Chalupa Skalka

Ubytování v objektu Chalupa Skalka, České Libchavy, Orlické hory. Kapacita je 10 lůžek. Stravování formou vlastního stravování . Cena ubytování od 200 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Michal - Říčky v Orlických horách, Pension Benešov - Broumov - Janovičky, Penzion Anna - Bartošovice v O.h., Penzion Selský dvůr - Police nad Metují, Chalupa Orlička - Výprachtice, Chalupa U Yettiho - Orlické Záhoří-Černá Voda, Agentura - Chata Kunc - Deštné v Orlických horách, DOMEČEK - Deštné v Orlických horách, Chalupa u Malečků - Červená Voda, Chalupa U Yettiho Kunštát - Orlické Záhoří, Chalupa Moravský Karlov - Moravský Karlov , Horská chata Orličan - Deštné v Orlických horách, Horská bouda Číhalka - Olešnice v Orlických horách, Chalupa Hylenová - Prorubky, Chalupa Podkova - Výprachtice, Chata Bohemika - Čenkovice, Chalupa Lenka - Rokytnice v Orlických horách, Budova vleku - Čenkovice, Chata ROUBENKA - Sedloňov, Chalupa Skalka - České Libchavy, Apartmán až u vleku - Deštné v Orlických horách, Chalupa pod vodárnou - Rokytnice v Orlických horách, Pastviny 51 - Pastviny, Chata EMA - Čenkovice, Penzion Továrníkova vila - Skuhrov nad Bělou , Chalupa Věra - Žamberk,

Chalupa Skalka

Chalupa se nachází na polosamotě na kraji obce České Libchavy. K dispozici jsou dva samostatné apartmány. Každý s pěti lůžky a možností 4 přistýlek, celkem tedy 10 lůžek.

Chata / Chalupa » Orlické hory » České LibchavyCena od: 200 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 53/ Obec:56114 České Libchavy
Telefon:+420 465582146 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 775757412 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chalupa Skalka

Více o objektu Základní informace o objektu

Chalupa se nachází na polosamotě na kraji obce České Libchavy. K dispozici jsou dva samostatné apartmány. Každý s pěti lůžky a možností 4 přistýlek, celkem tedy 10 lůžek.

Samozřejmostí je kompletní sociální zařízení, vybavená kuchyň a TV se satelitním příjmem. Využit dále můžete terasu a parkování přímo u objektu.

Chalupa je umístěna na velmi pěkném místě s pohodlným dojezdem do zajímavých lokalit. Posuďte sami. Vzdálenosti: Ústí nad Orlicí - 8 km, Žamberk - 8 km, Letohrad - 8 km, Říčky v O.h. - 25 km (skicentrum), údolní nádrž Pastviny - 15 km, atd..

Více o stravování Stravování

Samostatné stravování ve vybavené kuchyňce s TV a satelitním příjmem.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace