Horská chata Orličan

Ubytování v objektu Horská chata Orličan, Deštné v Orlických horách, Orlické hory. Kapacita je 50 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, snídaně, .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 350 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Michal - Říčky v Orlických horách, Pension Benešov - Broumov - Janovičky, Penzion Anna - Bartošovice v O.h., Penzion Selský dvůr - Police nad Metují, Chalupa Orlička - Výprachtice, Chalupa U Yettiho - Orlické Záhoří-Černá Voda, Agentura - Chata Kunc - Deštné v Orlických horách, DOMEČEK - Deštné v Orlických horách, Chalupa u Malečků - Červená Voda, Chalupa U Yettiho Kunštát - Orlické Záhoří, Chalupa Moravský Karlov - Moravský Karlov , Horská chata Orličan - Deštné v Orlických horách, Horská bouda Číhalka - Olešnice v Orlických horách, Chalupa Hylenová - Prorubky, Chalupa Podkova - Výprachtice, Chata Bohemika - Čenkovice, Chalupa Lenka - Rokytnice v Orlických horách, Budova vleku - Čenkovice, Chata ROUBENKA - Sedloňov, Chalupa Skalka - České Libchavy, Apartmán až u vleku - Deštné v Orlických horách, Chalupa pod vodárnou - Rokytnice v Orlických horách, Pastviny 51 - Pastviny, Chata EMA - Čenkovice, Penzion Továrníkova vila - Skuhrov nad Bělou , Chalupa Věra - Žamberk,

Horská chata Orličan

Horská chata Orličan nabízí ubytování s krásným výhledem na panorama hor a Děsné v Orlických horách. Kolem chaty jsou ohrady s koňmi, možnost jízdy. Kapacita chaty je mezi 40 - 50 lůžky, se společným sociálním zařízením na patře.

Chata / Chalupa » Orlické hory » Deštné v Orlických horáchCena od: 350 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 155/ Obec:51791 Deštné v Orlických horách
Telefon:+420 494 663 311 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 732 217 482 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Horská chata Orličan

Více o objektu Základní informace o objektu

Ubytování

Horská chata Orličan
nabízí ubytování s krásným výhledem na panorama hor a Děsné v Orlických horách. Kolem chaty jsou ohrady s koňmi, možnost jízdy. Kapacita chaty je mezi 40 - 50 lůžky, se společným sociálním zařízením na patře.

Pokoje jsou dvou až šestilůžkové. Ubytování je vhodné i pro alergiky - antialergické přikrývky. V celém objektu chaty je zakázáno kouření - vhodné pro děti.

Více o stravování Stravování

  • v ceně pobytu je standartně polopenze
  • možné je i ubytování bez jídla, plná penze nebo doobjednání oběda či svačiny při snídani
  • po dohodě možnost vegetariánské stravy, bezlepkové diety apod
  • k dispozici je útulná nekuřácká jídelna, sloužící i jako společenská místnost. Je vybavena dobře zásobeným barem
  • točené pivo, výběr kvalitních moravských vín, míchané nápoje
Vybavení TV+SAT a video.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Volný čas
  • vzdálenost ke sjezdovkám cca 300 m.
  • hosté mají ideální možnost projížďky na koních (cca 50 koní je ustájeno ve vzdálenosti necelých 50 m od chaty)
  • přímo u chaty je hostům k dispozici volejbalové hřiště, betonový pingpongový stůl a venkovní bazén o průměru cca 10 m (na vlastní nebezpečí).
  • v obci je k dispozici krytý bazén, fotbalové a basketbalové hřiště, tenisové kurty, tělocvična, sauna, solárium, posilovna a kulečník
Další informace nalezente zde.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace