Chalupa U Yettiho

Ubytování v objektu Chalupa U Yettiho, Orlické Záhoří-Černá Voda, Orlické hory. Kapacita je 11 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 12000 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Michal - Říčky v Orlických horách, Pension Benešov - Broumov - Janovičky, Penzion Anna - Bartošovice v O.h., Penzion Selský dvůr - Police nad Metují, Chalupa Orlička - Výprachtice, Chalupa U Yettiho - Orlické Záhoří-Černá Voda, Agentura - Chata Kunc - Deštné v Orlických horách, DOMEČEK - Deštné v Orlických horách, Chalupa u Malečků - Červená Voda, Chalupa U Yettiho Kunštát - Orlické Záhoří, Chalupa Moravský Karlov - Moravský Karlov , Horská chata Orličan - Deštné v Orlických horách, Horská bouda Číhalka - Olešnice v Orlických horách, Chalupa Hylenová - Prorubky, Chalupa Podkova - Výprachtice, Chata Bohemika - Čenkovice, Chalupa Lenka - Rokytnice v Orlických horách, Budova vleku - Čenkovice, Chata ROUBENKA - Sedloňov, Chalupa Skalka - České Libchavy, Apartmán až u vleku - Deštné v Orlických horách, Chalupa pod vodárnou - Rokytnice v Orlických horách, Pastviny 51 - Pastviny, Chata EMA - Čenkovice, Penzion Továrníkova vila - Skuhrov nad Bělou , Chalupa Věra - Žamberk,

Chalupa U Yettiho

Roubená chalupa postavená v r. 2003 na místě původního stavení z r.1798 v  osadě Černá  Voda,která je vzdálená asi 3km od obce Orlické Záhoří směrem na Bartošovice.Chalupa je na klidnémm místě.

Stylová roubená Chalupa » Orlické hory » Orlické Záhoří-Černá VodaCena od: 12000 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Černá Voda u Orlického Záhoří 0148 a 0149/ Obec:51764 Orlické Záhoří-Černá Voda
Telefon:466 614 598 Email:Napište nám zde
Mobil:737 671 433 , 777 841 869 , 603 296 470 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chalupa U Yettiho

Více o objektu Základní informace o objektu

    Roubená chalupa postavená v r.2003 na místě původního stavení z r. 1789 se nachází na severozápadním svahu směřujícím ke Komářímu vrchu v nadmořské výšce 800 m.n.m. Objekt má velkou stylovou společenskou místnost s kachlovými kamny, vybavenou kuchyň, TV, satelit, koupelnu se sprchovým koutem, toaletu. V podkroví jsou dvě čtyřlůžkové a jedna dvoulůžková ložnice (včetně lůžkovin) s možností přistýlky.

    V letních měsících je možno využít venkovního posezení s možností opékání a grilování. V blízkosti chalupy se nachází lyžařský vlek a penzion Černá Voda kde je možné využít stravování, stylové restaurace a sportovišť včetně minigolfu. Lyžařský vlek dlouhý 600m s nočním lyžováním, technickým zasněžováním a občerstvením je vhodný pro rekreační lyžování rodin s dětmi.

Více o stravování Stravování

Stravování vlastní,vybavená kuchynka.Mikrovlná trouba,varná sklokeramická deska,trouba, lednice 200l,mrazák 50l,varná konvice,kompletní nádobí,sklo a příbory,venkovní gril.

V penzionu Černa Voda cca 300m je možné domluvit hotová jídla.Posezení v hospůdce-točené pivo,poháry....

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Sjezdové a běžecké lyžování,na objednání jízda na koních,turistika ,rybaření,koupání,houbaření,cykloturistika.

Možnost zapůjčení kol,lyží a snovboardů

U chaty je pískoviště,dětské hřiště a travnaté hřiště na badminton....

Grilování,opékání

V penzionu Černá Voda cca 300m je minigolf,hřiště na tenis.fotbal,volejbal.

 

Více o firemních akcích Firemní akce

Vhodné pro menší firemní akce ,grilování opékání.Možnost zapůjčení kol a lyží a snowboardů

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

5.3.2013 - 28.3.2013
Velikonoce
Velikonoční pobyt 5000,- více...

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace