Chata ROUBENKA

Ubytování v objektu Chata ROUBENKA, Sedloňov, Orlické hory. Kapacita je 27 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy.Vlastní toalety na pokoji. Koupelny jsou společné.Sociální zařízení společné - toalety a sprchy.Vlastní sprcha na pokoji. Toalety jsou společné. Cena ubytování od 160 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Michal - Říčky v Orlických horách, Pension Benešov - Broumov - Janovičky, Penzion Anna - Bartošovice v O.h., Penzion Selský dvůr - Police nad Metují, Chalupa Orlička - Výprachtice, Chalupa U Yettiho - Orlické Záhoří-Černá Voda, Agentura - Chata Kunc - Deštné v Orlických horách, DOMEČEK - Deštné v Orlických horách, Chalupa u Malečků - Červená Voda, Chalupa U Yettiho Kunštát - Orlické Záhoří, Chalupa Moravský Karlov - Moravský Karlov , Horská chata Orličan - Deštné v Orlických horách, Horská bouda Číhalka - Olešnice v Orlických horách, Chalupa Hylenová - Prorubky, Chalupa Podkova - Výprachtice, Chata Bohemika - Čenkovice, Chalupa Lenka - Rokytnice v Orlických horách, Budova vleku - Čenkovice, Chata ROUBENKA - Sedloňov, Chalupa Skalka - České Libchavy, Apartmán až u vleku - Deštné v Orlických horách, Chalupa pod vodárnou - Rokytnice v Orlických horách, Pastviny 51 - Pastviny, Chata EMA - Čenkovice, Penzion Továrníkova vila - Skuhrov nad Bělou , Chalupa Věra - Žamberk,

Chata ROUBENKA

V současné době je k dispozici ve spodním patře 5 pokojů s vlastní sprchou a WC, jeden pokoj má i vlastní kuchyňku a televizi, ostatní mají společnou kuchyni, v níž je pro každý pokoj jeden kuchyňský kout. Pokoje jsou vybaveny stolečkem a dvěma křesly. V horním patře jsou 2 apartmány s koupelnou, kuchyní s jídelnou, TV a pohodlnou sedací soupravou.

Chata » Orlické hory » SedloňovCena od: 160 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 141/ Obec:51791 Sedloňov
Telefon:- Email:Napište nám zde
Mobil:+420 775 147 060 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chata ROUBENKA

Více o objektu Základní informace o objektu

Naše chata Vám nabízí celoroční ubytování v malebném prostředí Orlických hor v obci Sedloňov 5 km od Deštného.

V současné době je k dispozici ve spodním patře 5 pokojů s vlastní sprchou a WC, jeden pokoj má i vlastní kuchyňku a televizi, ostatní mají společnou kuchyni, v níž je pro každý pokoj jeden kuchyňský kout.

Pokoje jsou vybaveny stolečkem a dvěma křesly. V horním patře jsou 2 apartmány s koupelnou, kuchyní s jídelnou, TV a pohodlnou sedací soupravou.


Chata Roubenka

Chata Roubenka byla vybudována v nádherném koutě Orlických hor, v centru obce Sedloňov, kudy protéká horská říčka Zlatý potok.

Tento kraj nabízí spoustu růzého využití, mnoho nejen sportovních, ale i odpočinkových aktivit, v čistém a krásném horském prostředí si jistě každý najde to svoje.

Umístění chaty umožňuje návštěvníkům ideální přístup, a to jak rodinám s dětmi, tak starším lidem a také zdravotně  handicapovaným - těmto skupinám obyvatel jsou také přizpůsobeny ceny za ubytování (v letní sezóně poskytujeme slevu).

Parkoviště je přímo u chaty a je bez problémů přístupné i v zimě.

V blízkosti chaty se nachází dvě místní restaurace a také obchod s potravinami.


Sedloňov

Sedloňov je klidná horská obec, která nabízí mnoho možností, jak trávit dovolenou a volný čas.

Pokud se rozhodnete naši chatu a Sedloňov navštívit, jistě budete s pobytem v tomto nádherném místě obklopeném divokou přírodou Orlických hor spokojeni a doufáme, že se sem budete i rádi vracet.

Více o stravování Stravování

Samostatné stravování ve vybavené společné kuchyňce - každý pokoj má vlastní kuchyňský kout.

1 pokoj má vlastní kuchyňku s televizí.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

ZIMA


  Sjezdovka se nachází cca 100 m od chaty, součástí této sjezdovky je i dětský vlek a mírnější svah pro méně zkušené lyžaře.

Pro hosty ubytované na Roubence je poskytována sleva na celotýdení jízdné ve výši 20%. Pár desítek metrů od vleku je též půjčovna lyží a snowboardů, kde mají hosté na Roubence taktéž slevu. V případě zájmu si můžete též najmout lektora lyžování nebo jízdy na snowboardu.


Tři upravované sjezdovky

Sjezdovky jsou pravidelně upravovány výkonnou rolbou Kässbohrer, hlavní sjezdovka i před večerním lyžováním.

1. 250 m dlouhá sjezdovka, převýšení 54 m
2. 500 m dlouhá sjezdovka, vhodná pro děti
3. 150 m dlouhá sjezdovka u dětského vleku


Půjčovna + servis lyží a snowboardů

130 párů carvingových lyží
40 snowboardů
150 párů bot a holí
brýle, přilby, mazaní lyží, broušení hran

Provozní doba lyžařského areálu
pondělí: 9.00 - 16.30 hod.
úterý: 9.00 - 16.30 a 17.00 - 20.00 hod.
středa: 9.00 - 16.30 a 17.00 - 20.00 hod.
čtvrtek: 9.00 - 16.30 a 17.00 - 20.00 hod.
pátek: 9.00 - 16.30 hod.
sobota: 9.00 - 16.30 a 17.00 - 21.00 hod.
neděle: 9.00 - 16.30 hodLÉTO

V letním období jsou přístupné a udržované rozmanité turistické trasy po hřebenech Orlických hor. Kousek od chaty je pro hosty k dispozici tenisový, volejbalový kurt a malá tělocvična.

Sedloňov je též výborná základna pro cyklovýlety po celých Orlických horách a blízkém okolí. Poblíž chaty je též zastávka cyklobusů, které cyklisty odvezou po celém okolí takže je možné podnikat i delší trasy.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace