Chata Bohemika

Ubytování v objektu Chata Bohemika, Čenkovice, Orlické hory. Kapacita je 28 lůžek. Stravování formou polo penze, snídaně, .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 170 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Michal - Říčky v Orlických horách, Pension Benešov - Broumov - Janovičky, Penzion Anna - Bartošovice v O.h., Penzion Selský dvůr - Police nad Metují, Chalupa Orlička - Výprachtice, Chalupa U Yettiho - Orlické Záhoří-Černá Voda, Agentura - Chata Kunc - Deštné v Orlických horách, DOMEČEK - Deštné v Orlických horách, Chalupa u Malečků - Červená Voda, Chalupa U Yettiho Kunštát - Orlické Záhoří, Chalupa Moravský Karlov - Moravský Karlov , Horská chata Orličan - Deštné v Orlických horách, Horská bouda Číhalka - Olešnice v Orlických horách, Chalupa Hylenová - Prorubky, Chalupa Podkova - Výprachtice, Chata Bohemika - Čenkovice, Chalupa Lenka - Rokytnice v Orlických horách, Budova vleku - Čenkovice, Chata ROUBENKA - Sedloňov, Chalupa Skalka - České Libchavy, Apartmán až u vleku - Deštné v Orlických horách, Chalupa pod vodárnou - Rokytnice v Orlických horách, Pastviny 51 - Pastviny, Chata EMA - Čenkovice, Penzion Továrníkova vila - Skuhrov nad Bělou , Chalupa Věra - Žamberk,

Chata Bohemika

Chata se nalézá v bezprostřední vzdálenosti od lyžařského střediska Ski Čenkovice (ráno nasadíte lyže před chalupou a večer tamtéž sundáte) a nabízí ubytování s vlastní kuchyňkou (na každém pokoji, vybavení dvojvařičem, mikrovlnnou troubou, ledničkou, skleničky + nádobí pro min. 6 osob).

Chata / Chalupa » Orlické hory » ČenkoviceCena od: 170 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 2/ Obec:56164 Čenkovice
Telefon:+420 225 116 122 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 737 266 637 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chata Bohemika

Více o objektu Základní informace o objektu

Chata se nalézá v bezprostřední vzdálenosti od lyžařského střediska Ski Čenkovice (ráno nasadíte lyže před chalupou a večer tamtéž sundáte) a nabízí ubytování s vlastní kuchyňkou (na každém pokoji, vybavení dvojvařičem, mikrovlnnou troubou, ledničkou, skleničky + nádobí pro min. 6 osob).

 

Ve spodní části chaty je společenská místnost, stolní fotbálek a šipky, před chatou je ledová plocha o velikosti 30x10 m. Pokud nemáte vlastní brusle, nevadí, rádi Vám je zapůjčíme. Dále jsme pro Vás nově připravili i infrasaunu k relaxaci po celodenním lyžování. Osušky k zapůjčení přímo u nás.

V létě je k dispozici volejbalové hříště a vlastní venkovní bazén.

Více o stravování Stravování

možné dle domluvy

každý pokoj má svou vlastní kuchyňku

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

- kluziště (možnost zapůjčení bruslí)

- infrasauna

- stolní fotbálek

- lyžárna + sušák na boty 

- možnost projíždky na sněžném skútru

Více o firemních akcích Firemní akce

jsou vítány, ceny dle dohody, na všem se lze dopodnout

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

16.3.2012 - 31.8.2012
LETNÍ DOVOLENÁ NA CHATĚ BOHEMIKA!!!
Nabízíme volnou kapacitu v letní sezóně. Týdenní pobyty již za 200 Kč/os/noc.
Ideální poloha pro vycházky, -  více...

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace