LADA

Ubytování v objektu LADA, Loučná pod Klínovcem, Krušné hory. Kapacita je 0 lůžek. Stravování formou . Cena ubytování od 380 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Garni Hotel Kučera - Karlovy Vary, Chata Adam - Boží Dar, Hotel Bellevue - Nové Město, Depandance Bellevue - Nové Město, Depandance Bellevue 2 - Nové Město, Hotel Petr - Nové Město, Depandance Petr - Nové Město, Horská chata PAM - Nové Město, Hotel Stará pošta - Abertamy, Chata Milka - Abertamy, Chata (chalupa) Relax - Nejdek, Chata Hájenka - Jáchymov, Horská chata Amadeus - Abertamy, chata Adélka - Boží Dar, Osecká Chata - Nové Město , Moldava, Santén - Moldava, horský hotel komaří vížka - horní krupka, LADA - Loučná pod Klínovcem, Chata Barborka 2 - Háj u Loučné 165, Chata-Adélka - Kovářská, Hotel-penzion Villa Rosse - Abertamy,

LADA

Horská chata rodinného typu, spolopenzí. Je v úpatí hory Klínovec. 200 m od hlavního sedačkového vleku a velkého lyžařského centra.

Horská chata » Krušné hory » Loučná pod KlínovcemCena od: 380 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Ulice, čp a čo neuvedeny. Obec:43191 Loučná pod Klínovcem
Telefon:+420 416 591 200 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 604 284 332 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu LADA

Více o objektu Základní informace o objektu

Ubytování v Chatě Lada

Horská chata je vybavena teplou a studenou vodou na pokojích, sprchy a záchody jsou cca 5 velkých kroků od pokojů. Snídaně a večeře se podává ve společenské mísnosti, která je vytápěna i krbovými kamny. Je vybavena televicí.

Více o stravování Stravování

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Vsoučasné době je před penzionem DOČASNÁ skládka zeminy, navezené ze stavby rekreačních bytovek v blízkosti chaty. Obchody jsou v Loučné pod \\klínovcem nebo v Háji. Možnost využití bazénu v hotelu Nástup.Dále je možné děti nechat učit v lyžařské škole lyžovat nebo snoubordovat.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace