Chata EMA

Ubytování v objektu Chata EMA, Čenkovice, Orlické hory. Kapacita je 26 lůžek. Stravování formou .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 150 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Michal - Říčky v Orlických horách, Pension Benešov - Broumov - Janovičky, Penzion Anna - Bartošovice v O.h., Penzion Selský dvůr - Police nad Metují, Chalupa Orlička - Výprachtice, Chalupa U Yettiho - Orlické Záhoří-Černá Voda, Agentura - Chata Kunc - Deštné v Orlických horách, DOMEČEK - Deštné v Orlických horách, Chalupa u Malečků - Červená Voda, Chalupa U Yettiho Kunštát - Orlické Záhoří, Chalupa Moravský Karlov - Moravský Karlov , Horská chata Orličan - Deštné v Orlických horách, Horská bouda Číhalka - Olešnice v Orlických horách, Chalupa Hylenová - Prorubky, Chalupa Podkova - Výprachtice, Chata Bohemika - Čenkovice, Chalupa Lenka - Rokytnice v Orlických horách, Budova vleku - Čenkovice, Chata ROUBENKA - Sedloňov, Chalupa Skalka - České Libchavy, Apartmán až u vleku - Deštné v Orlických horách, Chalupa pod vodárnou - Rokytnice v Orlických horách, Pastviny 51 - Pastviny, Chata EMA - Čenkovice, Penzion Továrníkova vila - Skuhrov nad Bělou , Chalupa Věra - Žamberk,

Chata EMA

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v příjemném prostředí vhodném pro skupiny, školy, sportovní kluby, rekreaci pro více rodin. Stravování vlastní, při plné kapacitě možnost využít dovozu obědů a večeří, popř. zajištění stravy v jedné z blízkých restaurací. Chata Ema, penzion se nachází v těsné blízkosti lyžařských vleků, restaurací a sportovního areálu. Kapacita 26 lůžek v 6 pokojích, plně vybavená kuchyně, společenská místnost s krbem, parkování u chaty, blízkost lyžařských vleků.

Penzion » Orlické hory » ČenkoviceCena od: 150 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Čenkovice 63/ Obec:56164 Čenkovice
Telefon:+420 605 295 212 Email:Napište nám zde
Mobil:- Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chata EMA

Více o objektu Základní informace o objektu

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v příjemném prostředí vhodném pro skupiny, školy, sportovní kluby, rekreaci pro více rodin. Stravování vlastní, při plné kapacitě možnost využít dovozu obědů a večeří, popř. zajištění stravy v jedné z blízkých restaurací. Chata Ema, penzion se nachází v těsné blízkosti lyžařských vleků, restaurací a sportovního areálu.

Kapacita ubytování: 26 lůžek v šesti pokojích /5 x 4 lůžka, 1 x 6 lůžek/, 2 x koupelna, 3 x WC, plně vybavená kuchyně, společenská místnost s kapacitou pro všechny ubytované, krb, TV, video, hry., parkovaní přímo u chaty.

koupelny se sprchou a toalety zvlášť pro muže a ženy. , společenská místnost s kapacitou pro všechny ubytované, krb, TV, video, hry.

Více o stravování Stravování

Stravování vlastní , plnně zařízená kuchyně. Možnost zajištění dovozu stravy na chatu.

 

 

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Aktivity v létě:

V letním období možnost krásných procházek do okolí. Cyklistické trasy, půjčovna koloběžek na sjezdovkách.

Sportovní areál Čenkovice: minigolf, tenis, volejbal, nohejbal travní lyžování, horské koloběžky

Aktivity v zimě:

Ski areál Buková hora - 7 sjezdovek, umělé zasněžování, noční lyžování, lyžařská škola a školka, snowboardová škola, snowtubing Nugget snowpark Čenkovice Běžecké trasy upravované v délce 60 km.

V zimním období krásné lyžařské středisko bez front. Celkem 7 vleků a 1 nová sedačková lanovka. Ideální pro zdatné lyžaře i rodinné lyžování.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace