Apartmán až u vleku

Ubytování v objektu Apartmán až u vleku, Deštné v Orlických horách, Orlické hory. Kapacita je 4 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 200 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Michal - Říčky v Orlických horách, Pension Benešov - Broumov - Janovičky, Penzion Anna - Bartošovice v O.h., Penzion Selský dvůr - Police nad Metují, Chalupa Orlička - Výprachtice, Chalupa U Yettiho - Orlické Záhoří-Černá Voda, Agentura - Chata Kunc - Deštné v Orlických horách, DOMEČEK - Deštné v Orlických horách, Chalupa u Malečků - Červená Voda, Chalupa U Yettiho Kunštát - Orlické Záhoří, Chalupa Moravský Karlov - Moravský Karlov , Horská chata Orličan - Deštné v Orlických horách, Horská bouda Číhalka - Olešnice v Orlických horách, Chalupa Hylenová - Prorubky, Chalupa Podkova - Výprachtice, Chata Bohemika - Čenkovice, Chalupa Lenka - Rokytnice v Orlických horách, Budova vleku - Čenkovice, Chata ROUBENKA - Sedloňov, Chalupa Skalka - České Libchavy, Apartmán až u vleku - Deštné v Orlických horách, Chalupa pod vodárnou - Rokytnice v Orlických horách, Pastviny 51 - Pastviny, Chata EMA - Čenkovice, Penzion Továrníkova vila - Skuhrov nad Bělou , Chalupa Věra - Žamberk,

Apartmán až u vleku

Nový, kompletně vybavený čtyřlůžkový apartmán v těsné blízkosti nástupu na lyžařské vleky.

Apartmány » Orlické hory » Deštné v Orlických horáchCena od: 200 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Ulice, čp a čo neuvedeny. Obec:0 Deštné v Orlických horách
Telefon:+420 605 851 021 Email:Napište nám zde
Mobil:- Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Apartmán až u vleku

Více o objektu Základní informace o objektu

APARTMÁN AŽ U VLEKU

Nový, kompletně vybavený čtyřlůžkový apartmán v těsné blízkosti nástupu na lyžařské vleky.

Nové komfortní čtyřlůžkové apartmá ve třetím podlaží budovy s výtahem. K dispozici je vybavená kuchyně s jídelním koutem, obývací ložnice, koupelna, 2xTV,DVD.

Více o stravování Stravování

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

LYŽOVÁNÍ

V těsné blízkosti objektu je lyžařský areál MARTA I a II. Sedačková lanovka,večerní lyžování, umělé zasněžování,lyžařská a snowboardová škola, půjčovna, upravené běžecké tratě.


V LÉTĚ

V létě jízdárna ADAM, nový lanový park,půjčovna horských kol, terénních kolečkových bruslí, koloběžek a čtyřkolek. Restaurace s celodenním provozem, soukromá pekárna a prodejna se smíšeným zbožím v místě.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace