Budova vleku

Ubytování v objektu Budova vleku, Čenkovice, Orlické hory. Kapacita je 41 lůžek. Stravování formou polo penze, snídaně, vlastního stravování .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy.Vlastní toalety na pokoji. Koupelny jsou společné. Cena ubytování od 250 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Michal - Říčky v Orlických horách, Pension Benešov - Broumov - Janovičky, Penzion Anna - Bartošovice v O.h., Penzion Selský dvůr - Police nad Metují, Chalupa Orlička - Výprachtice, Chalupa U Yettiho - Orlické Záhoří-Černá Voda, Agentura - Chata Kunc - Deštné v Orlických horách, DOMEČEK - Deštné v Orlických horách, Chalupa u Malečků - Červená Voda, Chalupa U Yettiho Kunštát - Orlické Záhoří, Chalupa Moravský Karlov - Moravský Karlov , Horská chata Orličan - Deštné v Orlických horách, Horská bouda Číhalka - Olešnice v Orlických horách, Chalupa Hylenová - Prorubky, Chalupa Podkova - Výprachtice, Chata Bohemika - Čenkovice, Chalupa Lenka - Rokytnice v Orlických horách, Budova vleku - Čenkovice, Chata ROUBENKA - Sedloňov, Chalupa Skalka - České Libchavy, Apartmán až u vleku - Deštné v Orlických horách, Chalupa pod vodárnou - Rokytnice v Orlických horách, Pastviny 51 - Pastviny, Chata EMA - Čenkovice, Penzion Továrníkova vila - Skuhrov nad Bělou , Chalupa Věra - Žamberk,

Budova vleku

SKI KLUB Česká Třebová nabízí možnost ubytování ve vlastní ubytovně. Sociální zařízení je společné. Pokoje jsou v  kapacitě 2x8, 4x5, 1x3, 1x2. Celková ubytovací kapacita je 41 míst. Apartmány 1x3 osoby,1x5 osob. Perfektně vybaveny,přímo v budově vleku. V budově je restaurace, půjčovna a servis lyží.

Apartmán+turistická ubytovna » Orlické hory » ČenkoviceCena od: 250 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 154/ Obec:56164 Čenkovice
Telefon:465 391 183(tel.a fax) Email:Napište nám zde
Mobil:+420 602 876 964 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Budova vleku

Více o objektu Základní informace o objektu

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v budově lyžařského vleku, která se nachází ve ski areálu Buková hora - Čenkovice v Orlických horách, přímo u sjezdovky s večerním lyžováním.

Ubytování je dvojího charakteru.Jednak turistická ubytovna 100 m od lyž.vleků a apartmány přímo v budově vleku.Kapacita ubytovny je 4x5,1x2,1x3,2x8 lůžek.Apartmány v budově vleku 1x3,1x5 osob. 
   

Více o stravování Stravování

V tur.ubytovně je vybavená kuchyňka,apartmány mají samostatnou kuchyňku.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

ZIMA

Ubytování je situováno přímo ve Ski areálu Buková Hora - Čenkovice v Orlických horách, přímo u sjezdovky . Areál pro snowbordisty,snowtubing.6 lyž.vleků,večerní lyžování. Upravováno 65 km běžeckých tratí.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace