Penzion Iris

Ubytování v objektu Penzion Iris, Horní Maršov, Krkonoše. Kapacita je 33 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 290 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Pension Šmíd - Dolní Štěpanice, Penzion U Dána - Horní Maršov, Pension Baron - Horní Lánov, Bouda Slovanka - Černý Důl (SKI Pec), Horská chata Krakonoš - Černý Důl, Chata Karolinka - Benecko, Z Penzion - Benešov u Semil, Hotel Duha - Harrachov, Pension Amálka - Rokytnice nad Jizerou, Chata Slunečnice - Rokytnice nad Jizerou, Chalupa Hanulka - Rokytnice nad Jizerou, Hotel Starý Mlýn - Rokytnice nad Jizerou, Penzion Jaroslav - Petříkovice u Trutnova, Ubytovací Hostinec Sokolí Boudy - Dolní Malá Úpa, Horský pension Mileta - Pec pod Sněžkou, Bouda Danielka - Velká Úpa, Vega Star Hotel - Jilemnice, Hotel Kolínská Bouda - Pec pod Sněžkou, Horská chata Pultarka - Pec pod Sněžkou, Chata u Beranů - Malá Úpa, Chata Krakonoš - Dolní Malá Úpa, Novopacká bouda - Špindlerův Mlýn, Pension EVA - Vrchlabí, Penzion Hofman - Pec pod Sněžkou , Horská bouda Míla - Velká Úpa, Penzion Alena - Pec pod Sněžkou, Horská chata Eliška - Pec pod Sněžkou, Chata Smetánka - Pec pod Sněžkou, Chalupa rodiny Knotkových - Herlikovice , Pension U Básníka - Malá Úpa, Penzion Ramon - Bernartice, Penzion SUNSKI Harrachov - Harrachov, David Pension - Harrachov, Privat 308 - Janské Lázně, Horský hotel Vltava - Strážné, Penzion Honcův Dům - Benecko, Pesion Seidl - Špindlerův Mlýn, Hoffmanova Bouda - Janské Lázně, Chalupa Naproti Snezce - Mala Upa, pension Sima - Harrachov, Pension Luisa - Dolní Dvůr, hotel Špindlerova Bouda - Špindlerův Mlýn, hotýlek u harběte Harracha - Harrachov, HOTEL VEČERNICE - Janské Lázně, Klondike - Pec pod Sněžkou, VILA ALENA - Malá Úpa, KATTY - Špindlerův Mlýn, Marianum - Janské Lázně, Chata 69 - Benecko, Vila u Halleru - Svoboda nad Upou, Chata Severka - Pec pod Sněžkou, Penzion Sněžka - Pec pod Sněžkou, Chalupa Pod Lípou - Bernartice u Trutnova, Penzion pod Štěpánkou - Harrachov, Horský domov - Strážné, Mejsnar - Benecko, CHATA LESOVNA - Pec pod Sněžkou, Sunny Hill Cottages - Cerny Dul, Horská chata U Kokrháče - Malá Úpa, Červenokostelecká bouda - Velká Úpa, Horská chata Kuprovka - Strážné, LEONIKA - Rokytnice nad Jizerou, Horská chalupa U lyžaře - Benecko - Mrklov, Chalupa ve Smrčí - Horní Malá Úpa, Ubytování v Pekle - Hořejší Vrchlabí, Hotel Adria - Harrachov, Chata Na Černém potoce - Rokytnice nad Jizerou, chalupa Maršovka - Horní Maršov, Horský dům ARNY - Malá Úpa, Penzion Toska - Pec pod Sněžkou, Penzion Iris - Horní Maršov, Chalupa Zvonička - Velká Úpa,

Penzion Iris

Přijměte naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho nově zrekonstruovaného penzionu. Ať už na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Penzion Iris se nachází na slunné stráni v malebné části východních Krkonoš v Dolních Lysečinách, stranou od hlavní komunikace, ale jen 8 km od Pece pod Sněžkou a 5 km od Jánských Lázní.

Nabízíme ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích. Většina je vybavena vlastním WC a sprchou. Zbylé jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Společná sprcha a WC jsou na chodbě vedle sebe. V penzionu je dvoupokojový "apartmán" se 4 lůžky a prostorným moderním sociálním zařízením. Cena za pobyt je včetně polopenze.

Penzion » Krkonoše » Horní MaršovCena od: 290 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Dolní Lysečiny /14 Obec:54226 Horní Maršov
Telefon:+420 493 035 586 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 732 468 476 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Penzion Iris

Více o objektu Základní informace o objektu

Přijměte naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho nově zrekonstruovaného penzionu. Ať už na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Penzion Iris se nachází na slunné stráni v malebné části východních Krkonoš v Dolních Lysečinách, stranou od hlavní komunikace, ale jen 8 km od Pece pod Sněžkou a 5 km od Jánských Lázní.

Penzion je ideálním místem jak pro rodinnou, tak i pro individuální rekreaci a různá školení, semináře, školy v přírodě a podobně. Nabízíme ubytování ve 2 - 5lůžkových pokojích.Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC a sprchou.  V penzionu je dvoupokojový "apartmán" se 4 lůžky a prostorným moderním sociálním zařízením.

Penzion Iris se zalíbí těm, kteří mají rádi pěší turistiku, jízdu na kole a v zimě pak lyžování nebo běh na lyžích. Dále je možno objednat tenisový kurt, saunu a jiné služby, které zajišťujeme v okolí penzionu.

Nabízíme pohostinnost v naší stylové restauraci pro různé rauty, oslavy nebo jen rychlé občerstvení.

Co nabízíme
  • ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích
  • domácí kuchyně
  • stylová restaurace s barem
  • venkovní terasa s grilem
  • TV a zdarma wifi internet
  • příjemné prostředí


Penzion má vlastní restauraci a venkovní terasu s grilem.

Více o stravování Stravování

Stylová restaurace s barem vhodná pro různé rauty, oslavy nebo jen rychlé občerstvení. K ubytování zajišťujeme stravování formou kontinentální i švédských stolů,snídaně, nebo polopenze, připravené ve vlastní kuchyni. Venkovní terasa s grilem.

Cena za pobyt je včetně polopenze.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Penzion Iris se zalíbí těm, kteří mají rádi pěší turistiku, jízdu na kole a v zimě pak lyžování nebo běh na lyžích. Dále je možno objednat tenisový kurt, saunu a jiné služby, které zajišťujeme v okolí penzionu. Nabízíme pohostinnost v naší stylové restauraci pro různé rauty, oslavy nebo jen rychlé občerstvení.

Venkovní aktivity: adrenalinové koloběžky, půjčení kol, vyjížďky na koních a další je možné zajistit v okolí.

Zimní aktivity: Můžete využít lyžařských vleků přímo v Dolních Lysečinách 900m.

Běžkaři mají tratě všude kolem.

Letní aktivity: Pro vyznavače pěší turistiky a cykloturistiky jsou podrobně vypsány v odkaze sport a zábava.

Více o firemních akcích Firemní akce

Penzion je ideálním místem pro různá školení, semináře, školy v přírodě a podobně,u chalupy jsou ideální podmínky i pro svatbu v přírodě.Možnost stání karavanu.

Školy v přírodě plná penze /snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře/ + pitný režim 390Kč/noc v jarních a letních měsících a 490,-/noc na podzim a v zimě .Lůžek 35-37.

Nabízíme pohostinnost v naší stylové restauraci pro různé rauty, oslavy nebo jen rychlé občerstvení.

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace