CHATA U MYŠÁKA

Ubytování v objektu CHATA U MYŠÁKA, Horní Světlá, Lužické hory. Kapacita je 29 lůžek. Stravování formou .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 220 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Penzion Česká hospoda - Jablonné v Podještědí, Penzion Novina - Kryštofovo údolí, Gabriela - Staré Křečany, Rekreační areál Kristýna - Hrádek nad Nisou, CHATA U MYŠÁKA - Horní Světlá, Kytlice Ubytování u Jany - Kytlice,

CHATA U MYŠÁKA

Chata U Myšáka se nachází v klidném prostředí v obci Horní Světlá na úpatí hory Luž. Myšák Vám nabízí útulné ubytování s možností vlastního vaření. Ideální pro rodiny s dětmi.

Horská chata » Lužické hory » Horní SvětláCena od: 220 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: /49 Obec:47157 Horní Světlá
Telefon:+420 602 306 161 Email:Napište nám zde
Mobil:- Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu CHATA U MYŠÁKA

Více o objektu Základní informace o objektu

Chata U Myšáka Vám nabízí ubytování rodinného typy s možností vlastního vaření a společným sociálním zařízením. V létě můžete využít rozlehlou zahradu, která nabízí dětské hřiště, travnaté hřiště pro míčové sporty a dvě ohniště se sezením a v zimě jistě oceníte blízkost dvou sjezdovek a snowparku. Vhodné pro rodiny s dětmi. Možnost pronájmu celé chaty.


Chata U Myšáka

Kapacita chaty je 29 lůžek. Celkem je zde 6 pokojů, 2 x šestilůžkový, 3 x čtyř až pětilůžkový a 1 x dvoulůžkový pokoj. Sociální zařízení jsou společná pod uzamčením vždy 2 x (2 sprchy, 2 umyvadla a WC) a 2 samostatná WC. K dispozici je kompletně vybavená kuchyň a společenská místnost s TV a videem.


Okolí objektu

U chaty je rozsáhlá zahrada, travnaté hřiště na nohejbal či volejbal, dětské hřiště a 2 ohniště se sezením. V blízkosti chaty je několik příjemných restaurací. Na pěkný výlet Vás zve nedaleká přehrada Naděje a nádherný výhled Vám poskytne vrchol nejvyšší hory Lužických hor - Luž. Malebné pohraniční vesničky v blízkém Německu potěší Vaše oko při horských procházkách.

Více o stravování Stravování

V chatě je kompletně vybavená kuchyň (3 lednice s marazákem, mikrovlnná trouba, 2 varné konvice, 2 vařiče, trouba, touster apod.), nádobí pro cca 30 osob. Nejbližší restaurace je cca 200 m a v blízkém okolí je několik dalších restaurací, kde si můžete zpestřit Váš jídelníček. Lze si individuálně dohodnout polopenzi.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace