500 m s uměle zasněžovanou sjezdovkou. V okolí možnost využití běžeckých terénů a návštěvou Vojtíškova, Hynčic, Návrší, idelální podmínky pro zimní radovánky celé rodiny.

V létě - ideální terény pro turisty a cykloturisty a možností návštěvy Kralického Sněžníku s pramenem řeky Moravy, Starého Města, Ramzové, chat - Paprsek, Severomoravká, Zámeček,... a spoustu dalších zajímavých míst v malebné krajině Králického Sněžníku a Jeseníků. Zájemci o tenis, odbíjenou - možnost zapůjčení kurtů ve Vojtíškově.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace