Podyjí


doporučujemeLužické horyVíce o objektu
Ubytování20 Vlastní stravováníPP Vlastní sociální zařízeníVL

Hotel Kolínská Bouda Otevřít v novém okně

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí horského hotelu Kolínská Bouda. Hotel nabízí celkem 98 lůžek ve 32 pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením (WC,sprcha), ubytování s polopenzí, vlastní restaurací s výbornou českou kuchyní a množstvím specialit.- více ...

PenzionKrkonoše » Pec pod SněžkouCena od: 585 Kč


Podyjí

Národní park Podyjí o ploše 103 km čtverečních byl z větší části součástí hraničního pásma a veřejnosti nepřístupný. Členité území Podyjí je součástí pahorkatiny jihovýchodního okraje Českomoravské vrchoviny, pouze východní okraj zasahuje do Dyjsko-svrateckého úvalu. Národní park reprezentuje výjimečně zachovalou ukázku krajiny říčního údolí v pahorkatinném stupni střední Evropy.

V kategorii katalogu " Podyjí " jsem nalezl 2 objektů:

1. doporučujemeVíce o objektu
Ubytování12 Vlastní stravováníVL Společné sociální zařízeníSP

Mlýn u splavu Otevřít v novém okně

Prostorná patrová budova o rozloze 200 m2 pro 16 osob se nachází na romantickém místě přímo u splavu Moravské Dyje a na kraji lesa bohatého na lesní plody a houby asi 600 m od vísky Vnorovice.

Nabízí příjemnou dovolenou v klidu samoty v nedotčené přírodě. Asi 150 m od Mlýna začínají chaty. Přes den výlety po okolí - Dačice, Telč, Slavonice, Landštejn - více …

Chata / ChalupaPodyjí » Staré HobzíCena od: 250 Kč
2. ubytovací zařízeníVíce o objektu
Ubytování0 Vlastní stravováníVL Společné sociální zařízeníSP

PENZION a Camping Muzeum LESNÁ Otevřít v novém okně

Rekreační a historický areál v areálu 1.Českého muzea motocyklů a Automobilové galerie. Ubytování a rekreační pobyty pro vyznavače cyklistiky,dobré pohody a příjemného prostředí.

Rekreační střediskoPodyjí » Lesná u ZnojmaCena od: 200 Kč