Rekreační areál Kristýna

Ubytování v objektu Rekreační areál Kristýna, Hrádek nad Nisou, Lužické hory. Kapacita je 155 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, vlastního stravování . Cena ubytování od 60 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Penzion Česká hospoda - Jablonné v Podještědí, Penzion Novina - Kryštofovo údolí, Gabriela - Staré Křečany, Rekreační areál Kristýna - Hrádek nad Nisou, CHATA U MYŠÁKA - Horní Světlá, Kytlice Ubytování u Jany - Kytlice,

Rekreační areál Kristýna

Celý areál je ukryt v krásném prostředí mladého lesa v těsné blízkosti vodní plochy. Naleznete zde podmínky pro koupání, surfování i provozování dalších vodních sportů.  Na své si zde přijdou i rybáři.

Rekreační středisko » Lužické hory » Hrádek nad NisouCena od: 60 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Žitavská 745/ Obec:46334 Hrádek nad Nisou
Telefon:+420 485 140 091 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 603 563 315 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Rekreační areál Kristýna

Více o objektu Základní informace o objektu

Celý areál je ukryt v krásném prostředí mladého lesa v těsné blízkosti vodní plochy. Naleznete zde podmínky pro koupání, surfování i provozování dalších vodních sportů.  Na své si zde přijdou i rybáři. Uspořádání objektů v areálu si můžete prohlédnout na našem plánku.

Děti zde mají dostatek místa ke svým hrám. Pro dospělé nebude těžké dětem připravit pestrý program ani v případě zhoršeného počasí. Okolí nabízí dostatek příležitostí k výletům od těch do hlubin Lužických hor, přes návštěvy zámků až k  výletům do měst. Nedaleký Liberec  pak nabízí svá zábavní i obchodní centra.

Konají se zde sportovní akce (pravidelný turnaj v plážovém volejbale, soutěže potápěčů, kynologů, akce jachetního oddílu), setkání podnikatelů či jiných zájmových skupin, pořádají se zde různá školení.

Více o stravování Stravování

Stravování Vám nabízíme v penzionu Kristýna. Objednat si můžete snídaně, polopenzi i plnou penzi.

Další možností je i využití dvou restaurací přímo na pláži. Na plážích naleznete také stánky s rychlým občerstvením. Příjemné restaurace jistě objevíte i v nedalekém Hrádku nad Nisou.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Rekreační areál Kristýna Vám nabízí prožití příjemných chvil u jezera s čistou podzemní vodou.Vodní plocha má přibližně 14 hektarů, největší hloubka je 28 m. Ke slunění jsou připraveny písčité a travnaté pláže. Jezero leží uprostřed zeleně a dny strávené na jeho břehu jistě prožijete v příjemné pohodě.

Hlavním lákadlem je po celé léto hladina jezera. Voda je čistá, obklopená plážemi. Až Vás omrzí vodní radovánky, můžete se procházet nebo projíždět po cyklostezce vedoucí po hrázi a kolem pstruhové řeky Nisy, zahrát si s přáteli volejbal, tenis nebo jinou hru. Lze si také posedět v příjemném prostředí restaurace nebo u táboráčku. Přibližně 500 m od areálu jsou velmi kvalitní tenisové kurty.

Možná neodoláte pokušení vypravit se do lesnatých kopců  Lužických hor, jejichž svahy se zvedají na dohled od jezera. Čekají Vás tam značené turistické cesty, které Vás provedou zákoutími s krásnými skalami, vyhlídkami i starými pašeráckými stezkami.Do okolí se můžete vydat i na kole.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace