Agentura - Chata Kunc

Ubytování v objektu Agentura - Chata Kunc , Deštné v Orlických horách, Orlické hory. Kapacita je 16 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 19000 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Michal - Říčky v Orlických horách, Pension Benešov - Broumov - Janovičky, Penzion Anna - Bartošovice v O.h., Penzion Selský dvůr - Police nad Metují, Chalupa Orlička - Výprachtice, Chalupa U Yettiho - Orlické Záhoří-Černá Voda, Agentura - Chata Kunc - Deštné v Orlických horách, DOMEČEK - Deštné v Orlických horách, Chalupa u Malečků - Červená Voda, Chalupa U Yettiho Kunštát - Orlické Záhoří, Chalupa Moravský Karlov - Moravský Karlov , Horská chata Orličan - Deštné v Orlických horách, Horská bouda Číhalka - Olešnice v Orlických horách, Chalupa Hylenová - Prorubky, Chalupa Podkova - Výprachtice, Chata Bohemika - Čenkovice, Chalupa Lenka - Rokytnice v Orlických horách, Budova vleku - Čenkovice, Chata ROUBENKA - Sedloňov, Chalupa Skalka - České Libchavy, Apartmán až u vleku - Deštné v Orlických horách, Chalupa pod vodárnou - Rokytnice v Orlických horách, Pastviny 51 - Pastviny, Chata EMA - Čenkovice, Penzion Továrníkova vila - Skuhrov nad Bělou , Chalupa Věra - Žamberk,

Agentura - Chata Kunc

Nádherné místo u lesa, vhodné pro rodiny s dětmi. Chata s kapacitou 16 lůžek. Nádherné místo u lesa, vhodné pro rodiny s dětmi. V okolí žádný jiný objekt. Chata je bez správce celá k dispozici návštěvníkům. Záruka pohody a klidu.

Chata / Chalupa » Orlické hory » Deštné v Orlických horáchCena od: 19000 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 77/135 Obec:51749 Deštné v Orlických horách
Telefon:+420 605 703 643 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 605 703 643 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Agentura - Chata Kunc

Více o objektu Základní informace o objektu

Sleva: 21.1. - 28.1.2017 - 12 000 Kč. Cena za celý objekt.

Ubytování pro 16 osob.
Krásné místo v centru Orlických hor. Chata je bez správce celá k dispozici návštěvníkům. V okolí žádný jiný objekt, záruka klidu a pohody.

Více o stravování Stravování

Vlastní v plně vybavené kuchyni včetně myčky nádobí.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Deštné v Orlických horách je centrum lyžařských sportů. Mnoho sjezdovek a kilometrů běžeckých tratí.
V létě pěší turistika, jízda na kole , lanový park, sjezdové káry a koloběžky. Možnost zapůjčení čtyřkolek a jiného vybavení pro sporty.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Silvestr cena 38 000 Kč.

Více o last minute Last minute

21.1.2017 - 28.1.2017
21.1. - 28.1.2017 - 12 000 Kč/objekt
Mimořádná sleva 12 000 Kč týdenní pobyt celý objekt. více...

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace