Horský dům ARNY

Ubytování v objektu Horský dům ARNY, Malá Úpa, Krkonoše. Kapacita je 21 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 709 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Pension Šmíd - Dolní Štěpanice, Penzion U Dána - Horní Maršov, Pension Baron - Horní Lánov, Bouda Slovanka - Černý Důl (SKI Pec), Horská chata Krakonoš - Černý Důl, Chata Karolinka - Benecko, Z Penzion - Benešov u Semil, Hotel Duha - Harrachov, Pension Amálka - Rokytnice nad Jizerou, Chata Slunečnice - Rokytnice nad Jizerou, Chalupa Hanulka - Rokytnice nad Jizerou, Hotel Starý Mlýn - Rokytnice nad Jizerou, Penzion Jaroslav - Petříkovice u Trutnova, Ubytovací Hostinec Sokolí Boudy - Dolní Malá Úpa, Horský pension Mileta - Pec pod Sněžkou, Bouda Danielka - Velká Úpa, Vega Star Hotel - Jilemnice, Hotel Kolínská Bouda - Pec pod Sněžkou, Horská chata Pultarka - Pec pod Sněžkou, Chata u Beranů - Malá Úpa, Chata Krakonoš - Dolní Malá Úpa, Novopacká bouda - Špindlerův Mlýn, Pension EVA - Vrchlabí, Penzion Hofman - Pec pod Sněžkou , Horská bouda Míla - Velká Úpa, Penzion Alena - Pec pod Sněžkou, Horská chata Eliška - Pec pod Sněžkou, Chata Smetánka - Pec pod Sněžkou, Chalupa rodiny Knotkových - Herlikovice , Pension U Básníka - Malá Úpa, Penzion Ramon - Bernartice, Penzion SUNSKI Harrachov - Harrachov, David Pension - Harrachov, Privat 308 - Janské Lázně, Horský hotel Vltava - Strážné, Penzion Honcův Dům - Benecko, Pesion Seidl - Špindlerův Mlýn, Hoffmanova Bouda - Janské Lázně, Chalupa Naproti Snezce - Mala Upa, pension Sima - Harrachov, Pension Luisa - Dolní Dvůr, hotel Špindlerova Bouda - Špindlerův Mlýn, hotýlek u harběte Harracha - Harrachov, HOTEL VEČERNICE - Janské Lázně, Klondike - Pec pod Sněžkou, VILA ALENA - Malá Úpa, KATTY - Špindlerův Mlýn, Marianum - Janské Lázně, Chata 69 - Benecko, Vila u Halleru - Svoboda nad Upou, Chata Severka - Pec pod Sněžkou, Penzion Sněžka - Pec pod Sněžkou, Chalupa Pod Lípou - Bernartice u Trutnova, Penzion pod Štěpánkou - Harrachov, Horský domov - Strážné, Mejsnar - Benecko, CHATA LESOVNA - Pec pod Sněžkou, Sunny Hill Cottages - Cerny Dul, Horská chata U Kokrháče - Malá Úpa, Červenokostelecká bouda - Velká Úpa, Horská chata Kuprovka - Strážné, LEONIKA - Rokytnice nad Jizerou, Horská chalupa U lyžaře - Benecko - Mrklov, Chalupa ve Smrčí - Horní Malá Úpa, Ubytování v Pekle - Hořejší Vrchlabí, Hotel Adria - Harrachov, Chata Na Černém potoce - Rokytnice nad Jizerou, chalupa Maršovka - Horní Maršov, Horský dům ARNY - Malá Úpa, Penzion Toska - Pec pod Sněžkou, Penzion Iris - Horní Maršov, Chalupa Zvonička - Velká Úpa,

Horský dům ARNY

Ze sjezdovky nebo z náročné horské túry skočit rovnou do bazénu nebo se vyhřát v infrasauně, klasické sauně nebo v páře - v Horském domě ARNY si opravdu odpočinete ! V létě na terase s výhledem na Sněžku můžete grilovat a uvnitř domu v prostorných pokojích s vlastním WC a koupelnou, vlastní BTV /SAT , z toho dva pokoje jsou řešené jako 2+kuchyňka. Podlahové topení v přízemí domu. Horský dům Arny nabízí ubytování pro 21 osob + 4 přistýlky v nové stavbě (rok výstavby 1998) v šesti pokojích a apartmánu 2+malá kuchyňka (celkem 8 pokojů).

Chata / Chalupa » Krkonoše » Malá ÚpaCena od: 709 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Malá Úpa 128/ Obec:54227 Malá Úpa
Telefon: Email:Napište nám zde
Mobil:+420 602 354 583 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Horský dům ARNY

Více o objektu Základní informace o objektu

Ze sjezdovky nebo z náročné horské túry skočit rovnou do bazénu nebo se vyhřát v infrasauně, klasické sauně nebo v páře - v Horském domě ARNY si opravdu odpočinete ! V létě na terase s výhledem na Sněžku můžete grilovat a uvnitř domu v prostorných pokojích s vlastním WC a koupelnou, vlastní BTV /SAT , z toho dva pokoje jsou řešené jako 2+kuchyňka. Podlahové topení v přízemí domu.

Horský dům Arny nabízí ubytování pro 21 osob + 4 přistýlky v nové stavbě (rok výstavby 1998) v šesti pokojích a apartmánu 2+malá kuchyňka (celkem 8 pokojů).

Více o stravování Stravování

V Horském domě ARNY najdete jídelnu, která je okénkem propojena s kuchyní. Kuchyň je vybavena sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou a dostatkem nádobí, lednicí s mrazákem. V domě restaurace zajišťujeme plnou penzi pro školní i jiné skupiny.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Ke sjezdovce - cca 400 m na SKIBUS k druhému areálu cca 300 m

na běžky nástup na Haidu - běžecký okruh - 300 m, na Krkonošskou lyžařskou magistrálu cca 600 m

Lyžařská střediska: Horní Malá Úpa, Pec Pod Sněžkou, Janské lázně, Špindlerův Mlýn.

Horský dům Arny nabízí vyhřívaný osvětlený bazén 28 m2, infrasaunu, saunu s párou a solnými panely pro zdravé dýchání, sprchu se zvrhávacím vědrem u bazénu, whirlpool – pouze pro ubytované hosty. U bazénu relaxační lehátka.

MINIGOLF: Za Boudou Malá Úpa.

BOWLING: “U Schimmerů“ Horní Malá Úpa (u horního parkoviště).

TENIS, VOLEJBAL, IN-LINE BRUSLE : na multifunkčním hřišti za Boudou Malá Úpa.

PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK A KOL (léto), SANÍ A LYŽÍ ( zima): U Boudy Malá Úpa

MULTIFUNKČNÍ SPORTOVNÍ HALA HIGH 1050 SKIMU: míčové hry, tenis, posilovna, sauna, ricochet.

BOBOVÁ DRÁHA: Pec Pod Sněžkou ( km) Relax Park.

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ: Golf Mladé Buky ( 16 km) – Golfové hřiště a kulturní pořady.

NORDIC WALKING: Od roku 2012 pro Vás připravuji možnost seznámit se se sportovní chůzí Nordic Walking. Je vhodná téměř pro každého, ať už trochu sportujete nebo se cítíte zcela bez kondice.

Budete překvapeni, jak může být správně vedená chůze efektivní, zlepšující Váš zdravotní stav a přitom zábavná. Chodit lze samostatně nebo ve skupině, ale pro začátek je přece jen potřeba vědět, jak na to. V Horní Malé Úpě jsou pro chození přímo ideální podmínky.

Milovníkům horské cykloturistiky, nejen zdatným, ale i rekreačním jezdcům nebo rodinám s dětmi, jsou určeny tzv. Krkonošské dlouhé sjezdy. S využitím cyklobusu a lanových drah si můžete naplánovat v podstatě nenáročný cyklistický výlet. V informačních centrech si vyžádejte propagační materiál s nabídkou Dlouhých sjezdů vedoucích z hřebenů do údolí. Je zdarma.

ROZHLEDNY: „Hnědý Vrch „ – Pec pod Sněžkou web.

LANOVKA NA SNĚŽKU: Pec pod Sněžkou.

OUTDOOROVÉ AKTIVITY: Pec Pod Sněžkou ( km) Relax Park www.relaxpark.cz., Špindlerův mlýn www.yellow-point.cz., Herlíkovice Koloběžky www.snowhill.cz/herlikovice.

LESNÍ ZÁMEK AICHELBURG: Klíče lze vyzvednout v Temném dole v objektu „Veselý výlet“.

Zámek KUKS.

MUZEA: Krkonošské Muzeum Vrchlabí 30 km.

ZAJÍMAVOSTI : Prodej a výroba českých klasických vánočních ozdob „TŘPYTIVÁ KRÁSA „ Poniklá, lze dojednat i vyrobení vlastní vánoční ozdoby v dílně.

BAZÉN: Janské lázně: www.janskelazne.cz/cz/sport/termalni-bazen. Trutnov www.lokotrutnov.cz/sportovni-zarizeni/kryty-bazen. Hotel “Energetik „ Pec pod Sněžkou. Wellness, masáže, squash apod. Hotel „Horizont „ www.hotelhorizont.cz.

Výlety: Liberec › ZOO, Aqua park Babylon. Rokytnice nad Jizerou › Letní i zimní provoz lanovky. Paseky nad Jizerou › Památník zapadlých vlastenců. Vrchlabí › prohlídka města, muzeum KRNAP. Špindlerův mlýn › řada sportovních aktivit, zimní i letní provoz lanovky. Tradiční ruční výroba vánočních ozdob ze skleněných perlí.(exkurze, obchod, kreativní dílna).

Více o firemních akcích Firemní akce

Horský dům Arny nabízí ubytování pro skupiny.

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace