Horská chata Amadeus

Ubytování v objektu Horská chata Amadeus, Abertamy, Krušné hory. Kapacita je 15 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 350 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Garni Hotel Kučera - Karlovy Vary, Chata Adam - Boží Dar, Hotel Bellevue - Nové Město, Depandance Bellevue - Nové Město, Depandance Bellevue 2 - Nové Město, Hotel Petr - Nové Město, Depandance Petr - Nové Město, Horská chata PAM - Nové Město, Hotel Stará pošta - Abertamy, Chata Milka - Abertamy, Chata (chalupa) Relax - Nejdek, Chata Hájenka - Jáchymov, Horská chata Amadeus - Abertamy, chata Adélka - Boží Dar, Osecká Chata - Nové Město , Moldava, Santén - Moldava, horský hotel komaří vížka - horní krupka, LADA - Loučná pod Klínovcem, Chata Barborka 2 - Háj u Loučné 165, Chata-Adélka - Kovářská, Hotel-penzion Villa Rosse - Abertamy,

Horská chata Amadeus

Horská chata na hřebenech Krušných hor ve výšce 840 - 1000 m.n.m. Kapacita objektu 15 lůžek, sociální zařízení na každém patře. Parkování přímo u chaty. Stravování vlastní ve vybavené kuchyňce. Lyžování 300 m od chaty.

Chata / Chalupa » Krušné hory » AbertamyCena od: 350 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Pražská /109 Obec:36235 Abertamy
Telefon:+420 608 969 189 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 608 969 189 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Horská chata Amadeus

Více o objektu Základní informace o objektu

www.chataamadeus.czechreport.com Horská chata na hřebenech Krušných hor ve výšce 840 - 1000 m.n.m. Kapacita objektu 15 lůžek, sociální zařízení na každém patře. Parkování přímo u chaty. Stravování vlastní ve vybavené kuchyňce. Lyžování 300 m od chaty.

Vybavení Horské chaty Amadeus

Je zde šest dvou až čtyřlůžkových pokojů s 15 lůžky a možnost přistýlky dalších 3 lůžek.

Sociální zařízení je na každém patře. K dispozici je společenská místnost s krbem a zařízenou kuchyní. Děti do 2 let věku ubytováváme zdarma. Rádi Vás ubytujeme také s Vašimi domácími zvířecími mazlíčky.

Je zde možné půjčit si kolo, případně uschovat kola vlastní. Na zimu připravujeme půjčovnu lyží, bobů a sání, lyžárna samozřejmě k dispozici.

Jelikož lyžařské školy v okolí již jsou, rozhodli jsme pro Vás uspořádat školy bobové, sáňkařské a klouzací. Dále je zde k dispozici útulná zahrádka, kde je možné grilovat, tancovat, opalovat se, případně provádět jiné letní vylomeniny. K dispozici je i dětský bazének, lehátka a různé společenské hry (například domino, člobrdo nebo kdo vypije více piv :-)


Abertamy

Horské středisko Abertamy leží na hřebenech Krušných hor v nadmořské výšce 840 až 1000 metrů. Jsou vzdáleny 25 kilometrů severně od světoznámých lázní Karlových Varů. Jezdí zde pravidelná autobusová linka a k chatě je to 5 minut od náměstí a autobusové zastávky. Přímo u chaty jsou parkovací místa. Chata je umístěna na velmi klidném místě v rekreační oblasti.

Více o stravování Stravování

Stravování je samostatné ve vybavené kuchyňce.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Zimní i letní rekreační vyžití je zde bohaté.

V zimě možnost lyžování v lyžařských střediscích na Božím Daru, Klínovci, Perninku i přímo v Abertamech, kde je vlek cca 300 metrů od chaty. Skvělé podmínky jsou přímo v Abertamech pro běžkaře, je zde možnost i napojení na Krušnohorskou magistrálu.

V létě krásné turistické i cykloturistické trasy, houbaření (!!!), nádherná horská příroda, rozhledna na hoře Plešivec atd. Možnost navštívit bazén v nejbohatší obci ČR Potůčkách nebo koupaliště v Merklíně či Nejdku, vodní nádrž v Tatrovicích nebo Nechranickou přehradu, krásný rybník v Šindelové nebo Kamencové jezero u Chomutova. Hraniční přechody do sousedního Německa cca 10 kilometrů (je tam už levněji než v Čechách :-). Krásná horská obec a lyžařské středisko Oberwiesenthal stojí také za zhlédnutí.

V Abertamech je velmi dobrá síť obchodů
jak potravinářského tak i průmyslového zboží. Lyžaři si mohou nechat opravit své lyže ve SKI-servisu a motoristé svá auta v autoopravně.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

9.3.2009 - 29.12.2009
PŘIJĎTE SI UŽÍT KRÁSY KRUŠNÝCH HOR !!!
Ještě máme volná místa pro milovníky hor! Přijďte si užít krásy Krušných hor. více...

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace