Chata Hájenka

Ubytování v objektu Chata Hájenka, Jáchymov, Krušné hory. Kapacita je 32 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 300 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Garni Hotel Kučera - Karlovy Vary, Chata Adam - Boží Dar, Hotel Bellevue - Nové Město, Depandance Bellevue - Nové Město, Depandance Bellevue 2 - Nové Město, Hotel Petr - Nové Město, Depandance Petr - Nové Město, Horská chata PAM - Nové Město, Hotel Stará pošta - Abertamy, Chata Milka - Abertamy, Chata (chalupa) Relax - Nejdek, Chata Hájenka - Jáchymov, Horská chata Amadeus - Abertamy, chata Adélka - Boží Dar, Osecká Chata - Nové Město , Moldava, Santén - Moldava, horský hotel komaří vížka - horní krupka, LADA - Loučná pod Klínovcem, Chata Barborka 2 - Háj u Loučné 165, Chata-Adélka - Kovářská, Hotel-penzion Villa Rosse - Abertamy,

Chata Hájenka

Ubytování v horské chatě Hájenka nedaleko Jáchymova v Krušných horách. Kapacita chaty je 32 lůžek. Možnost polopenze a plné penze. Horská chata Hájenka se nachází na samotě, obklopena lesy, 1000 m n. m. Velké občerstvení s terasou, grilem a restaurací.

horská chata » Krušné hory » JáchymovCena od: 300 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Jáchymov 75/ Obec:36251 Jáchymov
Telefon:+420 353 812 084 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 777 713 525 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chata Hájenka

Více o objektu Základní informace o objektu

Ubytování v horské chatě Hájenka nedaleko Jáchymova v Krušných horách. Kapacita chaty je 32 lůžek. Možnost polopenze a plné penze. Horská chata Hájenka se nachází na samotě, obklopena lesy, 1000 m n. m. Velké občerstvení s terasou, grilem a restaurací.

Více o stravování Stravování

Možnost polopenze a plné penze.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Lyžování

Boží Dar je svou nadmořskou výškou 1028 m n.m. nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě. Nachází se na náhorní planině v centru Krušných hor, na státní hranicí s Německem.

Středisko Boží Dar je jedním z významných středisek zimních sportů. Lyžařský areál Neklid nabízí návětěvníkům komplexní služby včetně parkoviště, půjčovny lyží a snowboardu, školy lyžování a rychlého občerstvení. Ve středisku jsou vleky o délce 300 - 1000 m. Sjezdovky mají lehkou až střední obtížnost. Pro snowboardisty je vybudován snowpark. V areálu jsou dvě osvětlené sjezdovky. Hlavním lyžařským terénem Božího Daru je již přes 70 let úbočí Klínovce zvané "NEKLID" s několika sjezdovými drahami, vleky a parkovištěm. Součástí areálu je i snowpark. Provozovatelem tohoto areálu je TJ Jáchymov a areál se nazývá Skiareál NEKLID.


Cyklistika

Krušné hory nabízejí možnost vyvezení kol sedačkovou lanovkou na nejvyšší horu Klínovec 1244 m. Nástupní stanice lanovky je 3 km od autobusové zastávky Jáchymov - Lázně a je dostupná po silnici. Skutečnost, že se bez větší námahy dostaneme s kolem na Klínovec, přináší cyklistům několik možností, jak se bez většího úsilí dostat po různě dlouhých a náročných trasách dolů do kraje. Nabízíme Vám čtyři základní trasy.

Trasa č. 1
Klínovec - sjezdovka pod sedačkovou lanovkou - dolní stanice lanovky - parkoviště
Délka: 2,5 km
Převýšení: 450 m
Extrémně vysoká náročnost !!!
Od roku 1996 se po této trase jezdí Mistrovství ČR a Český pohár ve sjezdu na horských kolech.
Vybavení: speciální pro sjezd

Trasa č. 2
Klínovec - po žluté turistické značce na Pašeráckou cestu - po ní až k lesnímu průseku a po průseku dolů na parkoviště.
Délka: 4 km
Převýšení: 450 m
Náročnost: Vysoká, určeno pro rozvoj technické zdatnosti sjezdu.
Vybavení: speciální pro sjezd

Trasa č. 3 CROSS-COUNTRY

Z Klínovce po červené turistické značce nebo zelené cyklotrase na Neklid a Boží Dar. Z Božího Daru pokračujeme po žluté turistické značce nebo zelené cyklotrase přes lyžařský areál Jahodová louka ke spodní stanici vleku a podél potoka na parkoviště.
Délka: 6 km
Převýšení: 450 m
Vybavení: horské kolo, cyklistická přilba

Trasa č. 4 TREKING
Klínovec - po silnici na Pašeráckou stezku, po ní na žlutou turistickou značku a dále na Suchou a do Dolního Žďáru.
Délka: 15 km
Převýšení: 800 m
Vybavení: horské kolo, přilba
Veškeré trasy mimo číslo 1 vedou již po existujících, převážně zpevněných cestách. Nejsou speciálně označeny, ale vznikly kombinací Klínoveckého okruhu (cyklotrasa značená zeleně), žluté turistické cesty a červené turistické cesty. Tyto tři trasy doplněné o cyklotrasu Popovský okruh (zelené označení), umožňují pod Klínovcem i další sjezdové varianty.
Možnosti občerstvení a ubytování:
Horní stanice lanovky - Klínovec nad Jáchymovem - pension Lanti, v Suché Upašerák

Více o firemních akcích Firemní akce

Vhodné k pořádání firemních školení, rautú, svateb, oslav atp.

možnost promítání na plátno

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace